ریموو تاتو در کلینیک کاملیا کرج

ریموو تاتو در کرج

ریموو تاتو در کرج: ریموو( پاک کردن) تاتو ابرو بانوان امروزه بسیار رایج شده است. برخی از بانوان به دلیل عدم انتخاب صحیح فرم تتو یا خسته شدن از مدل آن؛ اقدام به پاك كردن تاتو ابرو می‌کنند. پاک کردن تاتو ابرو از سایر تاتوها رایج‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر است. روش‌های متفاوتی برای پاك كردن تاتو ابرو وجود دارد که می توان به پاک کردن تاتو با لیزر و پاک کردن تاتو با ریموور اشاره کرد.

ممکن است روش‌های پاك كردن تاتو ابرو در منزل مانند پاك كردن تاتو ابرو با سير یا با استفاده از محلول پاک کننده تاتو ابرو و مواد عجیب دیگری را شنیده باشید. باید یادآوری کنیم که اگر پاک کردن تاتو ابرو بانوان با ابزار درست و توسط متخصص انجام نشود، سوزش شدید و اسکار کمترین عوارض آن خواهد بود. البته بعد از پاک کردن تاتو ابرو، مراقبت‌های بعد از ریمو تاتو ابرو را هم باید در نظر داشته باشید.

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیایی محسوب می‌شود. به کمک ریموور می‌توان تاتوهای قدیمی که از آن‌ها خسته شده‌اید را پاک کنید.

مواد ریموو کننده تاتو ابرو در کرج

اسیدی‌های ضعیف برای پاك كردن تاتو ابرو؛ که غلیظ و ژله‌ای هستند.
اسيدی‌های قوی برای ریموو ابرو؛ که مایع و آبکی هستند.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

جهت ریموو ابرو پس از هاشور ابرو یا همان پاك كردن تاتو ابرو با ریموور، متخصص پیش از انجام هرکاری، ابتدا ابروها را از هر نوع مواد آرایشی و کرم پاک می‌کند.
پس از پاکسازی کامل، با استفاده از پنبه مواد بی‌حسی را روی ناحیه اعمال کرده، و اجازه می‌دهد تا مراجعه‌کننده به بی‌حسی کامل برسد.
وقتی مواد بی‌حسی کار خود را انجام دادند، متخصص پاك كردن تاتو ابرو پوست را توسط سوزن مناسب به عمق 1.5 میلی‌متر به شکل ضربه‌ای خراش می‌دهد.
سپس با استفاده از یک گوش پاک‌کن مواد ریموو ابرو را روی پوست می‌مالد و بعد از گذشت زمان کافی، پوست را تمیز می‌کند.
در مرحله بعد، متخصص عمق سوزن را روی ۱ میلی‌متر می‌گذارد، و با مواد توسط گوش پاک‌کن روی پوست می‌مالد. حال سوزن را به شکل چرخشی روی آن حرکت می‌دهد. بعد از 5 دقیقه؛ متخصص پاك كردن تاتو ابرو با ریموور مواد را از روی پوست پاک می‌کند.
در آخر، با سوزن به عمق ۰.۵ میلی‌متری خون را پاک، و مرحله قبل را دوباره تکرار می‌کند. در صورتی که متخصص شما باتجربه باشد، هیچگونه آسیبی به بافت پوست شما نخواهد زد.

پاك كردن تاتو با محلول در کرج

اولین روش پاك كردن تاتو با ریموور، استفاده از محلول ریموور یا اسید میوه است. این محلول از قبل آماده شده و در دسترس است، و می‌توانید آن را از بازار خریداری نمایید. این روش ریموو ابرو در حالتی مناسب است که شخص بخواهد تمام یا قسمتی از تاتوی خود را پاک کند.
در صورتی که تاتوها خیلی قدیمی و یا پررنگ باشد، بعد از پاك كردن تاتو با این روش، قسمت‌هایی از تاتو به رنگ خاکستری می‌شود. شما می‌توانید در ترمیم‌های بعدی تاتو با استفاده از رنگدانه‌سازی، قسمت‌های خاکستری رنگ را پوشش دهید.

ریموو ابرو به روش ساکشن در کلینیک کرج

دومین روش پاک کردن تاتو ابرو با ریموور را ساکشن می‌گویند. روش ساکشن برای زمانی مناسب است که در حین کار تاتو خطی اشتباه کشیده شود؛ یا در همان لحظه شما از تاتو رضایت نداشته باشید. در این حالت، با استفاده از محلول ساکشن می‌توانید تاتو را به‌طور کامل پاک کنید.
این محلول برای ریموو ابرو را نمی‌توانید به صورت آماده در بازار تهیه کنید، اما خودتان می‌توانید آن را درست کنید. دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر مخلوط نمایید و مقدار مورد نیاز از آن را برای پاک کردن تاتو مورد استفاده قرار دهید.

این نکته را در نظر بگیرید که این محلول خطرناک است، و اگر فردی که از آن استفاده می‌کند تجربه کافی نداشته باشد، و یا هنگام پاک کردن تاتو ابرو دقت کافی را نداشته باشد، احتمال گود کردن، اِسکار و یا ایجاد گوشت اضافه در آن ناحیه بسیار زیاد است.

پاک کردن تاتو بدن در کرج

پاک کردن تاتو بدن در کرج

 

عوارض پاک کردن تاتو با ریموور در کلینیک

شاید برایتان سوال باشد که آیا ریموو ابرو عوارضی دارد یا خیر؟
زمانی که پاک کردن تاتو ابرو با هر یک از روش‌های بالا انجام شود، پوست در معرض خطر عفونت قرار می‌گیرد و زخم می‌شود. در روش‌هایی مانند پاك كردن تاتو ابرو با سير، دکلره، سرکه و یا پاك كردن تاتو ابرو در منزل احتمال اینکه زخم‌های ایجاد شده عمیق باشند و به صورت دائمی روی پوست شما باقی بمانند، بسیار بالاست.
در پاک کردن تاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی یا به صورت غیرحرفه‌ای، ممکن است رنگدانه‌ها کامل محو نشوند و جای تاتو به صورت سایه باقی بماند. هر چه رنگ‌های به‌کار رفته در تاتو ابرو حرفه‌ای‌تر باشد، پاك كردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر و عملا ناممکن است. حتی ممکن است پوست شما آماده به وجود آمدن گوشت اضافی باشد، که در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم سراغ تاتو نروید.

مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو در کلینیک کاملیا کرج

  1. شما تا سه روز بعد از ریموو ابرو نباید حمام کنید.
  2. حتما به مدت 5 روز آنتی‌بیوتیک مخصصوص که پزشک تجویز می‌ کند را مصرف نمایید.
  3. ده روز بعد از پاك كردن تاتو ابرو با ریموور یا لیزر، پودرهای ترمیم‌کننده به شما داده می‌شود که باید از آن‌ها حتما استفاده نمایید.

ریموو تاتو در کلینیک کاملیا کرج

برای جلوگیری از عوارض پاك كردن تاتو ابرو با سير و پاك كردن تاتو ابرو در منزل، پیشنهاد ما این است که از یک متخصص در یک کلینیک معتبر برای ریموو ابرو کمک بگیرید. به این ترتیب، هم پوست شما آمادگی خود برای تاتوهای بعدی از دست نمی‌دهد، و نه شما تجربه تلخی از پاك كردن تاتو ابرو خواهید داشت.
قیمت ریموو تاتو ابرو در کلینیک کاملیا حدودا ۷۰۰ تومان می باشد و قیمت نواحی دیگر بستگی به اندازه تاتو دارد.
طول درمان ریموو ۳ تا ۱۲ جلسه با فاصله ی ماهی ۱ بار است و تعداد جلسات به رنگ تاتو و عمق آن بستگی دارد.
شما عزیزان می توانید برای ارتباط با متخصصان پاک کردن تاتو ابرو در کلینیک کاملیا به قسمت تماس با مراجعه کنید، پیشنهادات قیمت متخصصان را جویا شوید، و بهترین فرد را برای پاك كردن تاتو انتخاب کنید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

برچسبها

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

4 − یک =

فهرست