قیمت لیزر الکس در کرج

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه اند، رشد موهای زائد در نواحی مختلف بدن است. افراد مختلف با توجه به اهمیت این مشکل اقدام به رفع این موهای زائد با استفاده از روش هایی همانند بند انداختن، اپیلاسیون، لیزر و …. می کنند. درمان و حذف موهای زائد با لیزر جزء روش های تقریبا جدید است که در سال های اخیر مراجعان بسیاری متقاضی این روش شده اند. لیزر موهای زائد در کرج با استفاده از دستگاه های لیزر الکس و لیزر دایود متقاضیان بسیاری دارد. البته هزینه هر کدام از این دو نوع لیزر هم متفاوت است. در این مقاله قصد داریم تا موضوع قیمت لیزر الکس در کرج را مورد بررسی قرار دهیم.

لیزر الکس چیست؟

لیزر الکس که به آن لیزر الکساندرایت هم گفته می شود نوعی لیزر است که با طول موج یا فرکانس 755 نانومتر قادر است به عمق پوست نفوذ کرده و فولیکول های مو را مورد هدف قرار دهد. این طول موج ملانین و فولیکول های مو را هدف قرار داده و به سایر بافت ها آسیبی نمی رساند. نتایج مطلوب این نوع لیزر برای افرادی که پوست روشنی دارند، به خوبی قابل مشاهده است.

مزایای استفاده از لیزر الکس در کرج

  • درمان با این لیزر با سرعت بیشتری همراه است.
  • تاثیرگزاری این نوع لیزر روی انواع مختلف پوست با رنگ های سفید تا زیتونی دیده می شود.
  • استفاده از این نوع لیزر نسبت به سایر لیزرها روی موهای نازک موثرتر است.
  • نفوذ این لیزر در عمق پوست به میزان بالایی است.
  • امکان پوشش نواحی وسیعی از پوست وجود دارد.
  • استفاده از این لیزر برای تمامی افراد با انواع مختلف پوست امکان پذیر است.
  • تعداد جلسات درمانی با این لیزر به علت شعاع تحت پوشش اشعه لیزر و عمق زیادی که می تواند نفوذ کند، به تعداد جلسات کم تری نیاز دارد.
  • برای درمان عارضه پرمویی یا سندروم آمبراس تنها دستگاه لیزری قابل استفاده، لیزر الکس است.
  • عوارض این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر بسیار اندک است.
  • در روند درمانی با این لیزر بیمار هیچ گونه دردی را احساس نمی کند.
  • شدت اشعه لیزر برای نواحی حساس بدن همانند زیر بغل و … را می توان تنظیم کرد که هیچ گونه عارضه ای را ایجاد نکند.
  • تکنولوژی لیزر الکس در کاهش دائمی موهای زائد مورد تایید سازمان جهانی غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است.
قیمت لیزر در کلینیک کرج

قیمت لیزر در کلینیک کرج

قیمت لیزر الکس در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی قیمت لیزر موهای زائد در کرج به عواملی بستگی دارد و این عوامل تعیین کننده نرخ خدمات به شمار می رود. در ادامه به بررسی این عوامل پرداخته ایم تا متقاضی بتواند با آگاهی از این عوامل درباره قیمت لیزر موهای زائد در کرج تصمیم گیری کند.

ناحیه تحت درمان

هر چه ناحیه ای از بدن سطح بزرگ تری داشته و موهای آن هم زیاد باشد، مسلما مدت زمان بیشتری برای لیزر موهای زائد نیاز است که از این نظر باعث افزایش قیمت خدمات خواهد شد.

تعداد جلسات درمانی

تعداد جلسات درمانی برای لیزر موهای زائد در کرج هم روی قیمت آن تاثیرگزار است. هر چه تعداد جلسات بیشتر شود هزینه هم افزایش می یابد.

نوع درمانگاه یا کلینیک

مسلما نوع درمانگاه ها از نظر کیفیت تجهیزات، امکانات، مدرن بودن آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. تصور کنید درمانگاه یا کلینیکی که از نظر امکانات و تجهیزات در سطح بالایی است قیمت خدمات آن از درمانگاه یا کلینیک سطح متوسط یا پایین، بیشتر خواهد شد.

تخصص و تجربه پزشکان

روشن است که تخصص و تجربه پزشکان با یکدیگر تفاوت دارد. از این رو هر چه تخصص، تجربه و مهارت پزشکی که لیزر موهای زائد در کرج را انجام می دهد، بیشتر باشد، قیمت خدمات وی هم بالاتر خواهد رفت. البته بهتر است به سراغ پزشکی بروید که از تخصص، تجربه و مهارت وی برای لیزر موهای زائد بیشتر باشد.

امکانات لیزر الکس در کرج

لیزر الکس با وجود امکاناتی که دارد باعث می شود هزینه آن هم نسبتا بالاتر برود. برای مثال برخورداری از سیستم خنک کننده گازی که با اسپری کردن گاز نیتروژن باعث خنکی پوست به هنگام لیزر کردن می شود. یا ساخت و طراحی این دستگاه به گونه ای است که عوارض کم تری داشته باشد. وجود این امکانات باعث می شود که لیزر موهای زائد در کرج با دستگاه لیزر الکس قیمتی بالاتر داشته باشد.

جمع بندی

در این مقاله کوشش کردیم تا موضوع قیمت لیزر الکس در کرج را مورد بررسی قرار دهیم. عواملی که بیان شد در واقع مهم ترین فاکتورهایی است که روی قیمت لیزر موهای زائد در کرج با دستگاه لیزر الکس تاثیرگزار است. از این رو متقاضیانی که قصد دارند این دستگاه را برای حذف موهای خود استفاده کنند، اطلاع از نرخ خدمات و عواملی که روی آن تاثیرگزار است می تواند در تصمیم گیری برای انتخاب این لیزر کمک کننده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یازده − 5 =

فهرست