مرکز لیزر با دستگاه الکساندرایت کندلا

مركز ليزر با دستگاه كندلا در كرج

مرکز لیزر با دستگاه کندلا در کرج: اگر می خواهید به وسیله لیزر کندلا موهای زائد خود را از بین ببرید، پزشک از شما می‌خواهد که چند هفته قبل از درمان از اصلاح، اپیلاسیون و یا کندن موهای زائد در ناحیه مورد نظر خودداری کنید.

لیزر الکس در کرج

لیزر الکس کندلا در کرج

در زمان انجام لیزر بسته به میزان تحمل درد شما، ممکن است پزشک برای اطمینان از راحتی شما در طول جلسه از کرم بی‌حسی موضعی استفاده کند، اما درمان برای بیشتر بیماران بدون بی حسی انجام می شود. یکی از مزیت های لیزر این است که، روی هر قسمت از بدن که بخواهید ظاهری بدون مو داشته باشد، کار می کند.

  • لیزر کندلا برای خانم‌های باردار بی‌خطر است؛ حتی روی خانم‌های باردار بهتر جواب می‌دهد؛ زیرا موهای خانم‌ها دردوران بارداری غالباً ضخیم و تیره‌تر است.
  • لیزر موهای زائد کندلا باعث کاهش در میزان رشد مو و همچنین در بسیاری موارد کاهش ضخامت مو می‌شوند.

کاربرد لیزر کندلا بر روی پوست های روشن

لیزر الکساندرایت کندلا با وارد کردن آسیب حرارتی به فولیکول مو های ضخیم باعث کاهش دائمی رشد مو می‌شود. لیزر توسطملانین موجود در مو جذب می‌شود. زمانی که فولیکول مو آسیب می‌بیند، بافت اطراف آن از آسیب در امان است.

مو ۱ تا ۲ هفته بعد از لیزر کاملا از بین می رود، تقریبا بعد از ۴ تا ۶ هفته چرخه ی بعدی مو آشکار خواهد شد. رشد جدید مو بطور قابل توجهی کمتر از گذشته خواهد بود و تعداد کمی فولیکول در آن وجود دارد و موهای جدید نسبتبه گذشته نازک‌تر و نرم‌تر هستند.

تکرار جلسات این نتیجه را تقویت می‌کند و باعث کاهش دائمی رشد مو می‌شود.

بهترین مرکز لیزر الکس در کرج

بهترین مرکز لیزر الکس در کرج

آیا لیزر بدن با دستگاه کندلا درد دارد

یکی از سختی های رفع موهای زائد برای افراد درد است. موچین، بند انداختن و مخصوصا اپیلاسیون درد دارد. اما سیستم لیزر متفاوت است. دستگاه لیزر کندلا با یک خنک کننده کامل می‌شود. پزشک از این دستگاه برای اسپری کردن لایه بالایی پوست با محلول خنک کننده استفاده می‌کند. این محلول بلافاصله لایه خارجی پوست را منجمد می‌کند. در عرض چند ثانیه، لیزر هم در همان نقطه قرار می‌گیرد. این سرما و گرمای متناوب که کمتر از یک ثانیه طول می‌کشد به این معنی است که بیشتر افراد در طول درمان راحت خواهندبود.

اگر باز هم فکر می‌کنید حساس هستید و نسبت به یک فرد معمولی درد بیشتری را حس می‌کنید، از پزشک بخواهید که یک کرم بی‌حس کننده روی پوست شما اعمال کند.

لیزر الکساندرایت در کرج

لیزر الکساندرایت در کرج

لیزر کندلا چند جلسه درمانی نیاز دارد

در یک ناحیه کوچک تعداد زیادی فولیکول مو وجود دارد؛ قطعا که هدف قرار دادن همه آن‌ها در یک جلسه امکان‌ پذیر نیست اما در هر جلسه تعداد کمی فولیکول موی فعال هدف قرار داده می‌شوند.

تعداد جلسات لازم به مواردی مثل: رنگ پوست و ضخامت مو، اندازه منطقه تحت درمان و تعداد مناطق تحت درمان بستگی دارد.

افرادی که موهای تیره و پوست روشنی دارید، با با لیزر کندلا سریع‌تر نتیجه خواهند گرفت.

درمان یک منطقه معمولاً چهار تا شش جلسه طول می‌کشد. زمانی که برای مشاوره مراجعه می‌کنید، پزشک تعداد جلسات مورد نیاز شما را برنامه‌ریزی می کند.

بهترین کلینیک لیزر الکس کرج

بهترین کلینیک لیزر الکس کرج

قبل از شروع جلسات لیزر چه اقداماتی باید انجام دهیم

بر خلاف اپیلاسیون، شما باید قبل از لیزر موهای خود را اصلاح کنید. اصلاح مو نه تنها موهای بلند را کوتاه می‌کند، بلکه لایه بالایی پوست را نیز از بین می‌برد و بنابراین لیزر می‌تواند به طور مستقیم به فولیکول مو دسترسی پیدا کند.

  1. از آنجا که تاثیر لیزر روی پوست‌های روشن‌تر بیشتر است، شما باید چند هفته قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.
  2. محافظت از پوست خود را برای جلسات بعد نیز ادامه دهید تا در کمترین جلسه بهترین نتیجه رابدست آورید.
  3. به مدت چهار تا شش هفته قبل از جلسه درمانی از موم و وکس استفاده نکنید. اگر مو در ناحیه موردنظر نباشد، لیزر نمی‌تواند فولیکول آن را هدف قرار دهد.
لیزر الکس کندلا در کرج

لیزر الکس کندلا در کرج

انجام لیزر بدن با دستگاه کندلا در کلینیک کاملیا کرج

بعد از لیزر ممکن است پوست شما به مدت چند دقیقه یا چند ساعت قرمز شود؛ این قرمزی محو می شود و بعد از آنشما پوستی صاف با موهای کمتری خواهید داشت. مدت زمان هر جلسه لیزر هم بستگی به وسعت ناحیه تحت درمان دارد.

خوبی لیزر کندلا این است که به استراحت و ریکاوری بعد از آن نیاز ندارید؛ می‌توانید سریعا به محل کار یا سایر فعالیت‌های عادی خود برگردید.

برای رزور وقت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. مشاوران ما در تمامی ساعات کاری کلینیک آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پنج × یک =

فهرست