کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو

زیبایی ظاهری انسان، با فاکتورهای گوناگونی مطرح شده؛ که مو نیز جزئی از آن می باشد. هر روز به تعداد مراجعه کنندگان کلینیک های زیبایی که خواهان انجام پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو هستند، افزوده می شود. پیشرفت علم پزشکی تنها به زمینه درمانی اکتفا نکرده و برای زیباسازی، ترمیم و اصلاح مو نیز روش های نوینی را ابداع کرده است. برای آشنایی با برخی از خدمات زیبایی مو و آشنایی با بهترین مرکز زیبایی در کرج در ادامه مقاله با ما همراه باشید!

خدمات کاشت مو

کاشت مو، بهترین و کارآمدترین روش در جوان سازی و رفع کم پشتی مو شناخته می شود. کاشت مو، به نوعی جراحی و عمل زیبایی بوده که اکثرا مورد طرفدارای شدید آقایان است. کاشت مو در مناطقی که فاقد مو یا موهای بسیار نازک بوده، انجم می شود. دوره نقاهت این روش کوتاه بوده و نیازی به بستری شخص ندارد. کاشت مو به دو روش زیر انجام می شود.

روش FIT: در این روش هیچ گونه برش یا زخمی بر روی پوست سر فرد انجام نمی شود. فولیکول های مو به وسیله ابزارهای خاصی همانند مکش از ناحیه پشت سر کشیده شده و در ناحیه مورد نظر قرار داده می شود.

روش SUT: در این روش پزشک متخصص، با استفاده از ابزار برش، برشی به اندازه یک میلی متر ایجاد کرده و مو و ساختار کلی آن را از پوست سر خارج می کنند و پس از آماده سازی فولیکول ها در ناحیه مربوطه جایگذاری خواهند کرد.

خدمات PRP مو

پی آی پی مخفف پلاسمای غنی از پلاکت است. در این روش از بیمار خون گرفته شده و پس از غنی سازی، پلاکت های خون تا ۵ برابر غلیظ شده و مجدد به فرد تزریق می شود. این روش برای ترمیم و پرپشتی مو، بسیار کاربردی است.

مزوتراپی مو یکی از پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو

مزوتراپی یک شیوه نوین برای درمان ریزش مو است. افراد زیادی از ریزش مو تحت تاثیر عوامل مختلفی هم چون: ژنتیک، سن، عوامل محیطی و … رنج می برند. مزوتراپی با تزریق مواد و هورمون های مفید به سلول های پوستی، سبب تقویت ریشه مو و در نهایت کاهش ریزش مو می شود. این شیوه یکی از پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو در کلینیک های معتبر شناخته می شود.

کراتینه کردن مو از پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو

کراتین، پروتئین طبیعی موجود در بافت پوست و مو بوده که سبب استحکام آن می شود. میزان این پروتئین در اثر استفاده از شامپوهای نامناسب و بالا رفتن سن در بدن کاهش می یابد؛ از همین رو مو شکننده و آسیب پذیر خواهد شد. کراتینه کردن مو، روشی نوین برای زیبایی و افزایش سطح کراتین در بافت های مو است. ماندگاری این روش ۲ الی ۳ ماه بوده و به میزان شست و شو و نوع شامپوی فرد بستگی دارد.

اکستنشن

اکستنشن مو به منظور پر پشت نشان دادن مو به کار می رود. اکستنشن مو به دو روش سرد و گرم انجام شده و از موهای طبیعی و مصنوعی برای افزایش حجم مو استفاده می شود.

کربوکسی تراپی مو از دیگر پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو

ریزش مو رابطه مستقیمی با زیبایی فرد دارد. یکی از روش های درمانی ریزش مو، کربوکسی تراپی مو است. در این شیوه با استفاده از تزریق گاز دی اکسید کربن در ناحیه پوست سر، جریان خون را افزایش داده و در نهایت رشد مو را تحریک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: روش های ترمیم مو

اوزون تراپی مو

اوزون تراپی مو، روشی رایج برای درمان مشکلات مو و پوست سر است. دستگاهی که اکسیژن را به اوزون تبدیل کرده و به سلول های پوستی کف سر تزریق می شود، فولیکول ها و ساقه مو را تقویت کرده و با افزایش ضخامت مو و کاهش شکنندگی در درمان ریزش مو نیز موثر بوده است.

نتیجه اوزون تراپی همانند فرانید مزوتراپی بوده و هدف از آن، اکسیژن رسانی به گلبول های قرمز و تحریک رشد مو است. پاکسازی عمقی پوست سر از انواع باکتری ها، کمک به درمان موخوره و بیماری های پوستی، پرپشت شدن موها و برطرف کردن حساسیت های پوستی کف سر از مزیت های این شیوه به شمار می رود.

نتیجه گیری

داشتن موهای سالم و براق، تاثیر زیادی بر روی زیبایی چهره شخص دارد. در دنیای مدرن امروزی، حفظ زیبایی و سلامت مو کاری چندان دشوار به نظر نمی رشد؛ کافیست از روش های نوین و پر طرفدارترین خدمات زیبایی مو تحت نظر کلینیک های معتبر استفاده کنید. روش هایی همانند کاشت مو، مزوتراپی، اکستنشن و … به نوعی مزایای خاص خود را داشته که برای سلامت و ترمیم موهای فرد حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Call Now Button