افرادی که به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند، یکی از مهم ترین پارامتر هایی که باید به آن توجه داشته باشند، استفاده از انواع ماسک های سفید کننده پوست است. شما می توانید از این طریق این ماسک ها به روشن کردن صورت خود کمک کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع ماسک های سفید کننده پوست آشنا کرده و در مورد این دسته از محصولات صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

ماسک لیمو، یکی از انواع ماسک های سفید کننده پوست

برای ساخت ماسک لیمو که یکی از انواع ماسک های سفید کننده پوست است باید لیمویی را برداشته و آب آن را بگیرید. سپس نصف قاشق چای خوری آب مقطر را به آب لیمو اضافه کرده و سپس آن را با استفاده از پنبه به صورت خود بزنید. بعد از گذشت 10 تا 15 دقیقه می توانید صورت خود را با آب معمولی بشویید.

برای پاک سازی پوست در کرج میتوانید با ما همراه همراه باشید.

ماسک پاپایا

برای ساخت انواع ماسک های سفید کننده پوست می توانید پاپایا را مثل خمیر نرم کرده و سپس آن را بر روی پوست خود بزنید. پس از گذشت 20 دقیقه باید صورت خود را با آب معمولی بشورید. انجام این کار به صورت روزانه به سفید شدن پوست صورت شما کمک می کند.

ماسک زردچوبه از انواع ماسک های سفید کننده پوست

برای سفید شدن پوست صورت خود می توانید از ماسک زردچوبه استفاده کنید. برای ساخت این ماسک که یکی از انواع ماسک های سفید کننده است باید 1 قاشق چای خوری پودر زرد چوبه، 1 قاشق چای خوری آب لیمو و 1 قاشق چای خوری عسل را با یکدیگر مخلوط کرده و آن ها را به صورت خمیر در بیاورید. سپس باید خمیر ساخته شده را روی صورت و گردن خود قرار دهید و اجازه دهید تا این ماسک 30 دقیقه روی صورت شما باقی بماند.

ماسک آلوئه ورا

یکی دیگر از انواع ماسک های سفید کننده پوست، ماسک آلوئه ورا است. برای ساخت این ماسک باید 1 قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا را با یک1  چای خوری آب لیمو مخلوط کرده و خمیر آن را به وجود بیاورید. سپس باید خمیر را بر روی صورت و گردن خود بگذارید و حدود 30 دقیقه صبر کنید. انجام این کار به صورت روزانه به افزایش شفافیت و سفید شدن پوست شما کمک می کند.

ماسک پرتقال

شما می توانید برای سفید شدن پوست خود، پودر پوست پرتقال را با شیر مخلوط کرده و سپس این ترکیب را به صورت خمیر در بیاورید. سپس باید ماسک را بر روی صورت گذاشته و به مدت 30 دقیقه صبر کنید. سپس باید صورت خود را با آب معمولی بشورید.

ماسک هویج یکی دیگر از ماسک های سفید کننده پوست

ماسک هویج یکی از انواع ماسک است که می توانید از آن به عنوان سفید کننده پوست استفاده کنید. برای انجام این کار باید یک عدد هویج کوچک را تکه تکه کرده و سپس خمیر نرمی از آن را تهیه کنید. سپس در گام بعدی باید یک قاشق چای خوری ماست و چند قطره آبلیمو را به خمیر هویج اضافه کنید سپس آن را به صورت خود بزنید. بعد از گذشت 20 دقیقه می توانید صورت خود را بشورید. انجام روزانه این کار به روشن شدن پوست صورت شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید: ماسک صورت سفیده تخم مرغ

ماسک نعناع

یکی از انواع ماسک سفید کننده که می توانید از آن برای افزایش شفافیت پوست صورت خود استفاده کنید، ماسک نعناع است. برای انجام این کار باید یک قاشق چای خوری از خمیر نعناع را با یک قاشق چای خوری ماست ترکیب کرده و سپس به ترکیب بدست آمده آب لیمو را به صورت قطره ای اضافه کنید. انجام این کار باعث می شود تا خمیر نرمی به عنوان ماسک تهیه شود. سپس باید خمیر بدست آمده را روی پوست خود بگذارید. پس از حدود 20 دقیقه می توانید صورت خود را با آب بشویید.

حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا شما را به صورت کامل با انواع ماسک های سفید کننده پوست آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه می توانید با استفاده از یک ماسک سفید کننده زیبایی صورت خود را به طرز چشمگیری افزایش داده و جلوی فوق العاده ای به وضعیت صورت تان بدهید. توجه به موارد گفته شده در این مطلب، این امکان را برای تان فراهم می کند تا از ماسک سفید کننده پوست برای افزایش زیبایی ظاهری صورت خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهار + 17 =

فهرست