پاکسازی صورت در کرج

پاکسازی صورت در کلینیک کاملیا کرج

پاکسازی صورت در کرج: عمل اصلی دستگاه میکرودرم ابریژن برای پاکسازی صورت در کرج برداشتن بافت‌های شاخی و مرده‌ی پوست صورت، گردن و اندام است.

آلاینده‌های موجود در کرم‌های مختلف با کیفیت‌های متفاوت، آلودگی هوا، یو وی اشعه آفتاب و مراقبت ناصحیح در سنین مختلف موجب انباشت بافت‌های مرده و مشکلاتی همچون کک و مک، لک، بزرگ شدن منافذ پوست، تیرگی پوست، آفتاب سوختگی و … خواهد شد.
کک و مک، لکه‌های پوستی و چین و چروک‌های کم عمق در همه انواع اصلی پوست مثل چرب، خشک، مختلط و معمولی وجود دارد که نیازمند میکرودرم ابریژن است.
وجود منافذ بزرگ پوست در پوست‌های چرب شایع بوده که میکرودرمی اثر چشمگیری روی کاهش اندازه منافذ و بهبود آن دارد. همچنین جوش‌های زیرپوستی و سطحی در انواع پوست چرب و مختلط شایع بوده که می‌توان از این روش کمک شایانی گرفت.
پوست‌های خشک مستعد چین و چروک‌های ظریف بوده که میکرودرم ابریژن به دلیل افزایش گردش خون و تحریک ساخت کلاژن و الاستین باعث بهبود آن می‌گردد.
پوست‌های معمولی و مختلط نیز به درجاتی هر یک بخشی از مشکلات رایج پوست چرب و خشک را دارا بوده که بنابر این همه‌ی انواع پوست به نوبه خود می‌توانند از اثرات چشمگیر، موثر و ارزان میکرودرمی استفاده کنند.

پاکسازی صورت در کرج

میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست) روش کاملا جدیدی است که امروزه در کلینیک های مختلف برای پاکسازی صورت در کرج انجام می گیرد. مطمعنا بسیاری از شما دوست دارید که همیشه پوست تمیزی داشته باشید و برای این کار به دنبال راه های مختلفی هستید تا بتوانید بدین طریق پوست تمیزی داشته باشید.

برخی از افراد فقط به خاطر پرداخت قیمت پایین به دنبال مراکزی هستند که کار پاکسازی را انجام می دهند و ممکن است نتیجه مورد نظر را دریافت نکنند و حتی دچار عوارض هایی شوند.

بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که فارغ از قیمت، به دنبال کلینیک معتبر باشید تا بتوانید نتیجه دلخواه خود را بدون عوارض دریافت کنید.

یکی از معتبرترین کلینیک های پاکسازی پوست، کلینیک پاکسازی صورت در کرج می باشد که تحت نظر دکتر جهانشیر می باشد. در این کلینیک تجهیزات کاملا به روز و بهداشتی وجود دارد و توسط بهترین متخصصان برای شما عمل جوانسازی پوست را انجام می دهند که مطمعنا از نتیجه آن راضی خواهید بود.

کلینیک پاکسازی صورت در کرج، به خاطر نتایج خوبی که برای متقاضیان زیاد به بار آورده توانسته است که طرفداران زیادی پیدا کند و هر روز که می گذرد بر تعداد متقاضیانش افزوده شود.

همچنین بخوانید : بهترین کلینیک زیبایی در کرج

پوست

پوست در معرض عوامل محیطی قرار می گیرد که این عوامل با گذشت زمان بر روی پوست تاثیراتی را می گذارد مانند اشعه ی خورشید، آلودگی و… که با گذشت زمان تاثیراتی را روی پوشت شما می گذارد.

که برای رفع این تاثیرات امروزه روش جدیدی تولید شده است که نام آن میکرودرم ابریژن(پاک سازی پوست) می باشد.

روش میکرودرم برای پاکسازی صورت در کرج

روش میکرودرم ابریژن(پاک سازی پوست) موجب کاهش یا درمان چروک های صورت، خطوط باریک، از بین بردن خط خنده و چروک اطراف چشم ها، درمان جوش، اسکار و لکه هایی که با توجه به افزایش سن ایجاد شده است، کک و مک، درمان جای جوش و تجمع رنگ دانه های پوستی به صورت نامناسبی که ممکن است با گذشت زمان به وجود آیند، کمک می کند.
میکرودرم ابریژن(پاک سازی پوست) یک روش غیرتهاجمی است که برای پاکسازی پوست صورت در کلینیک پاکسازی صورت در کرج توسط کلینیک جهانشهر مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج درمان میکرودرم ابریژن بلافاصله بعد از درمان خود را نشان می دهد.

شما با یک جلسه درمان میکرودرم ابریژن به بهبود رنگ، حالت و سلامتی پوست خود کمک می کنید. بعد از درمان، ظاهر پوست با طراوت، صاف و نرم می شود. اگر می خواهید بهترین نتیجه را به دست آورید بهتر است چندین بار به فاصله ی دو یا سه هفته تحت درمان قرار بگیرید.

همچنین بخوانید : جوان سازی پوست در کرج

میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست)

میکرو درم ابریژن یک روش درمانی است که غیرشیمیایی و غیر تهاجمی می باشد که نیازبه عمل ندارد. از اسپری میکروکریستال برای از بین بردن لایه ی خارجی سلول های مرده روی پوست استفاده می شود تا پوست جوان تر و شاداب تر شود.

میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست) موجب می شود که لایه های جدید پوستی زیرین با میزان بالاتری از کلاژن و الاستین تولید شود و اینگونه پوستی زیبا، تمیز و صافی داشته باشید.

 

افراد مناسب برای استفاده از روش میکرودرم صورت ( پاکسازی پوست)

افرادی که دارای خطوط باریک، چروک های صورت، لکه های موجود بر پوست با توجه سن آنها، آسیب ناشی از اشعه خورشید، رنگ دانه های نامنظم روی پوست، منافذ مسدود در پوست، معایب بافت پوست یا جای زخم جزئی برای استفاده از این روش مناسب هستند.

کسانی که دارای لک و یا آکنه هستند می توانند از این روش درمانی استفاده کنند. پخش آرام میکروکریستال ها، نقص ها و معایب پوست را با از بین بردن لایه های بیرونی سلول های آسیب دیده و مرده ی پوست بهبود می بخشد و اینگونه پوستی زیبا، تازه و شاداب خواهید داشت

روش انجام میکرودرم پوست صورت

همانطور که گفته شد میکرودرم پوست صورت در کلینیک پاکسازی صورت در کرج توسط دکتر جهانشیر صورت می گیرد. روش درمان به این صورت است که دکتر به وسیله ی قطعه ای دستی که در مقابل پوست قرار می گیرد مقداری از کریستال های آلومینیوم اکسید را بر روی پوست پخش می کند.

این کریستال های درمابریژن که لایه بردار پوست هست، پوست را ورقه ورقه می کند و سیستم پاکسازی، پوسته های باقی مانده را مکش و از بین می برد.

میکرودرم پوست صورت به ایجاد لایه های پوستی ضخیم تر و سالم تر کمک خواهد کرد.

لازم است که درمان چند مرتبه انجام گیرد زیرا اینگونه به ایجاد لایه ای جدید که میزان بالایی از کلاژن و الاستین دارند، کمک می کند.

کلاژن و الاستین برای داشتن پوستی با شاداب و سالم ضروری هستند وتاثیر مهمی در رنگ چهره و ظاهر پوست می گذارد و پوست را روشن می کند. پنج تا دوازده جلسه ی درمانی به فاصله ی دو یا سه هفته می توان تاثیر کامل خود را بگذارد

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر خدمات پوست و مو در کلینیک کاملیا کرج

در بخش زیر سایر خدمات کلینیک آورده شده است تا شما عزیزان با سایر خدمات ما بیشتر آشنا شده و دسترسی سریع و آسان به آن ها داشته باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

فهرست