کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

لیفتینگ صورت با نخ

در حال حاضر روش های مختلفی به منظور انجام فرآیند لیفتینگ وجود دارد که یکی از این روش ها لیفتینگ صورت با نخ است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی این مسئله پرداخته و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این مسئله بسیار مهم با شما صحبت کرده و در رابطه با فرآیند لیفتینگ صورت با نخ و لیفتینگ بینی با نخ توضیحاتی را ارائه دهیم

مزایای لیفتینگ صورت با نخ

در وهله اول اگر بخواهیم شما را با لیفت صورت با نخ آشنا کنیم لازم است تا در رابطه با مزایا انجام این فرآیند توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. به منظور بررسی مسئله باید گفت که لیفتینگ صورت دارای مزایای مختلفی است که شامل موارد زیر می شود:

  1. لیفت کردن و سفت کردن پوست

یکی از مزایا و ویژگی های بسیار مهمی که لیفتینگ دارد این است که باعث لیفت شدن و سفت شدن پوست می شود و در واقع بدون نیاز به هیچ عمل جراحی می توانید از این روش که یکی از روش های لیفتینگ صورت میباشد استفاده کرده و پوست صورت خود را بالا آورده و آن را سفت کنید.

  1. کلاژن سازی پوست

مزیت دیگری که لیفت صورت با نخ دارد این است که باعث بهبود وضعیت کلاژن سازی پوست می شود و در واقع با تحریک پوست باعث می شود تا میزان کلاژن سازی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند. نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که کلاژن ها مهم ترین عامل جوانی و زیبایی پوست هستند و انجام فرایند لیفتینگ صورت با نخ به بهبود فرایند کلاژن سازی در پوست کمک می کند.

انواع نخ مورد استفاده برای لیفتینگ

در حال حاضر به منظور انجام فرایند لیفت صورت با نخ از انواع مختلفی از نخ استفاده می شود که هر یک از این موارد ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند. اگر بخواهیم شما را با انواع نخ های مورد استفاده به منظور لیفتینگ آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نخ های جذبی

یکی از انواع نخ هایی که به منظور لیفتینگ صورت از آن ها استفاده می شود، نخ های جذبی هستند که پس از مدتی جذب بدن شده و با استفاده از مواد زیست سازگار به وجود می آیند، یعنی بافت بدن به آن ها واکنش نشان می دهد و همین مسئله باعث می شود تا پس از انجام فرآیند لیفتینگ به راحتی نخ جذب بدن شود.

  1. نخ های غیر قابل جذب

دسته دیگری از نخ ها که به منظور لیفت صورت با نخ از آن ها استفاده می شود، مواردی هستند که از مواد سنتتیک یا از طلا تولید می شوند. این دسته از نخ ها تا آخر عمر در زیر پوست باقی مانده و از آن ها برای مواقعی استفاده می شود که مشکلات جدی و حاد پوستی وجود دارد.

  1. نخ های ترکیبی

دسته دیگری از نخ هایی که به منظور انجام فرایند لیفت از آن ها استفاده می شود، نخ هایی هستند که بخشی از آن ها از مواد جذبی و بخشی دیگر از مواد غیر قابل جذب تولید شده است که این مواد ریز ریز در زیر پوست باقی خواهند ماند.

در واقع اگر بخواهیم ساختار این نخ ها را به شما معرفی کنیم باید گفت که این نخ ها به شکلی هستند که بخشی از آن ها جذب پوست شده اما بخشی از آن ها همیشه زیر پوست باقی می ماند. البته بخش باقی مانده بسیار کوچک بوده و از بیرون دیده نمی شود. همچنین آن ها را زیر پوست آن احساس نخواهید کرد اما نکته مهمی که باید بدانید این است که بعد از جایگذاری به سختی می توان آن ها را تکان داد.

بهترین روش لیفتینگ صورت با نخ

به منظور انتخاب بهترین روش لیفتینگ صورت با نخ لازم است تا حتماً با پزشک متخصص مشورت کرده تا در نهایت بتوانید از بین تکنیک های مختلف که به منظور انجام فرایند لیفتینگ صورت با نخ وجود دارد، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از نخ مناسبی برای لیفت صورت با نخ استفاده کنید.

توجه به این مسئله به شما کمک می کند تا در نهایت بتوانید فرایند لیفت صورت را به راحتی انجام داده و بدون مشکل خاصی به بهبود وضعیت پوست صورت خود کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Call Now Button