کلینیک لیزر گلشهر کرج

کلینیک لیزر گلشهر کرج

کلینیک لیزر گلشهر کرج: امروز انتخاب یک مرکز لیزر مناسب که تمامی فاکتور های لازم از جمله بهداشتی و ایمنی بودن محیط، تجهیز مرکز به دستگاه های لیزر موهای زائد پیشرفته، برخورداری از اپراتورهای حرفه ای جهت انجام خدمات لیزر و … کاری بسیار سخت است زیرا بسیاری از مراکز علی رغم داشتن حتی مجوز های پزشکی لازم اقدام به تاسیس مرکز لیزر نموده اند و مشکلات بسیار زیادی را برای زیباجویان و مراجعه کنندگان رقم زنده اند.

در این مقاله ما سعی داریم شما را بیشتر با فاکتورهای لازم جهت انتخاب مرکز لیزر مناسب آشنا کنیم.

کلینیک لیزر کاملیا گلشهر کرج

کلینیک لیزر کاملیا گلشهر کرج

ویژگی های یک مرکز لیزر تخصصی در کرج

مسلما مراکز تخصصی لیزر ویژگی هایی دارند که باعث تمایز آن ها از سایر مراکز و کلینیک ها می شود. در واقع یک مرکز تخصصی لیزر در کرج با داشتن چنین ویژگی هایی می تواند از سایر کلینیک ها متمایز شده و اعتبار بسیاری در میان مردم کسب کند. در ادامه به بررسی این ویژگی ها پرداخته ایم.

برخورداری از مجوزهای لازم کلینیک لیزر

می توان گفت یکی از ویژگی های اصلی مرکز تخصصی لیزر در کرج، برخورداری از مجوزهای لازم برای فعالیت است. یک کلینیک یا مرکز معتبر لیزر باید مجوزهای لازم را وزارت بهداشت اخذ کرده باشد و تصویر آن را در جایی از کلینیک نصب کند که در معرض دید عموم قرار بگیرد.

مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته لیزر

یک مرکز در صورتی می تواند ادعا کند یک مرکز تخصصی و معتبر است که دستگاه های لیزر مورد استفاده در آن پیشرفته بوده و با فناوری های روز جهانی طراحی و ساخته شده است. از این رو به هنگام مراجعه به مرکز نوع و مدل دستگاه ها را مسئولین مرکز جویا شوید. معمولا در کلینیک های معتبر از دو دستگاه لیزر الکس و لیزر دایود استفاده می شود. همچنین سایر تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرد با فناوری های روز دنیا ساخته شده اند.

کادر پزشکی حرفه ای و باتجربه

یک مرکز تخصصی لیزر در کرج باید از پرسنل و کادر پزشکی متخصص و مجربی برخوردار باشد. زیرا از آن جایی که فرایند درمان بیماران با سلامتی آن ها ارتباط دارد، وجود کادر پزشکی متخصص و حرفه ای که تجربه کافی هم داشته باشد یکی از ویژگی های اصلی و مهم یک مرکز معتبر لیزر محسوب می شود. همچنین اوپراتورهای لیزر باید دوره های لازم را گذرانده باشند و گواهی نامه های بهداشتی و تخصصی را اخذ کرده باشند.

برگزاری جلسه مشاوره با حضور پزشک متخصص

در یک کلینیک یا مرکز تخصصی لیزر در کرج، در جلسه مشاوره که پیش از لیزردرمانی برای مراجعه کنندگان برگزار می شود، حتما پزشک متخصص هم حضور دارد. همچنین پزشک تمامی جلسات لیزردرمانی را نظارت می کند. زیرا لیزردرمانی با وجود آن که جزء روش های کم تهاجمی محسوب می شود، با این حال عوارضی هم دارد. از این رو در صورتی که پزشک از همان ابتدا و در جلسه مشاوره حضور داشته باشد، می تواند عوارض را پیش بینی کرده و با انجام اقدامات لازم از بروز آن ها جلوگیری کند. همچنین در صورت بروز عوارض جدی و شدید، از بدتر شدن این عوارض پیشگیری می کند.

جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت لیزر می توانید با ما تماس بگیرید. تمامی راه های ارتباطی با کلینیک کاملیا در صفحه تماس با ما قرار گرفته است. کارشناسان ما به سرعت پاسخ تمامی سوال هایتان را خواهند داد.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهارده − سه =

فهرست