کربوکسی تراپی زیر چشم در کرج

کربوکسی تراپی زیر چشم در کرج یکی از خدماتی است که ما در کلینیک کاملیا انجام میدهیم. با افزایش سن و همچنین عوامل دیگر، به تدریج در قسمت زیر و اطراف چشم ها، سیاهی و تیرگی بروز می کند. این حالت چندان خوشایند افراد نبوده و برخی به دنبال راهکاری برای بهبود و از بین بردن این مشکل می روند. روش هایی مختلفی برای رفع این پدیده توسط پزشکان انجام می شود که یکی از روش های شناخته شده، کربوکسی تراپی است. در ادامه قصد داریم تا روش کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی زیر چشم در کلینیک کرج را مورد بررسی قرار دهیم تا خوانندگان گرامی با این روش آشنایی پیدا کنند.

کربوکسی تراپی چیست؟

اصطلاح کربوکسی تراپی نام علمی روشی است که در آن گاز دی اکسید کربن به زیر پوست تزریق می شود. در صورت تزریق دی اکسید کربن به این ناحیه، بدن این احساس را خواهد کرد که این ناحیه دچار کمبود اکسیژن شده است. از این رو گردش خون و انتقال مواد مغذی در این ناحیه افزایش می یابد به رشد مویرگ ها منجر می شود. نتیجه آن هم بازسازی کلاژن های این ناحیه و بهبود وضعیت پوست از جمله رفع تیرگی زیر چشم می شود.

اقدامات و مراقبت های پس از کربوکسی تراپی زیر چشم در کرج

پس از انجام روش کربوکسی تراپی به منظور رفع تیرگی زیر چشم در کلینیک کرج، لازم است مراقبت هایی را به عمل آورید تا نتایج مطلوب حاصل شود. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شود.

 • خودداری از استحمام کردن یکی از نکات مهمی است که باید به طور جدی رعایت شود. زیرا تاثیر زیادی در حصول نتایج مطلوب دارد. از این رو تا مدتی پس از انجام عمل کربوکسی تراپی از انجام استحمام، شنا کردن، رفتن به سونا و جکوزی و غیره خودداری کنید.
 • ضروری است به مدت چند ساعت پس از انجام این عمل، از قرار گرفتن در معرض گرمای زیاد و یا آب باران خودداری کنید.
 • همچنین تا مدتی پس از عمل، نباید ورزش ها و فعالیت های سنگین بدنی را انجام دهید.
 • برای کاستن التهاب زیر چشم، می توانید روی این قسمت کمپرس سرد قرار دهید.
 • کرم ها و داروهایی که پزشک تجویز می کند را سر وقت مصرف کرده و دوره بهبودی را به طور کامل طی کنید.
 • از فشار دادن به ناحیه تزریق شده خودداری کنید.
کربوکسی تراپی زیر چشم

کربوکسی تراپی زیر چشم

عوارض انجام عمل کربوکسی تراپی زیر چشم

به طور کلی انجام هر گونه اعمال زیبایی ممکن است عوارضی هم به دنبال داشته باشد. البته در صورت انجام این عمل ها از جمله کربوکسی تراپس برای رفع تیرگی زیر چشم در کلینیک کرج، توسط پزشک متخصص و باتجربه، ممکن است عوارض این عمل به ندرت اتفاق بیفتد یا این که می تواند فاقد عارضه خاصی باشد. اما به طور کلی می توان گفت عوارض عمل کربوکسی تراپی زیر چشم شامل چنین مواردی می شود. البته بروز چنین عوارضی مساله ای طبیعی است و با گذشت چند روز پس از عمل از بین می رود.

 • احساس درد خفیف و ملایم در ناحیه تزریق شده
 • قرمز شدن این ناحیه
 • احساس گرما در ناحیه تزریق شده
 • بروز احساس و حالت خش خشی در پوست فرد
 • کبودی و ورم در ناحیه تزریق شده زیر چشم
 • و غیره.

ماندگاری عمل کربوکسی تراپی

ماندگاری کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی زیر چشم در کلینیک کرج همیشگی نبوده و موقتی است. از این رو برای آن که مدت زمان ماندگاری این روش را افزایش دهید و به نتایج دلخواه خود دست یابید، لازم است جلساتی را که پزشک برای تزریق معین کرده است را کامل و مرتب انجام دهید. معمولا برای حصول نتایج مطلوب و ماندگاری بیشتر این روش، لازم است حدود 10 جلسه تزریق را انجام دهید. همچنین هر 6 ماه یا هر سال یک بار برای پیگیری و ترمیم مجددا به پزشک مراجعه کنید. با این کار هم ماندگاری این روش افزایش می یابد و هم پوست زیر چشم دچار تیرگی نمی شود و ظاهر زیبای خود را حفظ می کند.

قیمت عمل کربوکسی تراپی زیر چشم به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی هزینه انجام کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی زیر چشم در کلینیک کرج، به عواملی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع کلینیک از نظر برخورداری از امکانات و تجهیزات مدرن، میزان تخصص و تجربه پزشک، محل قرار گرفتن درمانگاه، تعداد جلسات درمانی و مدت زمان هر جلسه، میزان تیرگی زیر چشم و غیره است.

همچینین یکی دیگر از راه های درمانی برای رفع تیرگی نواحی زیر چشم تزریق فیلر می باشد که در کلنیک ما انجام میشود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله فیلر زیر چشم مراجعه کنید.

جمع بندی

کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی زیر چشم در کلینیک کرج، راهکاری مناسب است که افراد می توانند از آن برای بهبود ظاهر زیر چشم ها استفاده کنند. از این رو افرادی که به هر دلیلی از جمله افزایش سن دچار این مشکل می شوند می توانند این روش درمانی را انجام داده و از نتایج مطلوب آن برخوردار شوند. البته برای حصول نتایج مطلوب باید به کلینیک معتبر که هم امکانات و تجهیزات مدرنی دارند و هم پزشکان آن از تخصص و تجربه بالایی برخوردارند، مراجعه شود.

جهت اطلاع از قیمت ها و هزینه کربوکسی تراپی در کلینیک کاملیا با ما تماس بگیرید پزشکان ما در تمامی ساعات کاری پاسخگویی شما خواهیم بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهارده − 6 =

فهرست