قیمت لیزر بیکینی می تواند در انجام این عمل تاثیر بسیاری داشته. همانطور که می دانید و از قدیم گفته اند هیچ ارزانی به علت نیست پس در صورتی که شما برای لیزر این ناحیه قرار باشد هزینه ای کمتر از آن چه نیاز است بپردازید، باید به این مسئله شک کنید. از بین بردن موهای زائد در نواحی مختلف بدن باعث می شود تا زیبایی افزایش یابد. در برخی موارد به منظور بر طرف کردن این مشکل افراد از تیغ ها و یا انواع موم ها استفاده می کنند. اما راهی که بهتر است و دائمی می تواند فرد را از شر موهای زائد خلاص کند، لیزر می باشد. در این روش شما به جای اینکه پول خود را صرف خرید ابزاری مانند تیغ ها و یا موم ها کنید، طی چند جلسه لیزر می توانید به طور کلی موهای زائد را از بین ببرید. در صورتی که شما نیز قصد دارید برای همیشه از شر این موهای زائد با استفاده از لیزر موهای زائد که زیبایی را از شما می گیرند خلاص شوید بهتر است تا در انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

انجام لیزر بیکینی در کلینیک

همان طور که می دانید ناجیه بیکینی با موهای زائد پوشیده می شود علاوه بر این که زیبایی را از شما می گیرد می تواند در تعریق نیز مشکلاتی ایجاد کنند. علاوه بر آن موهای زائد در این ناحیه برای روابط زناشویی نیز مشکل ایجاد می کند. برخی از خانم ها برای از بین بردن موها در این ناحیه از ابزار مختلفی استفاده می کنند که آن ها به تنهایی می توانند مشکلات بیشتری را به وجود آورند. استفاده از تیغ می تواند پوست ناحیه شرمگاهی را قرمز کند و یا جوش هایی را ایجاد کند.

لیزر بیکینی روشی ست که سالها در جهان مورد استفاده قرار می گیرد و از محبوبیت خاصی برخوردار است. این روش به دلیل این که درد ندارد و نتیجه ی آن بلند مدت است بسیار در محبوبیت آن تاثیر داشته است. همچنین قیمت لیزر بیکینی  نسبت به نتیجه ای که به همراه دارد بسیار مناسب می باشد. در صورتی که علاقمند هستید این روش را انجام دهید می توانید با کلینیک کاملیا تماس بگیرید و از اطلاعات کامل آن با خبر شوید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از این روش استفاد هکنید می توانید با پزشک مشورت کنید و مشاوره های لازم را بگیرید.

در این روش پزشک برای از بین بردن موها از دستگاه لیزر استفاده می کند و لیزر به اندازه ای که نیاز است به ناحیه بیکینی تابانده می شود. موهای این ناحیه بعد از چند جلسه یه به طور کامل از بین می رود یا بسیار نازک می شوند. بعد از استفاده از این روش حدود 80 درصد موها از بین می رود. همچنین زمان انجام این عمل بین 8 تا ده دقیقه می باشد.

در صورتی که این عمل انجام شد می توانید کلینیک را ترک کنید و نیازی به مراقبت های درمانی خاصی نمی باشد. اما نیاز است تا نکات مهمی را رعایت کنید.

لیزر بیکینی عوارضی هم دارد؟

استفاده از روش های درمانی مختلف می تواند خطرات مختلفی را بر فرد به همراه داشته باشد و این در مورد تمامی روش های درمانی صدق می کند. اما در صورتی که از این تکنولوژی به درستی استفاده نشود می تواند خطراتی را نیز برای فرد به همراه داشته باشد.

به عنوان مثال در صورتی که شما از تیغ برای از بین بردن موهای بیکینی استفاده کنید ممکن است خطراتی مانند جوش های ریز و یا قرمزی و زخم شدن پوست را به همراه داشته باشد. اما خوشبختانه استفاد از لیزر این مضرات را نداشته و همچنین لیزر بیکینی روش پر خطری محسوب نمی باشد و غیر تهاجمی ست.

لیزر فولیکول های مو را دچار تغییر می کند این می تواند باعث شود در پوست قرمزی و یا خارش ایجاد شود. در صورتی که شما اقدام به خاراندن کنید می تواند عوارضی مانند حساسیت شدید را برای شما به همراه داشته باشد. به طور کلی عوارضی که لیزر بیکینی می تواند داشته باشد بسیار کوتاه مدت است و برطرف می شود.

قیمت لیزر بیکینی در هر کلینیک متفاوت است و می توانید برای اطلاع از قیمت های کاملیا با مشاورین تماس بگیرید.

در برخی از موارد افراد بر این باورند که لیزر بکیینی می تواند موجب ناباروری شود. اما تحقیقات نشان داده است که پرتوهایی که در به منظور زیبایی استفاده می شوند نمی تواند به اعضای داخلی بدن صدمه ای وارد کنند. چراکه نمی توانند به درون آن ها نفوذ کنند.

در تهران لیزر بیکینی چقدر هزینه دارد؟

همان طور که در بالا اشاره شد مراکز مختلف زیبایی روش های خود را برای محاسبه دارند و از آن جایی که این درمان طی یک جلسه انجام نمی شود نمی توان قیمتی دقیق آن را بیان کرد. اما افرادی که می خواهند در ایران از این روش استفاده کنند نباید نگران این مسئله باشند چراکه هزینه درمان در ایران به طور معمول پایین می باشد.

در برخی از کشورهای اروپایی برای اینکه به منظور درمان های زیبایی قیمت های کمتری بپردازند به کشورهای دیگر سفر می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نه − 5 =

فهرست