کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

لاغری موضعی با مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش هایی است که امروزه می تواند به شما کمک کند تا اقدام به لاغری موضعی کنید. در واقع لاغری موضعی با مزوتراپی به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد در سال های اخیر بسیار محبوب شده و همین مسئله باعث شده تا افراد بسیار زیادی به منظور لاغری موضعی به سراغ این تکنیک خاص بروید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی این روش پرداخته و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله و انواع روش های لاغری موضعی بپردازیم .

کاربردهای مزوتراپی

پیش از این که بخواهیم در رابطه با لاغری موضعی با مزوتراپی توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، باید به این نکته اشاره کنیم که روش مزوتراپی کاربردهای دیگری نیز دارد که از مهم ترین آن ها می توان به درمان سلولیت، کاهش وزن، درمان ریزش مو، پیکر تراشی، جوان سازی پوست و… اشاره کرد.

همین مسئله باعث شده تا امروزه تکنیک مزوتراپی محبوبیت بسیار زیادی در بین افراد پیدا کند و همین کاربردهای گسترده است که باعث شده تا به صورت روز افزون شاهد افزایش محبوبیت این تکنیک باشیم.

روش لاغری موضعی با مزوتراپی

اگر بخواهیم شما را با لاغری موضعی با مزوتراپی آشنا کنیم باید گفت که این تکنیک یک روش درمان سلولیت است که در آن شاهد ذوب چربی ها هستیم. مزوتراپی برای اولین بار در سال ۱۹۵۲ در فرانسه مورد استفاده قرار گرفت و در سال ۱۹۸۷ به عنوان یک روش درمان زیبایی غیر جراحی در آکادمی پزشکی فرانسه انتخاب شد. در این تکنیک شاهد تزریق یک محلول مخصوص مایع در زیر پوست هستیم که تزریق این مایع باعث تجزیه سلول های چربی شده و باعث می شود تا به صورت موضعی شاهد لاغری و از بین رفتن چربی ها باشیم.

لاغری بخش های مختلف بدن با مزوتراپی

افرادی که قصد دارند تا اقدام به لاغری موضعی با روش مزوتراپی کنند، به عنوان یک سوال بسیار مهم این موضوع را مطرح می کنند که این روش برای کدام بخش های بدن قابل استفاده بوده و با استفاده از این تکنیک چه قسمت هایی از بدن را می توان لاغر کرد.

در راستای بررسی این مسئله باید گفت که به منظور لاغری موضعی با مزوتراپی می توانید اقدام به از بین بردن چربی های بازو، غبغب، شکم و پاها کنید. در واقع شما با استفاده از تزریق ماده مخصوص قادر خواهید بود تا در مدت زمان کوتاهی چربی های موجود در این بخش ها را ذوب کرده و آن ها را از بین ببرید.

یکی دیگر از خدمات ما تزریق بوتاکس میباشد با ما همراه باشید.

نکات مهم به منظور مزوتراپی

اگر قصد دارید تا اقدام به لاغری موضعی با مزوتراپی کنید، لازم است تا به چند مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید. در وهله اول از آن جایی که در این روش شاهد انجام فرآیند تزریق هستیم، لازم است تا فرآیند مزوتراپی تحت نظر یک پزشک متخصص انجام گیرد. در صورتی که فرد تخصص کافی برای انجام این فرآیند را نداشته باشد، این مسئله می تواند شما را با آسیب های جدی و خطرات مختلفی مواجه کند. از سوی دیگر به دلیل این که امروزه شاهد روش های مختلفی به منظور لاغری موضعی هستیم، پیشنهاد ما این است که حتماً پیش از انتخاب روش مزوتراپی حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید تا در صورتی که پزشک روش و تکنیک دیگری را پیشنهاد می دهد به سراغ گزینه های دیگر بروید.

همچنین باید به این مسئله توجه داشته باشید که تعداد جلسات مزوتراپی با توجه به شرایط بدنی و میزان چربی هر فرد متفاوت است. در برخی از موارد دیده شده که حتی افراد با انجام چند جلسه اول نیز به وضوح شاهد کاهش حجم بسیار زیادی از چربی ها در بدن خود هستند اما برخی از افراد مجبور هستند تا اقدام به انجام روش مزوتراپی به صورت متوالی کنند.

در واقع تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این فرایند با توجه به صلاحدید پزشک و شرایط بدنی شما متفاوت بوده و نمی توان میزان جلسات آن را به صورت دقیق مشخص کرد. توجه به این نکات بسیار مهم به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن بتوانید اقدام به لاغری موضعی با مزوتراپی کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به روش مزوتراپی انداخته و تلاش کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با این تکنیک را به شما ارائه دهیم. توجه به این نکات دید کاملی در رابطه با مزوتراپی به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Call Now Button