تزريق مزوژل پروفايلو در کلینیک كرج

تزريق مزوژل پروفايلو در كرج

تزريق مزوژل پروفايلو در كرج: با افزایش سن و بروز اولین نشانه‌های پیری افراد به فکر استفاده از روش‌هایی برای حفظ جوانی و درخشش پوست خود می افتند. برخی افراد نیز دوست دارند در سنین پایین‌تر اقدامانی را برای مراقبت از پوست خود انجام می‌دهند. در دنیای امروز برای افراد با پوست‌های مختلف و شرایط سنی متفاوت روش‌های گوناگونی ابداع شده که بسیار هم مورد استقبال قرارگرفته است. روش‌هایی که به کمک آن‌ها می‌توان پیری را به تاخیر انداخت و جلوی از بین رفتن کلاژن، الاستین پوست را گرفت. یکی از این شیوه‌ها تزریق ژل پروفایلو است که می‌توانید تاثیرات آن را پس از اولین استفاده ببینید.
تزریق ژل پروفایلو یکی از جدیدترین راه‌ها برای جوان‌سازی پوست یا برجسته‌سازی نقاط مختلف صورت است.این ژل به خوبی با بافت‌های پوست و چربی ادغام شده و آسیب‌ها یا اشکالات موجود در نواحی مختلف پوست را از بین می‌برد. استفاده از این ژل می‌تواند تاثیر زیادی در درمان آسیب‌های پوستی حتی در نواحی حساس داشته باشد.به علاوه ژل پروفایلو کاملا ایمن است و به صورتی کاملا طبیعی و زیبا علائم پیری را در شما از بین می‌برد.

کاندیدای مناسب تزریق پروفایلو

اگر قصد دارید از ژل پروفایلو برای برگرداندن شادابی به چهره خود استفاده کنید، باید بدانید که تزریق این ژل محدودیت سنی خاصی ندارد. ولی با این وجود پزشکان متخصص توصیه می‌کنند که افراد بالای ۳۰ سال از این ژل استفاده کنند.به علاوه بهتر است تا پیش از بروز چروک‌های پوستی یا آسیب‌ها برای تزریق ژل اقدام نکنید.

اما از آنجایی که این ژل خاصیت پرکنندگی و حجم دهندگی نیز دارد، افراد جوان‌تر نیز می‌توانند کاندید مناسبی برای تزریق آن باشند. حجم دهندگی با استفاده از ژل پروفایلو حالتی غیرعادی و نامتقارن نداشته و چهره شما را زیباتر خواهد کرد.
مهک تر اینکه افرادی که به دنبال روشی بدون جراحی برای برطرف کردن اشکالات موجود در چهره خود هستند می‌توانند تزریق ژل پروفایلو را امتحان کنند. تزریق این ژل برای خانم‌ها و آقایان در هر سنی مناسب است و باعث جوان‌تر شدن و درخشانی چهره آن‌ها می‌شود. با این حال پیش از اقدام به تزریق لازم است با پزشک متخصص کلینیکی که انتخاب می کنید مشورت کنید. ممکن است به دلایلی پزشک شما را کاندید مناسبی برای تزریق ژل پروفایلو تشخیص ندهد یا روش‌های دیگر را برای اثربخشی بهتر به شما پیشنهاد دهد؛اما به طور کلی این روش برای افراد مختلف مناسب بوده و کاملا بی‌خطر است.
نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که نتایج درمانی این ژل در افراد مسن‌تر معمولا بهتر است. استفاده از این ژل برای افراد بالای ۶۰ سال با چین و چروک‌های عمیق یا پوست انعطاف ناپذیر می‌تواند موثرتر نیز باشد. اما لازم است که تعداد جلسات مشاوره‌ای بیشتر شود تا پزشک بتواند در مورد میزان ژل مورد نیاز و تعداد جلسات تصمیم درست تری بگیرد.

نواحی مختلف تزریق ژل پروفایلو

یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که درباره ژل پروفایلو وجود دارد این است که این ژل برای تزریق در کدام نواحی مناسب است که پاسخش خیلی ساده است، به طور کلی ژل پروفایلو برای برطرف کردن چین و چروک‌های صورت استفاده می‌شود. تزریق این ژل در نواحی مختلف صورت باعث از بین رفتن چین و چروک‌ها شده و فرمی طبیعی به صورت می‌بخشد.
اگر نواحی تزریق ژل در صورت را دقیق‌تر بررسی کنیم، خواهیم دید که ۵ نقطه اساسی در صورت برای تزریق ژل پروفایلو وجود دارد. بنابراین کاهش حجم این ماده در نقاط زیبایی می‌تواند چین و چروک عمیق‌تری در آن‌ها ایجاد کند.
نقاط زیبایی پوست:
برآمدگی گونه: قسمت بالای گونه در حدود دو سانتیمتری گوشه خارجی چشم.
پایه بینی: در صورتی که خطی فرضی از میانه مردمک چشم به پایین در نظر بگیرید و خطی نیز در امتداد لاله گوش به صورت افقی به سمت پره‌های بینی بکشیم، محل تلاقی این خطوط نقطه پایه بینی خواهد بود.
چانه: اگر از وسط چانه خطی فرضی به صورت عمودی رسم کنیم و از یک سوم بالایی همان خط، خط فرضی افقی بکشیم، باید از محل تقاطع دو خط ۱.۵ سانتیمتر به سمت گوشه لب حرکت کنیم تا نقطه چانه به دست آید.

مراقبت های پس از تزریق ژل پروفایلو

توجه کنید که دقت در انجام مراقبت‌های پس از تزریق ژل در میزان اثرگذاری ژل و طبیعی‌تر شدن نتایج آن تاثیر بسیار مهمی خواهد داشت. به علاوه انجام این مراقبت‌ها باعث می‌شود احتمال هرگونه خطر به صفر رسیده و عوارض ایجاد شده زودتر از بین بروند. در صورتی که تزریق ژل پروفایلو را انجام دادید، حتما مراقبت‌های زیر را انجام دهید:

  1. از لمس، فشار یا ماساژ محل‌های تزریق خودداری کنید.
  2. اگر تزریق را در صورت انجام داده‌اید از کرم‌های آرایشی استفاده نکنید.
  3. تاجایی که ممکن است تا چند روز پس از تزریق بر روی صورت نخوابید.
  4. مصرف دخانیات و الکل را تا حداقل یک هفته پس از تزریق آغاز نکنید.
  5. از کمپرس یخ بر روی محل‌های تزریق استفاده کنید تا عوارض تزریق زودتر از بین بروند.
  6. تا چند روز از رفتن به استخر، سونا یا حمام بخار و حتی شست و شوی محل‌های تزریق با آب گرم خودداری کنید.
  7. از کرم ضدآفتاب بدون رنگ استفاده کنید.
  8. در آخر از انجام فعالیت‌های بدنی سنگین و ورزش کردن تا چند روز پس از تزریق خودداری کنید.

مزیت‌های تزریق ژل پروفایلو در کلینیک

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تزریق ژل پروفایلو تاثیرگذاری سریع و آنی آن است یعنی شما می‌توانید بلافاصله پس از تزریق نتایج آن را مشاهده کنید. البته مشخص است که پس از چند روز با برطرف شدن همه عوارض تاثیر ژل بیشتر نمایان شده و چهره شما را بیش از پیش زیبا و شاداب خواهد کرد. مزیت بعدی این است که تزریق این ژل نیازی به مراقبت‌های پیچیده یا استراحت مطلق ندارد. بلافاصله پس از تزریق می‌توانید فعالیت‌های عادی روزانه را از سر بگیرید.
این ژل کاملا بی‌خطر بوده و از ترکیبات سازگار با پوست ساخته شده است. بنابراین خیلی زود در نواحی تزریق جا افتاده و حالت طبیعی و جوان پوست را به آن برمی‌گرداند. این ژل تنها روشی برای زیبایی نیست، بلکه شیوه‌ای برای درمان نیز می باشد. با استفاده از این ژل بافت چربی و بافت‌های زیر پوستی ترمیم شده و بنابراین پوستی شفاف‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.

به علاوه تزریق ژل پروفایلو به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک کرده و استحکام آن را زیاد می‌کند. توجه داشته باشید که تزریق ژل پروفایلو نسبت به دیگر روش‌هایی که برای زیبایی استفاده می شود نیاز به تعداد جلسات کمتری داشته و برای برطرف کردن چین و چروک‌های عمیق یا سطحی کاملا مناسب می باشد.

عوارض تزریق ژل پروفایلو

اگر شما تزریق را در کلینیک معتبری مانند کلینیک کاملیا گلشهر کرج  انجام دهید، عارضه زیادی برای شما ایجاد نمی‌شود. اصلی‌ترین عوارض تزریق ژل پروفایلو قرمزی و التهاب نواحی تزریق است. در صورتی که به جز استفاده از کمپرس سرد پس از تزریق کار دیگری انجام دهید این عوارض معمولا چند ساعت پس از تزریق از بین خواهند رفت. همچنین برخی افراد ممکن است احساس بی‌حسی و خارش را در ناحیه تزریق بکنند؛این حس کاملا طبیعی بوده و به دلیل استفاده از مواد بی‌حس کننده ایجاد شده است. پس از برطرف شدن اثر داروی بی‌حسی این احساس نیز از بین خواهد رفت و اصلا جای نگرانی ندارد.
در بعضی افراد ممکن است کمی تورم، کبودی یا خون مردگی نیز در محل تزریق ایجاد شود. در صورتی که مراقبت‌های گفته شده را به خوبی انجام دهید، این عوارض نیز نهایتا تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ژل از بین می‌روند. توجه کنید که عوارض تزریق در صورت انجام آن در کلینیک معتبر کوتاه مدت بوده و به زودی برطرف خواهد شد. اما اگر تزریق را در محلی نامعتبر انجام داده باشید، ممکن است عوارض جدی‌تر و طولانی‌تری گریبان گیر شما شود که باعث می شود دوبرابر هزینه کنید یا حتی ممکن است برخی از این عوارض تا پایان عمر با شما باقی مانده و هرگز برطرف نشوند.

هزینه‌ تزریق ژل پروفایلو در کلینیک کاملیا

مدت زمان ماندگاری ژل پروفایلو حدود ۶ ماه است. بنابراین هر شش ماه یک بار باید برای تمدید آن مراجعه کنید. به همین دلیل دانستن هزینه‌های تزریق این ژل اهمیت زیادی پیدا می‌کند. به طور کلی هزینه‌های تزریق ژل پروفایلو به عوامل زیادی مانند میزان هیالورونیک اسید موجود در ژل بستگی دارد؛که بازهم بسته به نوع آن متفاوت است.

همچنین میزان ژل مورد استفاده در هر جلسه نیز می‌تواند بر هزینه‌های شما تاثیر داشته باشد. چرا که قیمت پایه انواع ژل پروفایلو بر اساس سی‌سی تعیین شده و در هر جلسه حداقل دو سی‌سی از این ژل نیاز است.حتی نوع و میزان آسیب در پوست شما باعث تغییر در تعداد جلسات و قیمت می شود.
جهت دریافت قیمت دقیق تزریق ژل در کلینیک کاملیا میتوانید از طریق مراجعه به قسمت تماس باما، با مشاوران کلینیک در ارتباط باشید.

همچنین ما در مقاله ای دیگر به تزریق ژل جالپرو که مانند ژل پروفایلو بسیار محبوب و پرطفدار است نیز اشاره کرده ایم و توضیحات کامل را درباره آن بیان کرده ایم.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

برچسبها

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

14 + چهار =

فهرست