یکی از مشکلاتی که تقریبا همه خانم‎ها با آن درگیر هستند، انتخاب روشی مناسب جهت رفع موهای زائد است. استفاده از ژیلت، موم سرد، بند و … همه روش‎هایی موقتی برای رفع موهای زائد است که پس از مدت خیلی خیلی کوتاهی باید تکرار شود. از طرفی این روش‎ها باعث آسیب دیدن پوست نیز می‎شوند. اما لیزر موهای زائد روشی مناسب برای رهایی از شر موهای زائد است.
لیزر موهای زائد یکی از رایج‎ترین روش های بهداشتی در سراسر کشورهای پیشرفته دنیاست که مزایای زیادی داشته و بر روی فولیکول‌های مو متمرکز می‎شود.

 

مزایای لیزر مو

صرفه جویی در زمان

شاید یکی از مهم‌ترین مزایای لیزر موهای زائد ، صرفه جویی در زمان باشد. در روش‌های دیگر رفع موهای زائد، با صرف زمان زیادی در نهایت نتیجه مطلوبی نیز ارائه نمی‎دهند.

 

روشی بدون درد

در رفع موهای زائد با لیزر شما هیچ دردی را تحمل نخواهید کرد و به صورت دائمی می‌توانید از شر موهای زائد خود خلاص شوید. در حالی که در استفاده از برخی روش‌های از بین بردن موهای زائد، باید درد زیادی نیز تحمل کنید و از طرفی ممکن است در دراز مدت به پوست شما آسیب جدی وارد شود. بدون درد و ایمن بودن لیزر موهای زائد باعث شده تا خانم‎ها در سراسر دنیا  به شدت از این روش استقبال کنند.

 

دقت و کیفت رفع موهای زائد با لیزر

در این روش، به قدری دقت بالاست که این امکان وجود دارد که هر نقطه از بدن را از وجود موهای تیره و درشت پاک ساخت. نکته‎ای که در سایر روش‎های رفع موی زائد وجود ندارد و سایر روش‌ها مثل تراشیدن یا موم انداختن از دقت کافی برخوردار نیستن و امکان رفع موهای تمام نقاط بدن را ندارند.

 

سرعت در لیزر موهای زائد

سرعت لیزر تا حدی است که برای رفع موهای زائد ناحیه‎ای مثل لب فوقانی به کمتر از یک دقیقه زمان نیاز است. در هر پالس لیزر که یک ثانیه زمان نیاز دارد، می‎توان موهای زیادی را از بین برد.

 

رفع دائمی موهای زائد با لیزر

به جز لیزر موهای زائد، همه روش‎های رفع موهای زائد به طور موقت موهای زائد را از بین می‎برند. اما آنچه رفع موهای زائد با لیزر را به بهترین و پرطرفدارترین روش تبدیل کرده است، از بین بردن دائمی موهای زائد است.

 

ارزان بودن

شاید با شنیدن ارزان بودن لیزر برای رفع موهای زائد، تعجب کنید و یا تصور کنید که به اشتباه نوشته شده است. اما این یک واقعیت است. رفع موهای زائد با کمک لیزر در مقایسه با سایر روش‎ها ارزان‎تر است. چون باید برای مقایسه روش لیزر با سایر روش‌ها در طولانی مدت هزینه را حساب نمایید، هزینه‎ای که مشا برای رفع موهای زائد خود در روش‎ لیزر پرداخت می‎کنید برای رهایی از شر موها به صورت دائمی است، حال آن که هزینه استفاده سال‎ها از ژیلت برای تراشیدن موها، یا موم و… کمتر است؟؟؟ اتلاف زمان، آسیب دیدن پوست و سایر مضرات این روش‎ها بماند… حتی به لحاظ هزینه‎ای هم لیزر موهای زائد نقرون به صرفه‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهار × 3 =

فهرست