کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

لاغری تهاجمی چیست؟

امروز شاهد روش های مختلفی به منظور انجام فرآیند لاغری هستیم. در این بین یکی از این روش ها، لاغری تهاجمی است که در این مطلب قصد داریم تا به بررسی آن پرداخته و در رابطه با این شیوه لاغری توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله پرداخته و در رابطه با آن با شما صحبت کنیم.

انواع روش های لاغری تهاجمی

امروزه شاهد روش های مختلفی به منظور انجام لاغری تهاجمی و لاغری غیر تهاجمی هستیم که اگر بخواهیم شما را با این روش ها آشنا کرده و در رابطه با آن صحبت کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. جراحی های کوچک کننده

یکی از تکنیک های لاغری به شیوه تهاجمی شامل انجام جراحی های محدود یا کوچک کننده است. در این روش ها با کوچک کردن اندازه معده شاهد کاهش سرعت هضم هستیم. نکته مهم این است که یک معده طبیعی می تواند حدود ۳ پیمانه غذا را در خود نگه دارد و پس از انجام جراحی معده اندازه کوچکتری به دست می آورد و همین مسئله باعث می شود تا شما کمتر غذا بخورید.

در واقع هر چه معده شما کوچک تر باشد، غذای کمتری می خورید و هر چه غذای تان کمتر شود، وزن تان به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند. این روش به عنوان یکی از شیوه های لاغری به شکل تهاجمی است که امروزه افراد بسیار زیادی اقدام به استفاده از این تکنیک به منظور لاغری خود می کنند.

برای اطلاع از خدمات تزریق بوتاکس با وب سایت ما همراه باشید.

  1. جراحی های سو جاذب

یکی دیگر از تکنیک هایی که در طبقه بندی لاغری تهاجمی قرار می گیرد، استفاده از روش های جراحی سو جاذب است. اگر بخواهیم در رابطه با این تکنیک صحبت کنیم باید گفت که در آن، نحوه مصرف غذای شما تغییر می کند.

در این تکنیک بخشی از دستگاه گوارش از بین رفته و همین مسئله باعث می شود تا جذب کالری به صورت کلی برای بدن شما فرآیند سختی شود و این موضوع باعث می شود تا به شکل قابل توجهی بتوانید لاغر شوید. البته به دلیل خطراتی که انجام این روش دارد بسیاری از پزشکان ترجیح می دهند تا به سراغ این روش لاغری تهاجمی نرفته و تکنیک های دیگری به منظور لاغر کردن افراد استفاده کنند.

  1. کاشت دستگاه های الکترونیکی

یکی از پیشرفته ترین روش ها به منظور لاغری به شیوه تهاجمی انجام فرآیند کاشت دستگاه الکترونیکی است. این روش که امروزه به شکل محدود در برخی از کشورهای دنیا انجام می شود به نحوی است که در آن یک دستگاه الکتریکی در بدن کاشته می شود. عملکرد این دستگاه به نحوی است که باعث قطع شدن سیگنال های عصبی بین معده و مغز شده و همین مسئله باعث می شود تا در مدت زمان کوتاهی با مصرف کم غذا بتوانید وزن خود را به طرز چشمگیری کاهش دهید. از آن جایی که این تکنیک جدید است، هنوز تحقیقات جامع و کاملی در رابطه با آن انجام نشده و نمی توان نظر قطعی در رابطه با این روش لاغری داد اما نکته مهم این است که انتظار می رود در آینده بتوان این تکنیک را به عنوان یک روش لاغری به شکل تهاجمی طبقه بندی کرد.

بهترین روش لاغری تهاجمی

پس از آن که شما را با تکنیک های مختلف تهاجمی به منظور لاغری آشنا کردیم، ممکن است این سوال بسیار مهم برای تان مطرح شود که کدام یک از این تکنیک ها گزینه بهتری است.

در راستای بررسی این مساله باید گفت که روش های جراحی محدود و کوچک کننده به دلیل سابقه طولانی که دارند، نقاط قوت و ضعف شان را به وضوح نشان داده اند. از سوی دیگر اما روش هایی مثل جراحی سو جاذب و یا کاشت دستگاه های الکترونیکی به دلیل جدید بودن هنوز به درستی نتوانستند مزایا و معایب خود را به نمایش بگذارند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید از این تکنیک ها به منظور لاغری استفاده کنید، به سراغ پزشکان خبره و متخصص رفته و از آن ها کمک بخواهید تا بهترین تکنیک را برای شما انتخاب کنند.

حرف آخر

در این مکان نگاهی به روش های لاغری تهاجمی انداخته و شما را با مهم ترین و اصلی ترین تکنیک های این شیوه لاغری آشنا کردیم. توجه به نکات گفته شده دید جامع و کاملی در رابطه با روش های لاغری به شما می دهد و شما با آگاهی کامل می توانید از این روش ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Call Now Button