قیمت لیزر دایود در کرج

قیمت لیزر دایود در کرج به عوامل مختلف بستگی دارد که در این مقاله بطور واضح به آن می پردازیم. امروزه استفاده از دستگاه های لیزر در درمان بیماری ها و مشکلات جسمی بسیار رایج شده است. کاربرد لیزر هم در درمان و هم در زیبایی باعث شده است که مراجعان بسیاری برای رفع مشکلات خود متقاضی استفاده از آن شوند. لیزر دایود و لیزر الکس دو دستگاه شناخته شده برای از بین بردن موهای زائد هستند که در عملکرد تفاوت هایی باهم دارد. کلینیک لیزر در کرج همانند سایر شهرها برای رفع موهای زائد از این دو دستگاه استفاده می کنند. البته هزینه این دو نوع لیزر هم متفاوت است. در این مقاله قصد داریم تا به موضوع قیمت لیزر دایود در کرج و عوامل موثر بر آن بپردازیم.

دستگاه لیزر دایود چیست؟

دستگاه لیزر  دایود یکی از دستگاه های نسبتا جدیدی است که در رفع موهای زائد کاربرد دارد. نام دایود که روی این نوع لیزر گذاشته اند به علت نیمه هادی یا نیمه رسانا بودن منبع انرژی آن است. طول موج یا فرکانسی که این لیزر تولید می شود در حدود 800 تا 810 نانومتر است که نسبتا طول موج بلندی محسوب می شود. این دستگاه ها به خوبی قادر به از بین بردن موهای ضخیم و تیره در نواحی مختلف بدن هستند. به طوری که برای حذف موهای زائد مردان در نواحی صورت، سینه و نواحی دیگر بسیار کارآمد هستند.

مزایای استفاده از لیزر دایود

استفاده از لیزر دایود در کلینیک لیزر کرج مزایایی را به همراه دارد که باعث می شود افراد بسیاری برای حذف موهای زائد خود متقاضی استفاده از آن شوند. در ادامه به بررسی این مزایا پرداخته ایم.

  • یکی از مزایای این لیزر آن است که می توان از آن در طیف گسترده ای از انواع پوست ها استفاده و بازدهی آن را مشاهده کرد. در واقع قابل تنظیم بودن طول موج به پزشک یا اوپراتور امکان تنظیم آن بر اساس رنگ پوست را فراهم می کند. به طور کلی این لیزر روی پوست های روشن بازدهی بهتری دارد.
  • مزیت دوم این لیزر آن است که می تواند با عمق نفوذ بالایی که دارد ملانین های پوست را به راحتی تحت تسلط و هدف قرار می دهد. این ویژگی لیزر دایود آن را به یکی از فناوری های بسیار مناسب برای حذف موهای زائد تبدیل کرده است.
  • رویش مجدد موها و رنگدانه سازی آن ها پس از آن که این لیزر استفاده شود، در مقایسه با سایر روش ها کم تر است.
  • خنک کردن پوست با فناوری موجود در دستگاه امکان پذیر است.
لیزر دایود در کرج

لیزر دایود در کرج

قیمت لیزر دایود در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور دقیق نمی توان پیش بینی کرد که قیمت لیزر دایود برای حذف موهای زائد چقدر می شود. زیرا قیمت خدماتی که کلینیک لیزر در کرج ارائه می دهد، به عواملی بستگی دارد که تعیین کننده آن هستند. در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل پرداخته ایم.

مدل دستگاه

یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت لیزر دایود در کرج تاثیرگزار است، مدل دستگاه است. مسلما هر چه مدل دستگاه بالاتر باشد هم از لحاظ کارکرد پایین تر است و هم این که فناوری های آن هم به روزتر است. توصیه می شود برای انتخاب کلینیک لیزر در کرج به مدل دستگاه ها توجه کنید که جدیدتر باشند.

میزان تخصص و تجربه پزشک یا اوپراتور

یک فاکتور دیگر در تعیین قیمت خدمات لیزر دایود در کرج، میزان تخصص، تجربه و مهارت پزشک یا اوپراتور است. هر چه میزان تخصص، تجربه و مهارت اوپراتور و پزشک بالاتر برود، هزینه خدمات هم افزایش می یابد.

امکانات کلینیک

عامل مهم دیگر که تعیین می کند قیمت خدمات کلینیک لیزر در کرج به چه میزان می شود، امکانات کلینیک است. کلینیک های مجهز به انواع امکانات مدرن و روز دنیا در مقایسه با کلینیک های معمولی و سطح پایین، قیمت خدمات بالاتری هم دارند.

تعداد جلسات

تعداد جلسات درمان با لیزر هم روی قیمت خدمات کلینیک لیزر در کرج تاثیرگزار است. تعداد جلسات لیزردرمانی با دستگاه لیزر دایود اگر 4 جلسه باشد مسلما قیمت کم تری نسبت به جلسات بیشتر مثلا 6 یا 8 جلسه دارد.

ناحیه تحت لیزردرمانی

نواحی مختلف بدن از نظر وسعت و نیز تعداد موهای زائد با یکدیگر تفاوت دارند. مثلا ممکن است ناحیه پشت و کمر مردان هم به لحاظ وسعت زیاد و هم تعداد موهای زائد لازم باشد مدت زمان بیشتری را برای لیزردرمانی صرف کرد که از این نظر هزینه آن هم بالاتر می رود.

جمع بندی

در این مقاله کوشش کردیم تا موضوع قیمت لیزر دایود در کرج و عوامل موثر بر آن را مورد بررسی قرار دهیم. لیزر دایود دستگاهی است که کاربردهای زیادی در حذف موهای زائد متقاضیان دارد. از این رو در انتخاب کلینیک لیزر در کرج دقت بسیاری داشته باشید و به عواملی که برشمردیم توجه بسیاری داشته باشید. تا از این طریق بتوانید تصمیم درستی در انتخاب نوع کلینیک بگیرید تا بتوانید بر اساس میزان بودجه تان، اقدام معقولانه ای برای لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر دایود داشته باشید.

جهت دریافت قیمت لیزر دایود برای نواحی مختلف بدن با ما تماس بگیرید تا از قیمت ها مطلع شوید. ما در تمامی ساعات پاسخگویی شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پنج × پنج =

فهرست