قيمت بوتاكس در كرج

فواید بوتاکس در زیبایی

قيمت بوتاكس در كرج با توجه به نوع تزریق و میزان تزریق مشخص می شود. تزریق بوتاکس از جمله روش هایی است که با آن می توان روند پیری پوست صورت را کندتر کرد. در واقع با این روش می توان چین و چروک هایی که در اثر گذشت زمان و به تدریج روی پوست ظاهر می شود را تا مدت ها از بین برد و از ایجاد آن ها جلوگیری کرد. بوتاکس به نواحی مختلفی از چهره از جمله پیشانی، گونه‌ها، ابرو، دور چشم و لب‌ها تزریق می‌شود. مسلما این روش در زیبایی چهره افرادی که دچار چین و چروک ها هستند، فواید و مزایایی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی فواید بوتاکس در کلینیک کرج بپردازیم.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس که نام دیگر آن، سم بوتولینیوم است، از سم باکتری کلستریدیوم گرفته می‌شود. از این ماده برای فلج و بی حس کردن موقتی عضلات ناحیه تزریق شده استفاده می‌شود. تزریق بوتاکس در کلینیک کرج از جمله روش‌های بسیار پرطرفدار در زیبایی است. این روش نیازی به جراحی ندارد و تنها با تزریق این ماده به ناحیه مورد نظر آن هم در عرض 10 تا 20 دقیقه،  انجام می‌شود. نتایج این روش معمولا از 3 تا 6 ماه ماندگاری دارد که پس از آن باید تجدید شود.

فواید تزریق بوتاکس در کلینیک کرج برای زیبایی

همان گونه که عنوان شد بوتاکس به نواحی مختلفی از صورت تزریق می‌شود که این عمل زیبایی با خود فواید و مزایایی را به دنبال دارد. در ادامه به بررسی فواید تزریق بوتاکس در کلینیک کرج پرداخته‌ایم. همچین از بوتاکس جهت درمان میگرن نیز بسیار استفاده می شود که ما در مقاله ای بصورت مجرا به آن پرداخته ایم.

قیمت بوتاکس در کرج برای پیشانی

فایده بوتاکس پیشانی آن است که عضلات این ناحیه که دچار چین و چروک هستند را فلج کرده و پوست این قسمت صاف و بدون چروک می‌شود. حتی پس از انجام این روش وقتی فرد اخم کند دیگر پوست پیشانی و ابروها به پایین کشیده نمی‌شود. در واقع فایده بوتاکس در این ناحیه ایجاد طراوت و شادابی پوست آن است.

بوتاکس دور چشم در کلینیک کرج

می‌توان گفت رفع چین و چروک ها و کاهش آن در اطراف چشم مهم‌ترین فایده بوتاکس دور چشم است. علاوه بر این، بوتاکس این ناحیه می‌تواند باعث پر شدن پلک پایین و از بین رفتن خطوط ریز این ناحیه شود.

بوتاکس لب در کلینیک کرج

لب‌ها به تدریج و با گذشت زمان دچار تحلیل رفتن پوست و بافت‌ها می‌شود. به گونه‌ای که بین لب و بینی فاصله می افتد. همچنین دیگر پیامد آن عمیق تر شدن خط اندوه که در کنار لب قرار دارد و نیز پایین افتادن گوشه لب ها می‌شود. به این منظور فایده بوتاکس در کلینیک کرج برای این مشکلات، رفع چین و چروک های این ناحیه از صورت است که مجددا شادابی، طراوت و زیبایی را به لب های فرد باز می‌گرداند.

علاوه بر این ها، بوتاکس لب برای افرادی که لب های نازک و شکل نافرمی دارد، کمک می‌کند تا لب‌های آن ها بزرگ شده و شکل خوش فرمی به خود بگیرد. در واقع این شیوه از عمل زیبایی باعث می شود که ایرادات ظاهری و نافرمی لب برطرف شود و لب های فرد به شکل زیبا و خوش فرم درآید.

بوتاکس ابروها در کلینیک کرج

ابروها هم از جمله اعضای صورت است که به مرور زمان دچار افتادگی شده و به پایین کشیده می‌شود. به طوری که این پدیده به افراد حالت خستگی و پیری می‌دهد و همچنین شادابی و زیبایی ابروهای آن ها را کاهش می‌دهد. اما فایده بوتاکس در کلینیک کرج برای این گونه افراد آن است که به کمک این روش می‌توان ابروهای آن‌ها را بالاتر از حالت طبیعی بالاتر برد و شکل زیبایی به خود بگیرد. همچنین با این کار، پوست پیشانی به بالا کشیده می شود که نتیجه آن حذف چین و چروک های ناحیه ابروهاست.

به غیر از این موارد، با بوتاکس ابروها می توان خط اخم که بین دو ابرو با گذشت زمان و بالا رفتن سن فرد ظاهر می شود، از بین برد. زیرا خط اخم که در این ناحیه ظاهر می شود باعث خسته به نظر رسیدن فرد شده و سن وی را بیشتر نشان می‌دهد.

قیمت بوتاکس در کرج

به طور کلی قیمت بوتاکس در کرج مشخص نبوده و به عواملی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع کلینیک به لحاظ مدرن بودن و برخورداری از امکانات و تجهیزات و نیز رعایت بهداشت محیط، ناحیه مورد تزریق که هر چه مدت زمان بیشتری صرف آن شود، هزینه‌های آن بالاتر می رود، میزان تخصص، تجربه و مهارت پزشک، تعداد جلسات تزریق که ممکن است بیش از یک بار باشد و همچنین هزینه‌های ترمیم یا تزریق مجدد که باعث افزایش هزینه‌های کلی این روش می شود و غیره می‌شود. همگی این عوامل با یکدیگر قیمت بوتاکس در کرج را تعیین می‌کند.

جمع بندی

در این مقاله بحث فواید بوتاکس در زیبایی را مورد بررسی قرار دادیم. بدون تردید بوتاکس در کلینیک کرج که بدون جراحی انجام می شود روشی آسان و کم هزینه برای رفع چین و چروک ها و نیز افتادگی‌های نواحی مختلف صورت است. لازم است برای برآورد قیمت بوتاکس در کرج هر یک از عوامل گفته شده را با سایر عوامل در نظر بگیرید.

جهت اطلاع از قيمت بوتاكس در كرج و کلینیک کاملیا با ما تماس بگیرید مشاوران ما در تمامی ساعات کاری پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

17 + 11 =

فهرست