زاویه سازی صورت کرج

زاویه سازی صورت در کلینیک کاملیا کرج

زاویه سازی صورت در کرج

زاویه سازی صورت کرج: استفاده از روش زاویه‌دار کردن صورت و قلبی شکل کردن آن مدتهاست از نظر زیبایی و ظرافت مورد توجه مطلوب افراد بوده است. صورت زاویه‌دار، صورت قلبی شکل یا بیضی شکل است که نشان زیبایی زنانه است. روش‌های زاویه‌دار کردن صورت و فاصله‌سازی و شکل‌دهی به صورت تکنیکی است که به افراد صورتی، زاویه‌دار و بیضی شکل‌تر می‌دهد که زیباتر و باریک‌تر و خوش ظاهرتر است. لاغری سیمای ظاهر، علاوه بر اینکه به فرد ظاهری جوان‌تر می‌دهد، باعث می‌شود پوست شاداب‌تر و سالم‌تر به نظر برسد. همچنین پوست شما بعد از پایان روند ارتجاعی‌تر و نرم‌تر خواهد شد.

اگر شما مشتاق داشتن یک صورت زاویه‌دار هستید اما نمی‌خواهید که زیر تیغ جراحی بروید ما بهترین گزینه‌های غیر جراحی را پیش روی شما قرار می‌دهیم.

زاویه‌دار کردن صورت بدون عمل جراحی به صورت برجسته کردن چانه با استفاده از تزریق ژل، بوتاکس، امواج رادیوئی و هایفوتراپی انجام می‌پذیرد.
پروتز فک و چانه با پر کننده‌های پوستی، لیفت و سفت کردن نقاط مختلف صورت با نخ انجام می‌شود.

 

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر خدمات پوست و مو در کاملیا جهانشهر کرج

در بخش زیر سایر خدمات کلینیک آورده شده است تا شما عزیزان با سایر خدمات ما بیشتر آشنا شده و دسترسی سریع و آسان به آن ها داشته باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مطالب آموزشی پوست و زیبایی کاملیا کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

فهرست