معرفی انواع دستگاه لیزر بانوان و آقایان

معرفي انواع دستگاه هاي ليزر در کرج

معرفی انواع دستگاه های لیزر در کرج: استفاده از دستگاه های به روز و مطرح دنیا در تاثیر گذاری، ماندگاری و بهدست آوردن راحت نتیجه اهمیت زیادی دارد. در کلینیک کاملیا اپراتور های متخصص آقا و خانم با بکارگیری انواعدستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد، زیبایی را به شما هدیه می دهند.

اگر می خواهید برای از بین بردن موهای زائد خود دردی نداشته باشید، باید از دستگاه های جدید لیزر استفاده کنید که حتما کارایی پیشرفته تری دارند، به این صورت که در تعداد جلسات کمتر نتیجه دلخواه به دست آمده باشد، البته این موضوع را در نظر بگیرید که قیمت لیزر موهای زائد با این دستگاه ها بیشتر است اما با توجه به جلسات کمتر لازمبرای لیزر، اکثر مراجعه کنندگان، لیزر بدون درد را انتخاب می کنند.

انواع دستگاه های لیزر موجود در کلینیک زیبایی کاملیا، لیزر دایود برای پوست های تیره و گندمی و دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای پوست های روشن با موهای تیره می باشد.

معرفی انواع دستگاه لیزر در کرج

معرفی انواع دستگاه لیزر در کرج

چه عواملی در تاثیر گذاری لیزر مهم است

در اثر بخش بودن لیزر و تعداد جلسات لازم آن عوامل بسیار زیادی موثر است. با رعایت برخی نکات شما می توانید بهترین نتیجه را از لیزر دریافت کنید.

کلینیکی که انتخاب می کنید اولین موضوع مهمی است که باید برای انتخاب آن دقت کنید. برای از بین بردن مو های زائد به هیچ عنوان به آرایشگاه ها مراجعه نکنید. بعد از انتخاب کلینیک و مشاوره با پزشک باید اپراتوری داشته باشید که از نوع پوست، رنگ و ضخامت مو های شما کاملا آگاهی داشته باشد؛ این اپراتور هم می داند از چه دستگاهی برای شما استفاده کند و هم در بروز مشکل می تواند به شما کمک کند. بعد از شروع درمان، تعداد جلسات مورد نیاز شما به نوع پوست و مو بستگی دارد.

در حال حاضر در مرکز لیزر موهای زائد کرج کلینیک کاملیا هم آقایان و هم خانم ها با اپراتور های متخصص آقا وخانم از خدمات مرکز لیزر موهای زائد استفاده می کنند.

پیشرفته ترین مرکز لیزر در کرج

پیشرفته ترین مرکز لیزر در کرج

هزینه لیزر موهای زائد در کرج چقدر است

لیزر موهای زائد در کرج برای خانم ها و آقایان با دستگاه دایود، الکساندرایت و… انجام می شود.

برای معرفي انواع دستگاه هاي ليزر در کرج می توانید از مشاوران ما در کلینیک کاملیا کمک بگیرید. هزینه‌ی کلی لیزربه تعداد جلسات و نواحی که می‌خواهید لیزر کنید بستگی دارد. البته همیشه با تخفیف هایی که در کلینیک کاملیا اعمال می شود، هزینه‌ی لیزر موهای زائد فول بادی از هزینه‌ی لیزر جمع نواحی بدن کمتر است.

یکی از مورد هایی که در هزینه تاثیر زیادی دارد نوع دستگاه است. دستگاه‌ های به روز تر با قیمت بالا تر، ازسیستم‌ های خنک کننده و تابشی پیشرفته‌ تر استفاده می کنند که ایمنی بیشتری نیز دارند. جهت انتخاب بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن مو های زائد می توانید به مقاله های قبل کلینیک مراجعه کنید.

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر برای هر فرد متفاوت است. تعداد جلسات و فاصله زمانی با تشخیص پزشک انجام می شود؛ که هم خطری برای زیبا جو نداشته باشد و هم به نتیجه دلخواه خود برسد.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد به عوامل متفاوتی از جمله ناحیه لیزر، پوست فرد، سن فرد، جنس و میزان تراکم مو و واکنش بدن به لیزر بستگی دارد. اما در اکثر مواقع تعداد جلسات بین ۶ تا ۸ و فاصله بین آنها هر ۴ تا ۶ هفته میباشد.

کلینیک لیزر گلشهر کرج

کلینیک لیزر گلشهر کرج

معرفي انواع دستگاه هاي ليزر در کلینیک کاملیا

معرفي انواع دستگاه هاي ليزر در کرج کلینیک کاملیا زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود. شما عزیران در صورتی که در زمینه ی لیزر موهای زائد و یا دیگر خدمات زیبایی با ابهاماتی مواجه هستید، میتوانید با شرکت در جلسه ی مشاوره، پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

شما زیبا جویان بدون تحمل کوچکترین دردی می توانید زیبایی و جذابیت دو چندان را به پوست خود هدیه دهید. استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز باعث نداشتن درد و اثر گذاری بیشتر مراجعه کنندگان در کلینیک کاملیا شدهاست. در کلینیک لیزر کاملیا در کرج شما مستقیم با پزشک در خصوص تمامی سوال ها مشورت می کنید. جهت مشاوره با پزشک متخصص قبل از شروع درمان میتوانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

برچسبها

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

11 + چهارده =

فهرست