امروزه شاهد روش های مختلفی برای رفع دائمی موهای زائد هستیم که هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایب مختلف بوده و به شما اجازه می دهد تا اقدام به رفع دائمی موهای زائد بدن خود کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به این روش ها انداخته و در رابطه با هر یک از آن ها توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

رفع موهای زائد با روش الکترولیز

یکی از روش ها و تکنیک های که به شما اجازه می دهد تا بتوانید موهای زائد بدن خود را به بهترین شکل ممکن از بین برده و به صورت دائمی جلوی رشد آن ها را بگیرید، روش الکترولیز است. اگر بخواهیم در رابطه با این روش صحبت کنیم باید گفت که در فرایند الکترولیز شاهد تخریب فولیکول های مو هستیم و در واقع این شیوه به شما اجازه می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن مو های زائد خود را از بین ببرید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هزینه این روش بسیار بالا بوده و دوره درمان آن بیش از یک سال است اما نکته حائز اهمیت آن است که این روش دائمی بوده و با استفاده از آن می توانید اقدام به رفع دائمی موهای زائد خود کنید. درد در این روش متوسط بوده و ایمنی آن نیز در شرایط قابل قبولی قرار دارد.

نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که برای رفع و لیزر موهای زائد بدن خود بهتر است تا یک فرد متخصص در این حوزه مشورت گرفته تا بتوانید در نهایت بهترین روش را برای انجام این کار انتخاب کرده و از این طریق موهای زائد بدن خود را به صورت دائمی از بین ببرید.

رفع دائمی موهای زائد با روش IPL خانگی

یکی دیگر از روش هایی که به شما کمک می کند تا از طریق آن بتوانید موهای زائد خود را از بین ببرید، روش IPL خانگی است. در این روش شاهد انتشار پرتوهای نوری قدرتمندی هستیم که عملکرد آن بسیار شبیه به لیزر است و درست مثل فرآیند لیزر کردن در این روش فولیکول ها تخریب شده و همین موضوع باعث می شود تا موهای زائد به صورت دائمی از بین بروند. نکته قابل توجه آن است که دوره درمان و تکرار این روش ۸ تا ۱۲ ماه بوده و ماندگاری آن به صورت دائمی است. درد در این روش متوسط و ایمنی آن در شرایط قابل قبولی قرار دارد.

اقتصادی بودن  این روش باعث شده تا بسیاری از افراد از بین روش های مختلف به منظور از بین بردن موهای زائد به سراغ شیوه درمان IPL خانگی رفته و از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید.

رفع دائمی موهای زائد با روش لیزر الکساندریت

بدون هیچ شک و تردیدی می توان لیزر الکساندریت را یکی از بهترین روش ها برای رفع دائمی موهای زائد در نظر گرفت. این شیوه درمانی نیز مثل دو روش بیان شده با تخریب فولیکول ها تلاش می کند تا جلوی رشد موهای زائد را به صورت دائمی بگیرد. نکته قابل توجه آن است که به دلیل پیچیدگی و شرایط خاص این روش هزینه آن بالا بوده اما دوره درمان و تکرار آن بسیار کوتاه است و شما می توانید با ۹ ماه دوره درمان و تکرار این روش بدن تان را به صورت کامل از موهای زائد پاک کرده و جلوی رشد آن ها را به صورت دائمی بگیرید. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که درد در این روش مثل دو شیوه قبلی بوده اما ویژگی آن ایمنی بالای این شیوه درمانی است.

همین موضوع بسیار مهم باعث شده تا روش لیزر الکساندریت محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و افرادی که قصد دارند تا موهای زائد بدن خود را به صورت دائمی از بین ببرند، از بین روش های مختلف به سراغ لیزر آمده و از این شیوه استفاده کنند.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به روش های رفع دائمی موهای زائد انداخته و در رابطه با هر یک از آن ها توضیحات جامع و کاملی را بیان کردیم. در این مطلب سعی کردیم تا سه روش اصلی که به شما کمک کند تا مو های زائد خود را از بین ببرد را بررسی کرده و در رابطه با مزایا و معایب آن توضیحاتی را بیان کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یک × 5 =

فهرست