کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

درباره کلینیک

مرکز لیزر کاملیا متشکل از کادر پزشکی متخصص و آموزش دیده، با تجربه‌ای طولانی در مسائل زیبایی و همچنین با پرسنلی آموزش دیده و متخصص همواره سعی بر راضی نگه داشتن شما عزیزان و کمک کردن به هموطنان عزیز البرز در راه رسیدن به تصویر ایده‌آل خودشان داشته است.

در این کلینیک خدمات پوستی و زیبایی مانند لیزر موهای زايد، تزریق بوتاکس، عمل چال گونه، تزریق ژل های مطرح مانند آلاینای آلمان یا پرنسس اتریش، میکرودرم، میکرونیدلینگ، لیفت صورت با نخ و… انجام می‌شود.

مشتری مداری

کلینیک اولویت و هدف خود را رضایت مشتری و کیفیت خدمات خود می‌داند. ما با تمام تلاش خود سعی کردیم بهترین خدمات با استفاده از به روزترین متد ها و با کیفیت ترین موادها را در محیطی مجهز و دلگرم برای شما عزیزان فراهم کنیم. سرمایه‌ی ما شما هستید.

تجهیزات مدرن

در کلینیک از بروز ترین تجهیزات و دستگاه‌ها استفاده شده است. تمامی دستگاه‌ها و داروهای استفاده شده در کلینیک دارای تاییدیه‌ی وزارت بهداشت می‌باشند.

پرسنل مجرب

کلینیک توسط تیمی آموزش دیده و متخصص اداره می‌شود، پزشکان ما علاه بر پروانه‌ی مطب دارای گواهی‌نامه‌های مرتبط با هرگونه خدماتی که توسط کلینیک ارائه می شود هستند. اپراتور کلینیک دارای مدرک پرستاری و گواهی‌نامه‌ی آموزش لیزر می باشد.

مطالب مرتبط
Call Now Button