بهترین کلینیک تخصصی لیزر در کرج

کلینیک لیزر در کرج

کلینیک های لیزر در کرج: امروزه یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن لیزر است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته اما مهم است که شما بهترین کلینیک لیزر مو و بهترین دستگاه را انتخاب کنید.برای انتخاب بهترین کلینیک ها شما ابتدا باید لیستی از آنها تهیه کنید و بعد از اطلاعاتی که راجب آن کسب می کنید می توانید با آنها تماس گرفته از شیوه کار و تعداد دفعات لیزر آگاه شوید.

بعد از این کار نوبت به مراجعه حضوری در کلینیک می رسد که شما باید تمامی مدارک کادر پزشکی،کارت بهداشت و مجوز رسمی را بررسی کنید.
و این بسیار حائز اهمیت است که در مورد پوست خود و سازگاری دستگاه ها با پوست و مو شما سوالاتی را بپرسید تا بعد از انجام لیزر عوارض و عواقبی برای شما ایجاد نشود که بخواهید دوباره هزینه کنید.
برای جلوگیری از این عواقب می توانید از آنهابخواهید که از شما تست حساسیت پوست بگیرند تا حساسیت پوست شما را نسبت به دستگاه لیزر بسنجند.

برگزاری جلسه مشاوره با حضور پزشک متخصص

همیشه قبل از انجام کاری به مشاوره حضوری با پزشک متخصص خود بروید تا از طول درمان خود آگاه شوید . زیرا پزشک شما با تجربه ی خود قادر به ارزیابی ویژگی‌های شما است و با توجه به مشخصه‌های مورد نظرش تعیین می‌کند که شما در نهایت از طول درمان خود راضی هستید یا خیر؟ و بعد از آن اقدام به برآورد تعداد جلسات درمانی مورد نیازتان خواهد کرد.
هر روش درمانی لیزر می تواند عوارض جانبی نیز به همراه داشته باشد مثل تورم، قرمزی یا تحریک پوست که تمام این عوارض پس از مدت کوتاهی برطرف می شوند.
با این حال، موارد ساده ای وجود دارد که بیماران قبل و بعد از عمل می توانند انجام دهند تا عوارض جانبی نرا کمتر کنند و با مشاوره درست از تمام نتایج حاصل پس از حذف موهای زائدآگاه شوند.
اگر به مشکل یا بیماری خاصی دچار هستید حتما به پزشک خود بگویید. لیزر موهای زائد یک روش عالی برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت بدون سوختگی، قرمزی و درد مانند روش‌هایی مثل اپیلاسیون است.
اگر شما می خواهید برای همیشه موهای زائد خود را اصلاح کنید و از ازبین رفتن کوتاه مدت آن خسته شدید کاندید مناسبی برای لیزر مو خواهید بود.

کلینیک های لیزر چه قسمت هایی از بدن را لیزر می کنند؟

1. لیزر تمام بدن
3. لیزر کامل پا
5. لیزر صورت کامل
7. لیزر پشت لب
9. لیزر پیشانی
11. لیزر چانه
12. لیزر گردن
8.لیزر ران پا به تنهایی،لیزر ساق پا به تنهایی
9.لیزر دست کامل
10.لیزر بازو
11.لیزر ساعد
12.لیزر نیم تنه جلو (سینه+شکم)
13.لیزر سینه
14.لیزر خط شکم
15.لیزر کمر کامل
16.لیزر گودی کمر
17.لیزر زیر بغل
18.لیزر بیکینی و باسن

فرق دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت

لیزر دایود و لیزر الکساندرایت جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد هستند که استفاده از آنها تقریباً یکسان است.
میزان کاهش مو درهر دو اینها بلافاصله بعد از لیزر، حدود ۶۷ درصد برای لیزر دایود و بیش از ۷۲ درصد برای لیزر الکساندرایت است و مقایسه ی نتیجه های ۱ سال و نیم بعد از لیزر نشان دهنده کاهش رشد مو حدود ۷۰ درصد برای دایود و ۸۰ درصد برای الکساندرایت مشاهده شد.
طبق بررسی ها کسانی که از دایود استفاده کردند گزارش تورم و سرخی را بعد از درمان دادند هرچند که این علائم موقتی بوده و به سرعت رفع شده ولی این علائم برای کسانی که با لیزر الکساندرایت درمان شده کمتر گزارش شده است.
لیزر دایود در درمان برخی جنس موها موفق نیست و فقط در درمان پوست های روشن و موهای تیره و ضخیم موثر است. ولی الکساندرایت قابلیت از بین بردن جنس های مختلف مو را دارد
فرق دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت از لحاظ سیستم خنک کننده، مجهز بودن لیزر الکس به سیستم خنک کننده حین درمان با لیزر است که درد جزئیِ آن را نیز از بین می برد؛درصورتیکه بیماران حین درمان با لیزر دایود برای اینکه دردی احساس نکند نیاز به استفاده از ژل های بی حس کننده دارند.
هردو لیزر در از بین بردن موهای زائد موفق بوده اند و نتایج هردو پس از ۱۸ ماه رضایت بخش بوده است.

آیا لیزر برای موهای کرکی مناسب است؟

یکی از مشکلات خانم ها برای لیزر موهای زائد، حذف موهای کرکی در بدن است.
از بین تمام روش های موجود دستگاه الکساندرایت بیشترین موفقیت را برای حذف موهای کرکی در صورت، شکم، سینه و … دارد.
همانطور که می دانید لیزر تاثیر بیشتری بر روی موهای ضخیم و تیره دارد و از بین بردن موهای کرکی می تواند کمی چالش برانگیز باشد،اما امکان پذیراست و به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارد.
باید این را در نظر داشته باشید که تمام دستگاه های لیزر قادر به از بین بردن موهای کرکی نیستند و فقط موهای ضخیم و تیره را هدف قرار می دهند اگر موهای کرکی انقدر روشن و نازک باشدکه انرژی لیزر را جذب نکند قابل درمان نیست .
حداقل چند جلسه درمانی برای لیزر موهای کرکی نیاز خواهم داشت؟
برای حذف موهای کرکی با لیزر الکس حداقل 8 تا 12 جلسه مورد نیاز است پس طول درمان آن نسبت به موهای ضخیم بیشتر است.
برای رفع موهای زائد از طریق لیزر الکساندرایت فاصله جلسات باید حدود۲ تا ۴ هفته باشد و متخصص پوست و مو در جلسات اولیه میزان رشد موهای کرکی را تشخیص می دهد و فاصله ی بین جلسات بعدی را تعیین می کند.

کلینیک لیزر گلشهر کرج

کلینیک لیزر گلشهر کرج

کلینیک لیزر کاملیا کرج

کلینیک کاملیا با سابقه ی خود در زمینه ی پاکسازی وجوانسازی پوست و سایر خدمات پوست و زیبایی در خدمات شما عزیزان می باشد.
ما از طریق نوبت دهی آنلاین و مشاوره حضوری این امکان را برای شما فراهم آوردیم تا ضمن اطمینان از روش های درمانتان بتوانید با پزشک خود جلسه مشاوره داشته باشید و انتظارات خود را برای پزشک بازگو کرده و با اطمینان طول درمان خود را شروع کنید.
همچنین کافیست که برای انجام خدماتی چون ژل لب، بوتاکس، جوان سازی و … از راه های ارتباطی ما که در صفحه تماس با ما قرار دارد استفاده کنید.
کارشناسان ما در تمامی ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

12 + شانزده =

فهرست