امروزه به منظور انجام فرآیند لیفتینگ بینی روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها لیفتینگ بینی با نخ است. این تکنیک به دلیل شرایط خاص خود محبوبیت قابل توجهی در این افراد پیدا کرده و همین مسئله باعث شده تا امروزه شاهد رشد این تکنیک باشیم. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی روش لیفتینگ بینی با نخ پرداخته و در رابطه با مزایای آن توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

مزایای لیفتینگ بینی با نخ

اگر بخواهیم نگاهی به روش لیفت بینی با نخ انداخته و در رابطه با مزایای آن صحبت کنیم باید گفت که این روش در طبقه بندی روش های غیر جراحی قرار می گیرد و به همین دلیل ایمنی بالاتری از سایر تکنیک ها دارد. همچنین برای بینی هایی با فرم کشیده این روش بهتر عمل کرده و باعث بهبود ظاهر آن می شود.

بهترین کلینیک زیبایی در کرج

از سوی دیگر برای طی کردن دوران نقاهت و بهبودی کامل بعد از عمل نیازی نیست تا زمان زیادی را صرف کنید در واقع می توانید پس از انجام لیفت بینی به راحتی به کارهای قبلی خود بازگردید. نکته دیگری که در رابطه با مزایای روش لیفت بینی با نخ باید به آن توجه داشته باشید این است که نتایج به دست آمده از این روش بسیار طبیعی و پایدار است.

از سوی دیگر به دلیل آن که نخ های مورد استفاده در این روش جذب می شوند، این مسئله باعث تحریک پوست به منظور تولید کلاژن شده و باعث بهتر شدن پوست صورت شما خواهد شد. به منظور انجام این روش نیازی به بی حسی عمومی یا موضعی نبوده و در کمتر از ۳۰ دقیقه می توانید این فرایند را انجام دهید. تمامی این مزایا باعث افزایش محبوبیت انجام فرآیند لیفتینگ بینی با نخ شده است.

خطرات لیفت بینی با نخ

در راستای بررسی خطرات لیفت بینی با نخ باید گفت که به صورت کلی این روش به دلیل آن که جزو تکنیک های غیر جراحی تقسیم می شد، این مسئله باعث شده تا خطرات احتمالی این روش کاهش چشمگیری پیدا کند.

در همین راستا باید به این مسئله اشاره کنیم که در روش لیفت بینی با نخ تنها در موارد محدودی شاهد مشکلاتی مثل عفونت هستیم و این اتفاقات به ندرت رخ می دهد. پس از انجام این روش می توان با استریل کردن و استفاده از آنتی بیوتیک ها شانس عفونت را به طرز چشمگیری کاهش داد. از سوی دیگر اگر قصد دارید تا از نخ به منظوره لیفتینگ بینی استفاده کنید حتماً به سراغ پزشکی متخصص رفته و از پزشکی کمک بگیرید که تجربه کافی در این زمینه را دارد، چرا که با انتخاب یک پزشک متخصص می توانید مشکلات این روش را به طرز چشمگیری کاهش دهید.

دوره نقاهت لیفت بینی با استفاده از نخ

به منظور بررسی دوره نقاهت پس از انجام این روش باید گفت که بلافاصله بعد از عمل می توانید از کمپرس سرد بر روی بینی خود استفاده کنید تا شانس تورم و کبودی را به طرز چشمگیری کاهش دهید.

همچنین در صورت بروز درد می توانید از داروهای مسکن استفاده کنید. در صورتی که پزشک برای شما آنتی بیوتیک تجویز کرد، باید آن را به صورت کامل استفاده کنید و اگر دو روز پس از انجام این فرایند همچنان درد داشتید لازم است تا با پزشک خود تماس بگیرید.

پس از گذشت چند روز اول می توانید از پزشک خود در رابطه با مواردی که باید به آن توجه داشته باشید مشورت گرفته تا در نهایت بتوانید دوره نقاهت لیفتینگ بینی با نخ را به بهترین شکل ممکن طی کنید.

توجه به موارد گفته شده از سوی پزشک باعث می شود تا در نهایت بتوانید به بهترین شکل ممکن از این روش ها برای طی کردن دوره نقاهت لیفت بینی خود استفاده کنید.

حرف آخر

در این مطلب به بررسی لیفتینگ بینی با نخ پرداخته و در رابطه با این تکنیک توضیحات کاملی را به شما ارائه کردیم. سعی ما در این مطلب آن بود تا در رابطه با مزایا و خطرات این روش توضیحاتی را به شما ارائه کنیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا با دید کاملی از  این روش برای لیفت کردن بینی خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهارده + 1 =

فهرست