کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

کوچک کردن بینی در خانه

کوچک کردن بینی در خانه یکی از راه هایی است که اکثر مردم به دنبال آن هستند چراکه برخی از افراد از شکل بینی خود راضی نیستند. در این مطلب کلینیک کاملیا بهترین مرکز زیبایی در کرج برای شما روش هایی را آورده است که با استفاده از آن ها  می توانید به کوچک کردن بینی خود برسید بدون اینکه درد و یا ترسی را تجربه کنید.

برای انجام این عمل اصلا نیاز نیست به این فکر کنید که بینی شما چه فرم زشت و بد حالتی دارد تنها به این فکر کنید که می خواهید بینی شما چه شکلی داشته باشد. بعد از آن می توانید از راه ها و تمریناتی که ذکر می کنیم برای داشتن بینی کوچک و زیباتر تلاش کنید.

چگونه می توان بدون نیاز به عمل بینی خود را کوتاه کرد؟

شکل و نوع بینی متفاوت و گوناگونی وجود دارد که برخی از مردم ممکن است از شکل بینی خود راضی نباشند در این صورت می خواهند که راهی برای کوچک و یا کوتاه کردن بینی خود پیدا کنند. نباید نگران باشید چراکه در اکثر مواقع نیازی به عمل زیبایی نمی باشد. می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید تا بینی شما را زیبا تر کرده و به چهره شما تازگی ببخشد.

تغییر دادن شکل

تمرین های مختلفی وجود دارد که شما با به کار گیری هر یک می توانید بینی خود را به شکل زیبا درآورید. همچنین استفاده از آرایش نیز می تواند به شما کمک کند تا بینی خود را باریک تر و کوتاه تر در معرض دید قرار دهید. داشتن بینی کوتاه و نوک تیز به عنوان نماد زیبایی شناخته شده است.

خوش فرم کردن بینی با انجام چند تمرین و ورزش

کاهش اندازه بینی با ورزش کردن

تمریناتی که در ادامه برای شما شرح می دهیم می تواند باعث کوچک شدن بینی شما بشود. این تمرینات را می توانید در هر زمان از روز در مدت کوتاهی انجام دهید.

انگشت اشاره خود را روی نوک بینی قرار دهید و به آرامی به سمت پایین بکشید.

تغییر حالت

انگشتان اشاره را در هر دو طرف بینی قرار دهید و با فشار هوا را از بینی خارج کنید. این عمل را بری هر دو سوراخ بینی نیز تکرار کنید. این عمل را با ۱۰ تا ۱۵ بار در روز می توانید انجام دهید. این تمرین باعث می شود همانگونه که می خواهید بینی شما شکل بگیرد.

بینی را به آرامی تکان دهید

به منظور کوچک کردن می توانید از تمرینات دیگر استفاده کنید اما اینکار برای عضلات شما مفید می باشد.

برای انجام این تمرین صورت خود را ثابت نگه دارید و بینی را بچرخانید. برای اینکه بتوانید از این تمرین نتیجه بهتری بگیرید در طول روز تعداد دفعاتی که می توانید آن را انجام دهید.

صاف کردن بدون نیاز به عمل جراحی

به منظور صاف کردن بینی و کوچک کردن بینی باید لبخند بزنید و بینی خود را بکشید. در صورتی که این کار را انجام دهید برای هر دو طرف بینی شما مفید است. اگر به دنبال نتیجه بهتر هستید در روز ۲۰ بار و به مدت چند ماه این عمل را انجام دهید.

استفاده از ماساژ

از روش های ایده آل برای کوچک کردن بینی، ماساژ آن است که این روش حتی می تواند در درمان سر درد نیز موثر باشد. برای اینکار انگشتان خود را با حرکات دایره روی بینی حرکت دهید. در روز ۵ تا ۷ بار تکرار کنید. در زمانی بسیار کوتاه می توانید نتیجه را مشاهده کنید.

بر طرف کردن خط لبخند

با افزایش سن چروک هایی روی پوست و در اطراف بینی شکل می گیرد از جمله این خطور می توان به خط لبخند اشاره کرد. به منظور کوچک کردن بینی این روش می تواند بسیار موثر باشد. هوا را به درون بینی خود هدایت کنید به گونه ای که بتوانید حجم هوا را در بینی حس کنید. انجام یک بار این حرکت در روز می تواند شما را به نتایج خوبی برساند.

نفس عمیق بکشید

این تمرین را می توانید هر روز انجام دهید. ابتدا یکی از حفره های بینی خود را نگه دارید و نفس عمیقی بکشید. بعد از این تنفس، نفس خود را به مدت سه ثانیه نگه دارید. بعد از آن این عمل را برای حفره دیگر نیز انجام دهید. این تمرین را سه بار در روز و هر بار ده مرتبه انجام دهید .

زیبا کردن بینی به وسیله آرایش مناسب

کوچک کردن بینی در خانه -زمان هایی در زندگی فرد وجود دارد که برای رفتن به مهمانی از ظاهر بینی خود راضی نیست و برای اینکه در مهمانی حاضر شود اعتماد به نفس کافی را ندارد. اما نگران نباشید می توانید با استفاده از روش صحیح ارایش برای مهمانی به شکل عالی آماده شوید.

برای اینکار بهتر است از کرم پودری استفاده نمایید که از پوست شما روشن تر است و از کرم پودرهای تیره تر به منظور سایه انداختن استفاده کنید.

مواد آرایشی را در دو طرف بینی قرار داده وبه خوبی ترکیب کنید. از روشن کننده ها در نوک بینی استفاده کنید و به خوبی ماساژ دهید این کار به خوبی به کوچک تر شدن بینی شما کمک می کند.

مرکز جوان سازی پوست در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button