کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

لیزر کندلا کرج

لیزر کندلا کرج : دستگاه لیزر کندلا در سه نوع تولید شده است که هر کدام از این دستگاه ها شکل ظاهری شبیه به هم دارند و فقط نوع کاربری و طول موج آنها نیز با هم متفاوت میباشد. به عنوان مثال دستگاه لیزر جنتل دارای ۱۰۶۴ نانومتر طول موج و دستگاه لیزر جنتل مکس دارای طول موج ۱۰۶۴ و ۷۵۵ می باشد. در حال حاضر به این دستگاه ها برای ازبین بردن موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا از کمپانی کندلا میباشد که پرفروش ترین و قوی ترین دستگاه را نیز تولید می کند. با استفاده از دستگاه کندلا بدون درد و ایجاد حساسیت های پوستی در کمترین مدت زمان برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

برای تولید طول موج هر دستگاه لیزر به از سنگ گرانبهای به نام الکسا استفاده می‌شود که با گرفتن انرژی الکسا از خود اشعه تولید می کند و وقتی که روی پوست شما تابانده می شود ، و تراکم رنگدانه های پوستی شما را افزایش خواهد داد و موهای زائد شما را از بین می برد.

کاربرد درمانی لیزر کندلا کرج

رفع موهای زائد
درمان چین و چروک
درمان رنگدانه ای پوست
درمان قارچ ناخن

آیا دستگاه کندلا کرج عوارض دارد یا نه ؟

فضای مجازی امروز شایعاتی منتشر شده است که کاملا بی اساس تعریف شده است. لیزر کندلا کرج حساسیت پوستی ایجاد می‌کند و بدون آسیب به پوست شما را از بین می برد. لیزر کندلا با نازایی و ویژگی و دیگر عوامل به هیچ عنوان اعتقاد ندارد اما اگر برای انجام لیزر دچار شک و تردید شده اید می توانید به پزشک و مشاور پوست و مو مراجعه کنید تا خیالتان را از این بابت راحت کنید.

عملکرد لیزر کندلا کرج

رفع موهای زائد با دستگاه کندلا کرج با تاباندن اشعه لیزر با طول و موج مشخص و مدت زمان محدودی روی پوست شما انجام می شود.
با سوزاندن ریشه مو ها به پوست شما واکنش نشان خواهند داد البته این موضوع را در نظر داشته باشید که حذف موهای زائد به طور دائمی نیست و فقط ۸۰ درصد از موهای زائد شما را از بین خواهد برد و یک سال در میان به مراکز پزشکی لیزر موهای زائد مراجعه کنید .

با واکنش نشان دادن فولیکول ها پوست شما به مدت محدودی فقط دچار اثرات جانبی لیزر خواهد شد .

لیزر کندلا کرج

ویژگی های کندلا کرج

بدون نیاز به ژل
سیستم خنک کننده برای کاهش درد و سوزش
قابلیت تغییر طول موج دستگاه بر روی پوست
پوست موزدایی در کمترین زمان ممکن
تعداد جلسات کوتاه تر نسبت به بقیه لیزرها
مناسب برای هر نوع پوستی با تیپ های پوستی متفاوت

تعداد جلسات لیزر کندلا کرج

کلی می‌توان گفت که تعداد جلسات لیزر کرج میتواند بین ۶ تا ۸ جلسه باشد اما تعداد جلسات می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. طی اولین جلسه لیزر مشخص میشود که شما چند جلسه نیاز پیدا خواهید کرد عوامل موثر در تعداد جلسات لیزر شامل موارد زیر است : رنگ پوست رنگ مو و ضخامت می تواند دلیلی برای اختلاف تعداد جلسات لیزر می باشد اما اولین نکته و مهم ترین نکته برای رفع موهای زائد در نظر گرفتن ناحیه است که می‌خواهید لیزر کنید. اگر میخواهید در کمترین مدت زمان نتیجه ایده آل از انجام لیزر بگیرید ، بهتر است دستگاه لیزر کندلا کرج را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

امروزه لیزر موهای زائد یکی از پیشرفته ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد به همین منظور ما با استفاده از دستگاه لیزر موی الکساندرایت کندلا این کار را برای سایر مشتری ها آسان تر کرده ایم. دستگاه لیزر موی زائد کندلا موهای زائد شما را با جذب انرژی و تولید حرارت می سوزاند به همین دلیل دیگر رشد مجدد آنها امکان پذیر نمی باشد

دستگاه لیزر کندلا کرج

همچنین این دستگاه را میتوان روی پوست اکثر ایرانیان امتحان کرد. دستگاه کندلا با طول موج ۷۵۵ نانومتر انرژی لازم را تولید می کند که از این رو حذف موهای زائد با این دستگاه امکان پذیر است و نتایج خیلی خوبی را مشاهده خواهید کرد.

پوست روشن و موی تیره اکثر ایرانیان آنها را به کاندیدای مناسب برای انجام لیزر موهای زائد تبدیل کرده است دستگاه کندلا مدل ۲۰۱۹ با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و امکانات جدیدی که دارد در بیشتر کلینیک های زیبایی سالن های آرایشی و به متخصصان پوست و مو وجود دارد.
اشعه لیزر موهای زائد کندلا با طول موج ۷۵۵ نانومتر هیچ ضرری برای بدن انسان ندارد و همچنین هیچ آسیبی به بافت های پوست شما وارد نمی کند.

مطالب مرتبط
Call Now Button