ليفت و جوانسازي گردن در کلینیک کاملیا

ليفت و جوانسازي گردن در كرج

ليفت و جوانسازي گردن در كرج:  وقتی از جوانسازی پوست صحبت می‌ شود اکثر خانم‌ها و آقایانی که به دنبال زیبایی و شادابی پوستشان هستند به اولین چیزی که فکر می کنند جوانسازی پوست صورتشان است.این در حالی است که جوانسازی پوست گردن که یکی از مهمترین قسمت‌های صورت است نادیده گرفته می‌شود. همچنین اغلب متقاضیان جوانسازی پوست هم دچار این اشتباه می‌شوند که با جوانسازی صورت، جوانسازی پوست گردن را فراموش می‌کنند.
از آنجایی که استفاده از لیپوماتیک برای کوچک کردن غبغب از استقبال بسیار زیادی برخوردار است و هیچ گونه آثار زخمی روی بدن فرد بر جای نمی گذارد و ظاهری طبیعی به صورت فرد می بخشد، به روش درمانی محبوبی تبدیل شده است؛در مدت زمان کوتاهی انجام شده و فرد پس از مدت زمان کوتاهی بهبود پیدا می کند.
افرادی که با مشکل غبغب مواجه هستند میتوانند عمل لیپوساکشن غبغب را انجام دهند. در لیپوساکشن غبغب علاوه بر رفع چربی اضافی زیر چانه، پوست و چربیهای اضافی ناحیه گردن که دچار افتادگی شده نیز برداشته میشود.
پس یادتان باشد که نشانه‌های پیر شدن پوست همانقدر که روی صورت تاثیر گذار است روی پوست گردن هم خودش را به وضوح نشان می‌دهد.

علائم پیری پوست گردن

برای اینکه بدانید چه زمانی باید به فکر جوانسازی پوست گردن باشید علائم پیری پوست گردن را بررسی می کنیم.
ایجاد نوارهای عمودی
‎این نوارهای عمیق عمودی در طول زمان زیادی روی پوست گردن بوجود می‌آیند. این در حالی است که با مراقبت و انجام ورزش‌های مختلف می‌توان عضلات گردن را تقویت کرد تا با پیر شدن پوست این خطوط نمایان نشوند. همچنین عوامل ژنتیکی و تابش مستقیم خورشید هم در بوجود آمدن آن بی تاثیر نیست.
ایجاد خطوط عرضی
‎خطوط عرضی روی گردن در اصل از ابتدای جوانی همراه ما بوده اند وفقط با افزایش سن، بیشتر خودشان را نشان می‌دهند. این خطوط که اغلب مثل یک گردنبند هستند به دلیل کاهش کلاژن سازی پوست، از بین رفتن رطوبت و خاصیت کشسانی پوست پدید می‌آیند.
شل شدن و افتادگی پوست
اولین نشانه‌های پیری پوست که روی صورت و حتی دست به خوبی قابل مشاهده است شل شدن و افتادگی پوست می‌باشد. پوست ما روی ساختاری از استخوان، ماهیچه و چربی قرار گرفته است و با افزایش سن کم کم بافت‌های چربی و ماهیچه‌ای تحلیل می‌روند و پوست دچار افتادگی می‌شود.
بوجود آمدن ضایعات روی گردن
برخی افراد ممکن است به دلایل ژنتیکی با افتادگی پوست گردن مواجه نشوند. اما در اثر تابش نور خورشید لکه‌های تیره رنگی روی گردن و دکلته بوجود بیایند که با روش‌های مختلف جوانسازی پوست گردن و دکلته دوباره پوستی زیبا و جوان خواهند داشت.

لیفت و جوانسازی گردن در کلینیک

جوانسازی پوست گردن مجموعه‎ از روش‌های جراحی یا غیر جراحی برای جوانسازی و از بین بردن علائم پیری پوست است که در طول زمان یا بر اثر عوامل ژنتیکی پدید می‌آیند. مثلا غبغب ممکن است در اثر وراثت یا افتادگی پوست اتفاق بیافتد و ظاهر خوشایندی نداشته باشد. در این میان روش‌های مختلف جوانسازی و لیفت گردن به درمان غبغب کمک می‌کنند.
روش‌هایی که برای لیفت گردن یا جوانسازی پوست گردن وجود دارند به تنهایی هم انجام می‌شوند. اما توجه داشته باشید که جوانسازی پوست صورت و لیفت گردن بهتر است با هم انجام شود تا ظاهری هماهنگ و یکدست ایجاد شود.
عکسبرداری ، جاذبه ، تغییر وزن و تجمع بافت چربی ممکن است در پیری گردن نقش داشته دارد. پوست ممکن است به دلیل تغییراتی در ماتریس بافت پیوندی همراه با اثر جاذبه رو به پایین ایجاد سستی کند. قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش همچنین می تواند تغییرات عروقی منجر به Poikiloderma of Civatte ایجاد کند. به طور کلی ، بیمار می تواند یک یا چند مورد از این ویژگی ها را نشان دهد. بنابراین ، ارزیابی فرآیند اصلی آسیب شناسی در هر بیمار قبل از برنامه ریزی درمان برای دستیابی به بهبود مطلوب ، بسیار مهم است.

کاندیدای مناسب لیفت و جوانسازی گردن

در هر عمل زیبایی اگر افراد کاندیدای مناسبی برای آن عمل باشند بهترین نتیجه را می‌گیرند؛یعنی شرایط لازم را داشته باشند تا آن روش جوانسازی نتایج خوبی برایشان داشته باشد. در ادامه به این می‌پردازیم که چه کسانی کاندیدای مناسب لیفت گردن و جوانسازی پوست گردن هستند.
افرادی که چاق بوده‌اند و با لاغر شدن دچار افتادگی پوست گردن و دکلته شده اند.
کسانی که به دلایل ژنتیک یا افزایش سن غبغب دارند،کاندیدای مناسبی برای لیفت گردن هستند.
افرادی که به دلیل ضعف عضلات گردن چین و چروک‌های زیادی روی گردن و دکلته دارند.
کسانی که پوست گردنشان پوست مرغی است هم می‌توانند از روش‌های جوانسازی گردن استفاده کنند.

روش‌های جوانسازی گردن در کلینیک زیبایی

ورزش‌های مختلف، کرم‌ها یا درمان‌های خانگی نمی‌توانند به جوانسازی گردن و دکلته کمک زیادی کنند. به همین دلیلی روش‌های مختلفی برای لیفت گردن و جوانسازی دکلته وجود دارد که به درمان یا حتی پیشگیری از پیری پوست کمک می‌کند.

تزریق بوتاکس جهت جوانسازی گردن

تزریق بوتاکس یکی از محبوب‌ترین روش‌های جوانسازی صورت است که در جوانسازی گردن هم کاربرد بسیاری دارد. بوتاکس از سم بوتولونیوم تشکیل شده که با تزریق به نواحی مختلف گردن عضلات آن قسمت را بی‌حس می‌کند که در نتیجه از حرکت اضافی عضلات گردن جلوگیری می‌شود؛پس روند پیری و افتادگی پوست را به میزان قابل توجهی به تاخیر می‌اندازد.

جوانسازی پوست گردن با لیزر

برای از بین بردن لکه ها و لیفت گردن روش‌های لیزری نتایج خوبی دارند. بطوری که لک‌های پوستی گردن و دکلته بعد از چند جلسه لیزر به کلی از بین می‌روند. همچنین از روش‌های لیزری برای فرم‌دهی و از بین بردن چربی‌های اضافه گردن و حتی لیفت گردن استفاده می‌شود. روش‌های لیزری جوانسازی گردن نسبت به روش‌های جراحی، کم خطرتر و بدون درد هستند.
جوانسازی با عمل جراحی
یکی دیگر از روش‌های جوانسازی گردن استفاده از عمل‌های جراحی مختلف است که معمولا برای لیفت گردن هم کاربرد دارند. لیفت گردن با جراحی مناسب افرادی است که از روش‌های لیزری و بوتاکس نتیجه نگرفته اند یا به صلاح دید پزشک بهتر است جراحی لیفت غبغب و گردن انجام دهند. پس قبل از اینکه به روش‌های جراحی فکر کنید بهتر است با پزشک مشورت کنید، شاید به روش‌ جراحی نیازی نداشته باشید.

بهترین روش جوانسازی پوست گردن در کرج

امروزه روش‌های جدیدی که برای جوانسازی پوست دکلته و لیفت گردن استفاده می‌شوند روش‌های مطمئن با نتایج خوبی هستند. اما به این نکته توجه کنید که یک روش جوانسازی و لیفت برای همه متقاضیان کاربرد نخواهد داشت. چرا  که افراد مختلف با شرایط، نوع و رنگ پوست و انتظارات گوناگونی برای لیفت گردن و جوانسازی دکلته اقدام می‌کنند.
همچنین می‌توان گفت روشی که خطر کمتر و نتیجه مطلوب‌تری داشته باشد بدون شک بهترین روش جوانسازی گردن و دکلته است. در نتیجه بهتر است بهترین روش جوانسازی گردن برای هر متقاضی با توجه به مشاوره‌های دقیق پزشک انتخاب شود.

لیفت و جوانسازی گردن در کلینیک کاملیا کرج

صورت و گردن قسمت‌های مهمی از بدن هستند که نشان می‌دهند چقدر به فکر زیبایی پوستتان و جوانی ظاهرتان هستید.جوانی و شادابی پوست صورت و گردن تاثیر زیادی در روحیه و ظاهر شما دارد. علاوه برآن جوانسازی تخصصی گردن و دکلته زیر نظر پزشکان و کادر درمانی مجرب می‌تواند بسیاری از عوارض جانبی را نیزکاهش دهد.
کلینیک کاملیا از بهترین ارائه دهندگان خدمات زیبایی است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدیدترین متدهای زیبایی انواع خدمات پوست و مو را انجام می‌دهد. همچنین متقاضیان می‌توانند از طریق مشاوره رایگان و پشتیبانی کارشناسان استفاده کنند.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

برچسبها

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پانزده − 1 =

فهرست