امروزه شاهد انواع روش های لیفتینگ صورت هستیم و همین مسئله باعث می شود تا افراد بتوانند متناسب با شرایط صورت خود و ویژگی هایی که مدنظرشان است به سراغ هر یک از انواع روش های لیفتینگ صورت رفته و از این روش ها استفاده کنند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با لیفتینگ آشنا کرده و در مورد روش های آن توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

برای مشاوره با بهترین کلینیک زیبایی در کرج کلیک کنید

لیفتینگ صورت چیست؟

به منظور بررسی و معرفی لیفت صورت باید گفت که به روشی که در آن پوست صورت به سمت بالا کشیده شده و به جوانسازی پوست کمک می کند، لیفتینگ صورت می گویند. امروزه عمل لیفتینگ به منظور جوانسازی پوست انجام شده و پوست صورت را ۱۰ تا ۱۵ سال جوانتر نشان می دهد. نکته مهمی که باید بدانید این است که این عمل معمولا برای افرادی که بین ۴۰ تا ۶۰ سال هستند پیشنهاد می شود و این دسته از افراد می توانند با انجام لیفتینگ صورت به بهبود وضعیت پوست صورت خود و همچنین جوانسازی آن کمک کنند.

روش های لیفتینگ صورت

در حال حاضر شاهد انواع روش های لیفتینگ صورت هستیم که هر یک از این روش ها ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند و این مسئله باعث شده تا افرادی که قصد انجام لیفتینگ صورت را دارند، این سوال بسیار مهم را مطرح می کنند که بهتر است تا از بین روش های مختلف به سراغ کدام گزینه رفت؟ در همین راستا در این بخش شما را با انواع روش های لیفتینگ صورت آشنا می کنیم:

لیفتینگ صورت با نخ

یکی از انواع روش های لیفتینگ صورت با استفاده از نخ است. در این روش یک نخ از سطح پوست عبور داده شده و تعداد گره در بخش مختلف نخ ایجاد می شود. این نخ باعث کشیده شدن پوست صورت شده و به جوان سازی پوست کمک می کند. البته نکته مهمی که باید بدانید این است که این روش معایب مختلفی دارند و همین مسئله باعث شده تا تنها برخی از افراد به سراغ لیفتینگ صورت با استفاده از نخ بروند.

هایفو، یکی از انواع روش های لیفتینگ صورت

هایفو یکی از روش ها به منظور لیفتینگ صورت است که از جمله تکنیک ها و روش های جدید برای انجام این فرآیند است. نکته مهمی که باید بدانید این است که لیفتینگ صورت با استفاده از هایفو از طریق دستگاه صورت می گیرد و با توجه به قیمت بالای دستگاه هایفو جلسات درمانی این روش گران است. همین مسئله باعث شده تا افرادی که قیمت انجام عمل لیفتینگ صورت برای شان اهمیت ندارند تنها به سراغ این روش رفته و از این تکنیک استفاده کنند.

روش آر اف

یکی دیگر از انواع روش های لیفتینگ، صورت روش آر اف است که در آن از موج الکترومغناطیس استفاده می شود و با تاباندن موج بر روی صورت به بهبود وضعیت پوست کمک می کند. نکته مهمی که باید بدانید این است که این روش باعث نرم شدن و کشش پوست شده و در نتیجه به فرایند جوانسازی و لیفتینگ پوست کمک می کند. همچنین استفاده از روش آر اف باعث از بین بردن چین و چروک ها خواهد شد. امروزه این روش محبوبیت بسیار زیادی در بین افرادی که به دنبال لیفتینگ هستند پیدا کرده است، چرا که این فرآیند بدون هیچ گونه خونریزی و جراحی بوده و همچنین عوارض جانبی خاصی ندارد.

در همین راستا به شما پیشنهاد می دهیم تا اگر به دنبال یک روش سریع و اقتصادی به منظور لیفتینگ صورت هستید، به سراغ روش آر اف آمده و از این تکنیک به منظور انجام فرایند لیفت پوست صورت استفاده کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به انواع روش های لیفت صورت انداخته و تلاش کردیم تا یک به یک شما را با روش های موجود آشنا کنیم.

همان طور که مشاهده کردید از بین روش ها و تکنیک های مختلف امروزه روش آر اف محبوبیت بسیار زیادی دارد و بسیاری از افراد به منظور انجام فرایند لیفت به سراغ این تکنیک می روند. البته پیشنهاد ما این است که پیش از انجام لیفت صورت حتما با پزشک متخصص مشورت کرده و بررسی کنید که آیا پوست شما نیاز به لیفتینگ دارد یا خیر؟ سپس می توانید از پزشک متخصص برای انتخاب روش مناسب کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پانزده − 8 =

فهرست