تزریق فیلر با بهترین کیفیت و متد روز دنیا در کلینیک کاملیا کرج

تزریق فیلر کرج،بیشترین ماندگاری،قیمت عالی

تزریق فیلر کرج،بیشترین ماندگاری،قیمت عالی : تزریق فیلر در کرج یک روش محبوب و موثر برای افزایش زیبایی طبیعی شما و بازگرداندن ظاهری جوان تر است. تیم مجرب ما از متخصصان طیف وسیعی از خدمات تزریق فیلر را برای کمک به شما در دستیابی به ظاهر دلخواه خود ارائه می دهد. چه به دنبال صاف کردن چین و چروک ها، حجم دادن به لب ها یا گونه های خود، یا بهبود بافت و رنگ کلی پوست خود باشید، ما تخصص و روش هایی داریم که به شما کمک می کند بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. در این مقاله می خواهیم قیمت عالی و ماندگاری بالای فیلر های تزریق شده در کلینیک کاملیا کرج را بررسی کنیم.

قیمت تزریق فیلر صورت کرج

قیمت تزریق فیلر صورت کرج

آنچه در این مقاله می خوانید:

ویژگی های تزریق فیلر در کلینیک زیبایی کرج

تزریق ژل یا فیلر روشی سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب‌ها، کاهش چین‌ و‌ چروک، خطوط اخم و خنده و… است.

ژل‌ های مورد ‌استفاده برای تزریق دارای انواع مختلفی هستند که تعدادی از آنها مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA) هستند. اما پر‌مصرف ‌ترین ژل تزریقی به صورت اسید‌ هیالورونیک اسید است. پوست جوان و سالم حاوی میزان زیادی از ماده مرطوب و طبیعی به نام هیالورونیک ‌اسید است. با گذشت زمان و افزایش سن، نور خورشید و سایر عوامل می‌ توانند میزان هیالورونیک ‌اسید پوست را کاهش دهند و موجب شوند که چین‌ و ‌چروک‌ ها ظاهر شوند.

تزریق فیلر چانه و صورت در گلشهر کرج

تزریق فیلر چانه و صورت در گلشهر کرج

فقدان هیالورونیک ‌اسید در پوست منجر به از دست رفتن ساختار و حجم پوست شده و این امر منجر به پیدایش چین ‌و ‌چروک‌ ها می‌ شود. با استفاده از فیلر های حاوی هیالورونیک‌ اسید می‌ توان این ماده را مجددا به پوست برگرداند و خطوط ایجاد شده در قسمت‌ های مختلف پوست را بهبود بخشید. ساختار طبیعی مولکول هیالورونیک ‌اسید بسیار شبیه اسفنج است. وظیفه اصلی آن، جذب کردن آب است که باعث افزایش حجم پوست می ‌شود. به این ترتیب، می‌ توان هیالورونیک‌ اسید را به عنوان مرطوب کننده داخلی پوست در نظر گرفت.

تزریق فیلر برای چه مواردی استفاده می‌ شود

بعد از پاسخ به سوال فیلر چیست نوبت به بررسی کاربردهای فیلتر است. مشهور ترین مورد استفاده انواع مختلف فیلرها، بهبود شرایط پوست با پرکردن خطوط و چین و چروک‌ های صورت است. حجیم کردن برخی از اعضای صورت مانند لب نیز از کاربرد های فیلر است. خطوط پیشانی، خطوط خنده، چین و چروک‌ های اطراف چشم گودی زیر چشم و دهان و به‌ طور کلی هرگونه فرورفتگی درپوست، از جمله مواردی است که با استفاده از فیلر می‌ توان آن را درمان کرد. جای زخم‌ ها و جوش‌ های عمیق را نیز می‌ توان با تکنیک‌ هایی خاص و با استفاده از فیلر‌ها بهبود بخشید. البته باید سطح انتظار بیماران را در حد توانایی تزریق فیلر‌ها پایین آورد یا از تکنیک‌ های ترکیبی لیزر و جراحی در کنار تزریق فیلر استفاده کرد.

علاوه بر خواص درمانی فیلر‌ها در تغییرات پوستی، می‌ توان از این روش در حجم دهی به لب‌ ها و گونه نیز استفاده کرد. با استفاده از تکنیک‌ های حجم دهی، تغییر شکل صورت و زاویه‌ دار کردن فک نیز با استفاده از فیلر ممکن می‌ شود. هرچند باید به این موضوع دقت داشت که تخصص پزشک در پروسه‌ های حجم‌ دار کردن صورت، بیشتر به چشم می‌ آید.

برای استعلام قیمت و هزینه تزریق فیلر نواحی مختلف صورت می توانید با شماره ۰۲۶۳۴۲۹۷۵۰۲ تماس بگیرید.

فیلر‌ها چگونه عمل می‌کنند و چه مزایایی دارند

کاهش چربی و کلاژن پوست با افزایش سن، منجر به شل ‌شدگی، افتادن و ایجاد خطوط بر روی پوست می‌ شود. فیلر‌ها موادی هستند که به بازگرداندن پوست به شرایط اولیه کمک می‌ کنند.

این مواد در قسمت‌ های مختلف پوست که نیاز به کشیده شدن و حجم‌ دار شدن دارند، تزریق می‌ شوند و معمولاً به‌ صورت مستقیم، فضای خالی موجود در پوست را پر می‌ کنند. البته به این موضوع باید دقت داشت که انواعی از فیلرها، کلاژن ساز هستند و مدتی زمان می‌ برد تا اثر نهایی خود را در محل اعمال ‌شده نشان دهند. علاوه بر حجم فیلر تزریق شده که در نتیجه نهایی تأثیرگذار است، نوع فیلر نیز در مدت‌ زمان نمایان بودن تغییرات، اثر می‌ گذارد. فیلر‌ها را به‌ طور کلی و بر اساس عملکرد می‌ توان به سه دسته کوتاه‌ مدت، میان‌ مدت و دائمی تقسیم کرد.

بهترین ماندگاری تزریق فیلر در کرج

هر چند انواعی از فیلر ها، دائمی نام‌ گذاری شده‌ اند، اما باز هم می‌ توان تأیید کرد که هیچ‌ کدام از انواع مختلف فیلرها، اثری بسیار بلند مدت را از خود به نمایش نمی‌ گذارند. البته کوتاه‌ مدت بودن اثر فیلر‌ها از نکات مثبت این تکنیک درمانی و زیبایی به‌ حساب می ‌آید. در نظر داشته باشید که هرگونه تغییر دائمی در صورت، با نادیده گرفتن تغییرات آینده بدن انسان صورت می‌ گیرد و در بلندمدت ممکن است منجر به نتایجی نامناسب شود. با این اوصاف انواع فیلر‌ها در گروه ‌های کوتاه‌ مدت چند ماهه، میان‌ مدت یک ساله و بلند مدت چند ساله قرار می‌ گیرند. تکنیک‌ ها و مواد کوتاه‌ مدت به دلیل قیمت مناسب و اثرگذاری بیشتر و زیباتر، از محبوب‌ ترین روش‌ های فیلر موجود در بازار هستند. هر چند این روش‌ ها در طول مدت زمان استفاده باید به‌ صورت دوره‌ ای تمدید شوند و تزریق‌ های جدید صورت بگیرد.

مراقبت‌های موردنیاز در دوران نقاهت بعد از تزریق فیلر

پیش از تزریق فیلر باید تمامی عوارض قابل‌ انتظار را از پزشک بپرسید و با آمادگی کامل، این پروسه درمانی را آغاز کنید. بهتر است پس از تزریق و تا چند روز، مصرف آب خود را افزایش دهید.

تورم و کبودی تا چند روز پس از تزریق قابل پیش‌ بینی است، اما اگر تورم از نوع پیش ‌رونده بود و یا پس از چند روز کاهش نیافت، بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید. حرارت شدید یا فشار نیز ممکن است نتایج تزریق فیلر را تحت تأثیر قرار دهد.

در صورت پدیدار شدن آثاری همچون ورم، با استفاده از کمپرس یخ می‌ توانید نقطه مورد نظر را التیام ببخشید. استرس زیاد نیزمی ‌تواند مدت‌ زمان نقاهت را افزایش دهد پس سعی کنید تا توجه خود را از محل تزریق فیلر منحرف کنید. در هر صورت به این موضوع دقت کنید که اثر بیشتر فیلرها، موقت و قابل‌ ترمیم است.

برای دیدن خدمات ما در زمینه تزریق بوتاکس وارد شوید.

تزریق بوتاکس در کلینیک کاملیا کرج

تزریق بوتاکس در کلینیک کاملیا کرج

 

سوالات متداول در زمینه تزریق فیلر و نحوه انجام آن

  • آیا تزریق فیلر عوارض جانبی دارد؟

استفاده از فیلر‌ها در اغلب موارد بی‌ خطر است، اما هرگونه پروسه پزشکی می‌ تواند در جای خود دارای عوارضی کوتاه‌ مدت و بلندمدت باشد. با این ‌حال اگر فیلر انتخابی از مواد با کیفیت و طبیعی باشد، انتظار می‌ رود تا عوارضی مثل زخم و کبودی، در چند روز پس از تزریق فیلر کاهش بیابد. هرچند تزریق مواد بی‌دکیفیت، عدم رعایت بهداشت، می‌ تواند عوارضی دائمی و غیرقابل جبران را برای بیمار به همراه داشته باشد.

  • آیا تزریق فیلر خطرناک است؟

برای خانم ‌های باردار و شیرده ممکن است ضرر داشته باشد. در صورت وجود حساسیت پوستی و آکنه برای تزریق دست نگه دارید. بسته به واکنش آن در بدن هر فرد ممکن است حساسیت و آلرژی سطحی ایجاد کند.

  • نتیجه تزریق چند وقت بعد معلوم می شود؟

در هر فرد متفاوت است و ممکن است بین دو هفته تا یک طول بکشد و تورم از بین برود.

تزریق بهترین فیلر با قیمت عالی در کلینیک کاملیا

کلینیک تخصصی پوست، زیبایی و لیزر کاملیا با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌ دهد. شما می‌ توانید با مراجعه به کلینیک کاملیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک از هزینه تزریق فیلر خود مطلع شوید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پانزده + چهارده =

فهرست