تزريق انواع فيلر  زیر چشم در کلینیک زیبایی

قيمت تزريق فيلر چشم درختي كرج

قيمت تزريق فيلر چشم درختي كرج : فیلر زیر چشم را می‌ توان یک فیلر تزریقی بافت معرفی کرد که از اسیدهیالورونیک طبیعی تهیه شده است، که یک مولکول کامل طبیعی به حساب می‌ آید که در پوست افراد وجود دارد. ازجمله محصولات معتبر خانواده تزریقی می توان به ژوویدرم، الیکسین، استایلج و… اشاره کرد. به یاد داشته باشید کهبا مراجعه به مراکز تخصصی و حرفه ای زیبایی پوست و مو، اولین چیزی که در مورد آن از شما سوال می‌شود، اهدافو زمانی است که می توانید به پروسه درمانی اختصاص دهید. برای رسیدن به ماندگاری بالا و نتیجه دلخواه شما بایدصبور باشید. برای آگاهی از قيمت تزريق فيلر چشم درختي كرج تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تزریق فیلر در کرج

تزریق فیلر در کرج

طول مدت درمان با فیلر چقدر است

پروسه درمانی تزریق فیلر چشم در بیماران مختلف متفاوت است؛ ولی به صورت میانگین می توان گفت که۳۰ دقیقهطول می کشد. فیلرهای زیر چشم، به صورت ترکیبی به همراه بی حس کننده های موضعی تولید می شوند تاتزریقات روی پوست را برای شخص بدون درد کنند. برای تزریق فیلر نیازی به بی هوشی بیمار در این مدت زماننیست، نتیجه این فرایند بلافاصله قابل مشاهده می باشد. برای ماندگاری طولانی مدت فیلر ها بهتر است هر چند ماهیکبار آن را تمدید کنید.

بهترین دکتر تزریق فیلر صورت کرج

بهترین دکتر تزریق فیلر صورت کرج

تاثیر ژل های زیر چشم تا چه مدت است

بسته به ناحیه ای که مواد تزریقی در آن مورد استفاده قرار می گیرد، پایداری نتایج می تواند متفاوت باشد. در نواحیپوستی که کمترین انعطاف پذیری وجود دارد مثل گودی زیر چشم، تاثیر فیلر معمولا ماندگاری بیشتر نسبت به دیگرنواحی خواهد داشت. اما در نواحی پوستی با بیشترین انعطاف پذیری مثل خطوط چروک و خط خنده افراد، تاثیراتفیلر ها حدود ۶ تا ۱۸ ماه خواهد بود . همانطور که می دانید لب ها بیشترین حرکت را بر روی صورت افراد دارند وتزریق در این ناحیه ممکن است ماندگاری کمتری داشته باشد.

تزریق فیلر زیر چشم کلینیک کاملیا کرج

تزریق فیلر زیر چشم کلینیک کاملیا کرج

دلیل فرو رفتگی زیر چشم چیست

با افزایش سن، پوست صورت انسان توانایی خود در تولید میزان کلاژن را از دست داده و در نتیجه میزان کلاژن پوستدر صورت کاهش می یابد. از آنجایی که پوست زیر چشم انسان بسیار ظریف است، کم شدن کلاژن در این بخش معمولابیشتر از هر قسمت دیگری خودش را نشان می دهد. در اکثر مواقع اولین نشانه پیری در صورت مربوط به ناحیه زیرچشم خواهد بود. طبیعی است که از دست دادن کلاژن، ظاهری فرو رفته و غیر شاداب به پوست می دهد. فیلر ها تمامتلاش خود را می کنند تا این کمبود کلاژن در پوست را با دادن حجم، رطوبت و شادابی به پوست جبران کنند.

قيمت تزريق فيلر زير چشم كرج

قيمت تزريق فيلر زير چشم كرج

قيمت تزريق فيلر چشم درختي در کلینیک کاملیا

قيمت تزريق فيلر چشم درختي كرج در کلینیک کاملیا برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. زیرا میزان دوز استفاده شدهاز ماده فیلر بستگی به نواحی مورد نظر بیمار دارد. در کلینیک کاملیا از برند الیکسین استفاده می شود که قیمت آن ۶میلیون تومان می باشد. شما زیباجویان قبل از شروع درمان می توانید با متخصصان ما مشاوره رایگان داشته باشیدتا بدون هیچ استرس و ترسی درمان خود را شروع کنید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

شش + 3 =

فهرست