لیزر الکس در کرج

لیزر الکس در کرج

لیزر الکس در کرج از جمله پیشرفته ترین دستگاه لیزر موهای زائد در کرج می باشد که امروزه بسیاری از مراجعه کنندگان آقا و خانم تمایل به استفاده از این دستگاه را دارند.
نکته بسیار مورد اهمیت این است که هر دستگاه لیزر مناسب برای یک طیف رنگی یا پوستی می باشد و نمی توان اینگونه گفت که لیزر الکساندرایت مناسب برای تمامی رنگ های پوستی می باشد و نتیجه یکسانی بدهد.

لیزر الکس مناسب پوست روشن

خب همانطور که شاید اکثر شما می دانید انتخاب دستگاه لیزر مناسب برای شخص تا شخص دیگر کاملا متفاوت است و اگر شما به دنبال این هستید که بهترین نتیجه ممکن را در کوتاهترین زمان ممکن بگیرید باید حتما این انتخاب را با کمک مشاوره پزشک حاضر در کلینیک لیزر خود انجام دهید.
اما اگر بصورت کلی بخواهیم بگوییم دستگاه لیزر الکسانداریت معروف به لیزر الکس مناسب پوست های نژاد اروپایی یعنی پوست های روشن و سفید با موهای بور و کرکی می باشد و تقریبا برای پوست های گندمی و تیره کمترین میزان تاثیرگذاری را دارد.
چنانچه شما دارای پوست گندمی و یا تیره هستید ما به شما دستگاه لیزر دایود  را پیشنهاد می کنیم تا بتوانید در زمان مناسب نتیحه دلخواه خود را بگیرید.

لیزر الکساندرایت در کرج

لیزر الکساندرایت در کرج

مدت زمان کوتاه جلسات لیزر درمانیدر یک کلینیک تخصصی لیزر در کرج به علت آن که از دستگاه های پیشرفته لیزر استفاده می شود، معمولا جلسات لیزردرمانی کوتاه است. زیرا سرعت انجام کار با این دستگاه ها بالاست. همچنین تعداد جلسات در این گونه مراکز به دلیل برخورداری از این دستگاه ها و تخصص و تجربه بالای پزشکان و اوپراتورها کم تر است.

جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت لیزر می توانید با ما تماس بگیرید. تمامی راه های ارتباطی با کلینیک کاملیا در صفحه تماس با ما قرار گرفته است. کارشناسان ما به سرعت پاسخ تمامی سوال هایتان را خواهند داد.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

2 × سه =

فهرست