هزینه پاک کردن تاتو در کرج به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم. همانطور که می دانید پاک کردن تاتو در گذشته امری غیر ممکن بوده است اما امروزه با استفاده از تکنولوژی به خوبی توانسته اند این باور را باطل کنند. لیزرهای جدید می توانند به راحتی طی چندین جلسه رنگ های استفاده شده برای تاتو را به طور کامل از بین ببرید. با توجه به مواردی که در زیر بیان می کنیم می توانید متوجه شوید که چرا لیزر های جدید می توانند در این امر ما را یاری کنند. اما بهتر است قبل از اقدام نکاتی را بدانید.

 

پاک کردن تتو

 

 

دلیل استفاده از این روش برای پاک کردن تاتو

 

ممکن است شما نیز بر روی بدن خود تاتو داشته باشید و دیگر برایتان جذابیتی نداشته باشد در این صورت ممکن است ندانید که چه باید کنید، اما راهی برای بر طرف کردن این مشکل وجود دارد. در صورتی که بخواهید تاتوی خود را پاک کنید نیاز است به نکاتی دقت داشته باشید، این نکات توسط درماتولوژی آمریکا ایراد شده است:

لیزرهای امروزی به خوبی می توانند تاتوها را با روشی ایمن پاک کنند.

به منظور پاک کردن تاتو با لیزر نیاز به جلسات کمتری دارید.

به راحتی رنگ هایی که در گذشته قادر به پاک کردن آن ها نبودید را برای شما پاک می کند.

این نکته را به یاد داشته باشید هر چه قدر هم که در فناوری لیزر پیشرفت داشته باشید، این که این عمل برای شما موفقیت آمیز باشد به اپراتور دستگاه لیزر نیز بستگی دارد. در صورتی که پزشک به قدر کافی در این کار و کار با دستگاه تجربه نداشته باشد نه تنها نمی تواند نتیجه قابل قبولی را برای شما داشته باشد بلکه ممکن است حتی شما را با خطراتی رو به رو کند. اما در صورتی که پزشک از تبحر برخوردار باشد با ایمن ترین روش می تواند تاتوی بدن شما را پاک کند. هزینه پاک کردن تاتو در کرج به این موارد نیز بستگی دارد.

بیشتر بخوانید : لیزر موهای زائد

استفاده از لیزر کیو سوییچ و از بین بردن تاتو

می توان گفت بهترین دستگاه برای پاک کردن تاتو، لیزر کیو سوییچ می باشد. در واقع این عبارت کیو سوییچ اسم دستگاه و یا تکنولوژی نمی باشد تنها یک قابلیت است که دستگاه لیزر دارد. در این حالت می تواند فرکانس لیزری قدرتمندی را به یکباره به پوست می فرستد. انرژی که در این فرکانس وجود دارد باعث می شود تا در یک میلیاردم ثانیه رنگدانه های تتو منفجر شوند. در جلسات بعدی این پالس ها به دنبال باقی مانده رنگدانه ها رفته و آن ها را نیز از بین می برند.

این دستگاه را می توان در موارد دیگری نیز استفاده کرد:

  • بهبود قارچ ناخن
  • از بین بردن لک های پوستی مانند آفتاب سوختگی و یا ماه گرفتی.
  • از بین بردن ضایعات عروقی
  • برداشتن خال
  • جوانسازی پوست

لیزرهای مختلفی که دارای کیو سوییچ هستند

هزینه پاک کردن تاتو در کرج بستگی به این دارد که از کدام دستگاه و طی چند جلسه می توان تاتوی شما را پاک کرد.

معمولا لیزرهایی که برای پاک کردن تتو استفاده می شوند مانند لیزر موهای زائد هستند با این تفاوت که سیستم کیو سوییچ برای پاک کردن تتو نیاز است. بنابراین هر فناوری که با این پالس ها باشد برای پاک کردن رنگدانه موثر می باشد.

در برخی از لیزر ها که این سیستم وجود دارد:

ان دی یاگ

این لیزر بیشتر به منظور جوانسازی استفاده می شود و برای از بین بردن اسکارهای تیره و یا انواع ماه گرفتگی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند تاتو با طیف های مختلفی را از بین ببرد.

دستگاه روبی

از این دستگاه برای پاک کردن تاتوهایی که قدرت کمتری دارند مورد استفاد قرار می گیرد.

الکساندریت

این مورد برای از بین بردن لک های قهوه ای ناشی از تابش آفتاب، اسکارهای تیره و یا انواع ماه گرفتی، تاتوهای مشکی و یا سبز و ابی به خوبی مناسب است.

برای انجام زیبایی های پوست با بهترین مرکز لیزر در کرج در ارتباط باشید.

 

روش های پاک کردن تتو

 

 

از قبل وقتی برای مشاوره تنظیم کنید

قبل از این که تصمیم به پاک کردن تاتو بگیرید نیاز است تا با پزشک مشورت کنید این مورد می تواند به شما کمک بیشتری کند شما را از تعداد جلسات مورد نیاز با خبر می کند و پزشک مطلع می شود که لیزر برای شما ضرر نداشته باشد.

مواردی که باید در جلسه مشاوره بررسی می شود:

مدت زمانی که تاتو روی بدن شماست

بررسی اینکه جوهر چه مقدار در پوست فرو رفته است

ناحیه تاتو

بررسی شرایط عمومی بدن

داروهایی که مصرف می کنید

بررسی سابقه زخم های گوشتی و برامده

به طور کلی هزینه پاک کردن تاتو با لیزر در کرج در هر فرد متفاوت است. همچنین عمق و مدت زمانی که تاتو بر روی بدن وجود داشته است متفاوت خواهد بود و این مورد بسته به شرایط شما می باشد. کلینیک کاملیا می تواند در این مورد مشاوره های لازم را به شما بدهد کافی ست با مشاورین تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یک × 1 =

فهرست