پاک کردن تاتو کرج

پاکسازی تاتو در کلینیک کاملیا کرج

پاک کردن تاتو کرج یکی از مورادیست که سرچ بسیاری داشته است و این نشان دهنده این موضوع می باشد که بسیاری به دنبال پیدا کردن راه حلی برای پاک کردن تاتو و طراحی های روی بدن و صورت خود می باشند.

دلایل زیادی ممکن است سبب آن شود که شما تصمیم بگیرید که تاتو های خود را از بین ببرید این موارد می تواند ناشی از قدیمی شدن طرح ها و تاتوهای قدیمی، کمرنگ شدن یا بد رنگ شدن تاتوها روی بدن، تمایل به زدن و طراحی تاتوهای جدید و مد روز و … که هر یک باعث می شود شما به سراغ راهی برای پاک کردن تاتو بروید.

در بسیاری از موارد مشاهده شده که مردم از روش های بسیار غیر علمی و خطرناکی چون: خاکستر سیگار، قرار دادن سیر روی ابرو، استفاده از سوزاندن با شمع، استفاده از مواد ریمور یا همرنگ با پوست، استفاده از کوتر و … استفاده می کنند که عواقب هر یک از این روش ها بسیار خطرناک و گاها غیر قابل جبران می باشد.

سوال این است که ایا راهی برای پاک سازی کامل تاتو بر روی بدن یا صورت وجود دارد یا خیر؟
برای دست یافتن به پاسخ این سوال متن زیر را مطالعه نمایید 

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی پاسخ به این که آیا پاک کردن تاتو امکان پذیر است یا خیر مثبت می باشد.

پاک کردن تاتو یا خالکوبی

در حال حاضر برای پاک کردن تاتو روش های متفاوت و متنوعی از جمله درمان های خانگی یا گیاهی، پاک کردن تاتو با دستگاه لیزر و … وجود دارد.

با توجه به اینکه وضعیت تاتو شما به چه شکلی می باشد، تا چه عمقی نفوذ کرده یا میزان رنگ آن تا چه اندازه ای می باشد می توانید از یکی از روش های علمی برای رفع مشکل خود استفاد کنید.

با ورود لیزر به عرصه های پزشکی و زیبایی دیگر امکان پاک کردن کامل تاتو یا خالکوبی های بدن کاملا محقق و دست یافتی شده است. یکی دیگر از دلایل انتخاب این روش بدون عوارض و مشکل بودن استفاده از دستگاه های لیزر می باشد.

انواع لیزرهایی که برای پاک کردن تاتو  یا خالکوبی

  • لیزر   کیو سویچ ان دیاگ برای پاک کردن تاتو های قرمز
  • لیزر فراکشنال CO2
  • لیزر کیوسویچ روبی Q-Switched Rubby  که به خاطر هدف قراردادن دقیق رنگدانه ها نتایج بسیار جالبی را ارائه کرده است .
  • دستگاههای آر اف جراحی یا پلاسما برای موارد کوچک
  • دستگاه لیزر اربیوم یاگ هم در پاک کردن تاتو نقش کاربردی دارد

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات با جزئیات بیشتر برای پاک کردن تاتو و مراحل آن با کلینیک کاملیا تماس بگیرید، کارشناسان پزشکی ما در تمامی ساعات پاسخگویی شما خواهند بود.

 

 

 

 

 

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر خدمات پوست و مو در کلینیک کاملیا کرج

در بخش زیر سایر خدمات کلینیک آورده شده است تا شما عزیزان با سایر خدمات ما بیشتر آشنا شده و دسترسی سریع و آسان به آن ها داشته باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مطالب آموزشی پوست مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

فهرست