کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

روش های کاشت مو از چه انواعی برخوردار هستند؟

افرادی که با مشکل ریزش مو مواجه هستند، همواره اقدام به بررسی انواع روش های کاشت مو کرده و تلاش می کنند تا از بین تکنیک های مختلف یک روش مناسب برای کاشت مو را پیدا کرده و از این روش و تکنیک برای حل مشکل ریزش مو و کچلی خود استفاده کنند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به انواع روش ها برای کاشتن مو انداخته و رابطه با مهم ترین آن ها توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا این روش ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در مورد هر یک صحبت کنیم.

روش کاشت مو FUT

اگر بخواهیم شما را با روش کاشت مو FUT آشنا کنیم باید گفت که این تکنیک یکی از قدیمی ترین و اولین انواع روش ها کاشت مو است که در آن فرد با مقدار زیادی دارو بیهوش می شد و سپس بخش هایی از پوست پشت سر که بانک موی مناسبی دارند بریده و به نواحی جلو منتقل می شوند. این روش دارای عوارض جانبی مختلفی بوده و همین مسئله باعث شده تا پزشکان حوزه زیبایی تلاش کنند که روش های جدید و کم خطر تری به منزله کاشت مو را پیدا کرده و از تکنیک های مناسب تری استفاده کنند.

یکی دیگر از خدمات کلینیک ما تزریق ژل میباشد با ما همراه باشید.

روش ترمیم مو FIT

FIT یکی از انواع روش کاشت مو است که توسط محققان و کارشناسان علم کاشت مو به وجود آمده و تلاش این محققین آن بود که این تکنیک گزینه بهتری نسبت به روش FUT باشد. در این تکنیک شاهد عوارض کمتری بودیم و نتیجه نهایی کاشت مو نیز بهتر می شد از سوی دیگر اما در این روش شاهد مشکلات مختلفی مثل دوران نقاهت طولانی، خونریزی، نیاز به برگزاری جلسات مکرر، تورم در نواحی سر و… بودیم که همین موضوع باعث شد تا این تکنیک پس از مدتی از رونق بیافتد و روش های جدید تری جایگزین آن شود.

روش کاشت مو BHT

همان طور که اشاره کردیم، در انواع روش ترمیم مو اولیه تلاش می شد تا بخشی از بدن که بانک موی مناسبی دارد بریده شده و با کمک آن بخش هایی که دارای مو کمی هستند از نظر میزان مو وضعیت بهتری پیدا کنند.

در همین راستا در ابتدا تلاش می شد تا از موهای سر به منظور حل این مشکل استفاده شود و از بخش هایی که بانک موی مناسبی داشتند به منظور کاشت مو استفاده می شد اما پس از مدتی شاهد ایجاد روش جدیدی به نام BHT بودیم که یکی از انواع روش های کاشت مو است که در آن به جای آن که فرآیند برداشت مو از سر صورت گیرد، پزشک متخصص به سایر نواحی بدن رفته و از سایر بخش ها به منظور کاشت مو استفاده می کرد و از موهای سایر نقاط بدن به منظور پیوند دادن در این تکنیک استفاده می شد.

این روش نیز عوارض و معایب گوناگون داشت و پس از مدتی پزشکان و متخصصین حوزه کاشت مو به این نتیجه رسیدند که روش BHT بازدهی مناسبی ندارد.

روش SUT، یکی از بهترین انواع روش های ترمیم مو

پس از آن که شاهد انواع روش کاشت مو بودیم، در نهایت متخصصین به تکنیک جدیدی به نام تکنیک SUT دست پیدا کردند.

این روش بهترین گزینه برای کاشت مو است. در این تکنیک شاهد عوارض جانبی بسیار کمی هستیم و عمل آن نیز بسیار ساده است. همچنین نتایج کاشت مو ماندگار و عالی بوده و همین مسئله باعث افزایش محبوبیت روش SUT شده است. این تکنیک امروزه در بهترین کلینیک های کاشت مو جهان پیاده سازی می شود و در طول سال افراد بسیار زیادی با استفاده از روش SUT مشکلات موی سر خود را برطرف می کنند.

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در این تکنیک می توان تا ۱۴ هزار تار موی واقعی را بر روی سر کاشت. امروزه این روش با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می شود و شاهد کاشت ۱۰ تار مو در یک سانتی متر با استفاده از این تکنیک هستیم.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به انواع روش های کاشت مو انداخته و تلاش کردیم تا شما را با این تکنیک ها آشنا کنیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا از بین انواع روش های کاشت مو بهترین گزینه را انتخاب کرده و به بهترین شکل ممکن مشکل ریزش مو و طاسی سر خود را از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Call Now Button