مرکز تزریق کلاژن صورت در کرج

تزریق کلاژن در کرج

تزریق کلاژن به پوست باعث پر شدن و صاف تر شدن ظاهر پوست می شود. در حالی که کلاژن به عنوان بهترین فیلر شناخته می شود، متخصصان از مواد دیگری همچون چربی گرفته شده از بدن خود فرد و مواد ساختگی دیگر برای پرکردن صورت آنها استفاده می کنند.

بهتر است بدانید که پوسته شدن، قرمزی، تورم و کبودی پس از تزریق کلاژن، در محل مورد نظر کاملا طبیعی است وپس از چند روز خود به خود برطرف خواهد شد. ماندگاری اثر تزریق کلاژن، با توجه به سن مراجعه کننده، نوع پوستو میزان تحرک ناحیه مورد تزریق و فعالیت روزانه ی او از 6 ماه تا یکسال متفاوت خواهد بود. به دلیل جذب کلاژنتوسط بدن، شما باید جهت ماندگاری طولانی مدت، برای تزریق مجدد کلاژن اقدام نماید .

ساختار ماده کلاژن چگونه است

برای شناختن ماده کلاژن در مرحله اول باید ساختار پوست را بررسی کرد. پوست هر فرد شامل سه لایه اپی درم، درم و هیپودرم است. بالایی ترین لایه پوست که همان اپی درم است و از دست رفتن رطوبت از سلول ها و بافت ها را کنترل می کند. اگر این لایه ی محافظتی نباشد بدن دجار کمبود آب می شود.

لایه دوم پوست در زیر اپیدرم قرار دارد. این لایه از پوست علاوه بر این که عروق خونی، تارهای عصبی و فولیکول هایمو را شامل می شود، از پروتئینی به نام کلاژن ساخته شده است.

کلاژن چیست؟

پروتئینی است که مجموعه ای از رشته ها را می سازد که چارچوبی برای رشد سلول ها و عروق خونی فراهم کند. از آنجایی که کلاژن ماده اولیه سازنده لایه درم است، نقشی حمایتی برای پوست است. هر بار که شما لبخند بزنید و یا اخم کنید، استرسی به کلاژن پوستی خود وارد می کنید که تاثیر این حالت هایصورت تجمعی است و خطوط پوستی به تدریج ظاهر می شوند.

تزریق فیلر به پوست چگونه اثر می گذارد

تزریق فیلری که حاوی هیالورونیک اسید باشد؛ کلاژن طبیعی پوست را تقویت می کند. تزریق فیلر با تکمیل کردنکلاژن پوست شما، باعث برطرف شدن خطوط پوستی و بعضی از اسکارها می گردد. هرچه اثر حمایتی کلاژن بعد ازتزریق بیشتر باشد، زیبایی طبیعی پوست شما بازسازی می شود.

ماده مورد استفاده که هیالورونیک اسید می باشد؛ حتما باید توسط متخصص پوست انجام گیرد.

تزریق فیلر در کرج

تزریق فیلر در کرج

چگونه می توان فیلر تزریقی مناسب خود را انتخاب کرد

ابتدا متخصص پوستی که انتخاب می کنید در مورد سابقه پزشکی شما و نواحی که قرار است فیلر تزریقی دریافت کنند، سوال می کند؛ زیرا ممکن است تزریق فیلر برای از بین بردن بعضی از خط ها و اسکارهای پوستی مناسب نباشدو یا یک وضعیت پزشکی خاص اجازه انجام این گونه تزریقات را ندهد. به همین دلیل این که در مورد نوع فیلر تزریقی به پوست از قبل با پزشک مشورت کرده و اطلاعات بیشتری کسبنمایید، بسیار حائز اهمیت است.

تزریق کلاژن صورت در کلینیک کاملیا کرج

در کلینیک کاملیا، نکته ای که بسیار قابل توجه است؛ استفاده از برندهای معتبر می باشد که حاوی هیالورونیک اسیدبا خاصیت کلاژن سازی است؛ زیرا استفاده از ماده اولیه چینی و ارزان قیمت می تواند اثر نامطلوب و جبران ناپذیر بهجا بگذارد.

مزایای تزریق کلاژن برای پوست

تزریق کلاژن به پوست علاوه بر پر کردن چین و چروک های آن می تواند برای مواردی دیگر نیز مورد استفاده قراربگیرد؛ که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از بین بردن چین و چروک صورت
  • رفع خط لبخند
  • حجم دهی به گونه ها
  • کاهش خط اخم بین ابروها
  • رفع خط پیشانی ها
  • کاهش چروک گوشه چشم
  • کاهش خطوط گوشه لب ها
  • حجم دادن به لب و گونه
  • از بین بردن جای جوش
  • کم کردن گودی زیر چشم
تزریق کلاژن در کرج

تزریق کلاژن در کرج

تزریق کلاژن در کلینیک کاملیا کرج

کلاژن تزریق شده ، به محض تزریق ، پوست را سفت می کند که در نتیجه خطوط و چین و چروک ها به طور موثری ازبین خواهند رفت . نتایج حاصل از تزریق کلاژن، در مقایسه با اثر بوتاکس نتایج زیباتر و طبیعی تری خواهد داشت . با تزریق کلاژن به جای فلج شدن عضلات، صورت فرد پر شده و پوست حالت سفت تری به خود خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

12 − سه =

فهرست