هزینه ی میکرونیدلینگ در کلینیک کاملیا کرج

هزینه ی میکرونیدلینگ در کرج

هزینه ی میکرونیدلینگ در کرج:هزینه ی میکرونیدلینگ در هر کلینیکی می تواند متغیر باشد و بستگی به عوامل متعددی دارد که برای هر فرد متفاوت است؛روش انجام آن، تجربه و مهارت پزشک،ناحیه مورد نظر و وسعت آن میتواند در هزینه ی آن موثر باشد.ناحیه مورد نظر شما اگر نیاز به حساسیت و دقت بالاتری داشته باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

از طرفی هرچقدر وسعت ناحیه تحت درمان بیشتر باشد، نیازمند صرف وقت و مواد بیشتری است که این موضوع هم در قیمت نهایی بی‌تاثیر نیست.پوست صورت یکی از قسمت‌های بدن است که بیشتر از دیگر ناحیه ها دست‌خوش تغییرات ناشی از افزایش سن قرار می‌گیرد. میکرونیدلینگ گردش خون در پوست صورت را زیاد می کند و باعث می‌شود مواد مغذی بیشتر و سریع‌تر به لایه‌های زیرین پوست شما برسد.

بنابراین هزینه میکرونیدلینگ صورت با توجه بهناحیه تحت‌درمان، وسعت و میزان آسیب آن توسط متخصص پوست شما تعیین می‌شود. در بعضی مواقع نیز پزشک توصیه می‌کند در کنار میکرونیدلینگ، از سایر روش‌های زیبایی مانند مزوتراپی، PRP و … استفاده کنید. این موضوع هم در هزینه میکرونیدلینگ بی تاثیر نیست.‌

هزینه های بعد از میکرونیدل

شما در روزهای ابتدایی بعداز درمان با التهاب و قرمزی مواجه خواهید شد. به این دلیل برای بهبود سریع‌تر زخم‌ها باید مراقبت‌هایی انجام دهید که مستلزم هزینه کردن است. استفاده از مرطوب‌کننده، کرم های ترمیمی، کرم ضدآفتاب، تغذیه مناسب و سرم‌های شستشو از جمله هزینه‌های مراقبت‌های بعد از میکرونیدلینگ است که به شما در گرفتن نتیجه ی بهتر کمک می کند.

نحوه انجام میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ همراه با سری سوزنی با مواد مزو انجام می شودو خراشی که روی صورت ایجاد میکند باعث می شود مواد کاملا جذب پوست زخم شده شود .در عمل از میکرونیدلینگ در درجه اول برای درمان خط های ریز و چین و چروک صورت، به ویژه چین و چروک های اطراف چشم،لب و ابرو ها استفاده می شود.
میکرونیدلینگ یک درمان تحریک کننده برای جوان سازی عمومی پوست بسیار مناسب است که به نوبه خود باعث کاهش چین و چروک و خطوط ظریف می شود.
در کلینیک ها قبل از شروع روش کار میکرونیدلینگ، معمولا پزشک از بی حس کننده موضعی برای کاهش درد احتمالی استفاده می کند، این کار را حدود یک ساعت قبل از درمان انجام می دهند تا تاثیر بهتری داشته باشد.

میکرونیدلینگ به صورت دستی

در این روش سری غلتکی همراه با تعداد زیادی سوزن کوچک و نازک که از جنس تیتانیوم هستند تشکیل شده است که برای ایجاد حفره هایی با عمق مشخص استفاده می شود.

میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه

در این روش، برای ایجاد منافذ با فاصله معین از یک دستگاهی استفاده می شود که سرعت حرکت آن را می توان تنظیم کرد. بنابراین تعداد منافذی که در این روش بر سطح پوست ایجاد می شوند، نسبت به روش دستی بسیار زیادتر بوده و نتیجه بهتری نیز می دهد.

مزایا و معایب میکرونیدلینگ

از مزایای میکرونیدل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
_بافت پوست را تقویت می کند.
_تولید کلاژن را تحریک میکند و باعث افزایش تولید آن می شود.
_کمک می کند تا اثر زخم ها ازبین برود.
_چین و چروک را کم می دهد.
_باعث می شود پوست شل،سفت و محکم شود.
_اندازه ی منافذ کوچک می شود.
_ روش درمانی غیر تهاجمی با خرابی بسیار کم.
_در هر قسمت از بدن قابل استفاده می باشد.

عوارض میکرونیدلینگ

حتی اگر این روش برای شما به نظر امری ضروری باشد، بایستی به عوارض و پیامد های آن توجه شود. خطر اصلی بعد از عمل سوزش پوست است. ازعوارض جانبی میکرونیدلینگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• تورم، قرمزی و کبودی: پس از انجام میکرونیدلینگ، در برخی از افراد ممکن است برای چند روز کبودی، قرمزی و تورم دیده شود. در حالی که این عوارض پس از چند روز به طور کامل ناپدید می شوند.
• خشکی پوست
• پوسته پوسته شدن پوست
•اگرچه واکنشی شایع میکرونیدلینگ نیست، اما بعد از یک درمان عمیق ممکن است خونریزی رخ دهد. خطر خونریزی برای افرادی که اختلالات خونریزی دارند و یا داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند نیز وجود دارد. این افراد برای انجام این روش درمانی باید با پزشک خود در این ارتباط مشورت کنند.
• میکرونیدلینگ برای افرادی مثل زنان باردار،افرادی که به تازگی پرتودرمانی انجام داده اند،افراد دارای عفونت پوستی و…. مناسب نیست.
مراجعه به متخصص پوست یا پزشک با تجربه در زمینه میکرونیدلینگ، باعث می شود این عوارض به حداقل برسد.

تعداد جلسات میکرونیدلینگ و فاصله ی بین جلسات

با توجه به شرایط پوست و عمق آن جلسات میکرونیدلینگ تعیین می شود و بعد از اولین جلسه و بهبودی حاصل شده از آن تعداد جلسات تعیین می شود.حداقل تعداد جلسات میکرونیدلینگ 3 جلسه با فاصله یک ماه یک بار می باشد . در مواردی که عمق چین و چروک کم باشد این تعداد جلسات در نظر گرفته می شود اما در مواردی که عمق چین و چروک روی پوست صورت زیاد باشد نیاز به تعداد جلسات بیشتری می باشد که متخصص پوست و مو آن را تعیین می کند .

با انجام میکرونیدلینگ در هر جلسه می توانید بلافاصله نتایج را مشاهده کنید و بعد از رفع اسکارهای آکنه روی پوست و چین و چروک بر روی پوست از داشتن یک پوست زیبا و شاداب لذت ببرید.
در کل تعداد جلسات و حداکثر جلسات میکرونیدلینگ بر اساس پاسخ به درمان و شدت ضایعه اولیه و با توجه به وضعیت پوست وی، نوع مشکلات پوستی و سن توسط پزشک مشخص می گردد و برای کسب نتیجه مطلوب باید حتما تمام جلسات درمانی انجام گیرد. فرایند کلاژن سازی بعد از درمان شروع می شود و بعد از حدود ۱۰ روز تغییرات بطور محسوس قابل مشاهده می باشد.

مراقبتهای بعد از میکرونیدلینگ

یکی از روش های جوان سازی پوست با دوره نقاهت کوتاه، میکرونیدلینگ است، مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ به پوست کمک می کند تا سریع تر بهبود یابد و آسیب نبیند.
بعد از میکرونیدلینگ پوست معمولا با التهاب و قرمزی و در برخی زمان ها با کبودی همراه است. پس نگران نباشید و بدانید که التهاب در زمان کوتاهی (۱۲ تا ۴۸ ساعت) از بین می رود، در این مدت نباید به پوست دست بزنید و آن را تحریک کنید.

خوردن میوه‌ هایی مانند آناناس التهاب و کبودی پوست را سریع تر می کنند؛اما نباید از داروهای ضدالتهاب مانند ادویل یا ایبوبروفن برای کم کردن التهاب و قرمزی پوست استفاده کنید. هر چقدر زمان بهبودی به صورت طبیعی طی شود تاثیر میکرونیدلینگ بیشتر خواهد بود.
یک تا دو روز بعد از میکرونیدلینگ حمام نکنید، از ورزش و کارهای عرق ریز پرهیز کنید و حداقل سه تا ده روز بعد از میکرونیدلینگ از زیر آفتاب بودن دوری کنید و در صورت نیاز حتما از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

کبودی بعد از میکرونیدلینگ

کبودی بعد از میکرونیدلینگ بسیار رایج است. استفاده از داروها و کرم ها می تواند این کبودی را برطرف کند و به بهبودی آن سرعت بخشد.
استفاده از PRP در مدت بهبودی میکرونیدلینگ خیلی موثر است و باعث تسریع درمان و ظاهر شدن نتایج مطلوب بعد از عمل می شود.
کرم ترمیم کننده اپیدرمال هم باعث آرام شدن پوست شده و به ترمیم و بهبودی میکرونیدلینگ کمک می کند.

اگر بعد از دو روز از عمل میکرونیدلینگ پوست شما دچار کبودی، قرمزی یا خشکی شد، استفاده از همه داروها را متوقف کنید چون پوست شما به یکی از آنها حساسیت دارد. در این مواقع با پزشک خود مشورت کنید و داروی مناسب را از وی بخواهید. البته ژل چشمی می تواند در مرطوب نگهداشتن داشتن پوست موثر باشد.

میکرونیدلینگ در کلینیک کاملیا کرج

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعداد جلسات میکرونیدلینگ و نحوه انجام آن می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را با متخصص پوست و مو دریافت نمایید .در صورتی که تمامی جلسات میکرونیدلینگ را بطور کامل سپری کنید می توانید بهترین نتایج را از این روش جوانسازی پوست دریافت کرد، توجه نمایید که تمامی تعداد جلسات باید بطور کامل سپری شود .

هیچ دارویی را بدون صحبت با پزشک متخصص خود مصرف نکنید، پزشک می تواند توصیه های مراقبتی تخصصی تری را برای مراقبت از پوست تان بعد از میکرونیدلینگ تجویز کند و دوره نقاهت شما را کوتاه تر کند. این کبودی های بعد از عمل نیز با توصیه های وی می تواند از بین برود و نتیجه های بهتری از عمل میکرونیدلینگ گرفته شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان به صفحه تماس با مراجعه کنید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

14 + 15 =

فهرست