تزریق چربی صورت در کلینیک زیبایی کاملیا

تزريق چربي صورت در كرج

تزریق چربی صورت در کرج به منظور حجم دهی و جوانسازی صورت انجام می شود. تزریق چربی یعنی انتقال سلول های چربی از قسمت هایی از بدن که چربی بیشتری دارد مثل شکم و کناره ران؛ که آن را به منظور نقص های چهره به صورت انتقال می دهند.

با افزایش سن تغییراتی در بافت صورت رخ می دهد که مهم ترین آنها کاهش حجم بافت نرم صورت است که موجب تغییر شکل در صورت می شود. مثل فرورفتگی ناحیه گونه ها، گودی زیر چشم، فرو رفتگی ناحیه گیجگاهی و ناحیه ابرو ها. خدمات تزریق چربی در کلینیک کاملیا توسط بهترین پزشکان در کرج ارائه می شود. برای اطلاع از مزایا وکاربرد تزریق چربی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مهم ترین کاربرد های تزریق چربی به صورت

جوان سازی صورت می تواند مهم ترین کاربرد تزریق چربی به صورت باشد. در صورتی که کمبود بافت نرم را درپوست با تزریق چربی جبران کنیم می توانیم جوانی و شادابی را به صورت برگردانیم.

تزریق چربی به صورت برای حجم دادن 

تزريق چربي صورت در كرج برای افرادی که حتی در دوران جوانی فرو رفتگی و لاغری های موضعی در صورت دارند نیز انجام می شود.این افراد اگر تحت تزریق چربی به صورت قرار گیرند، نقایص صورتشان تا حد زیادی اصلاح می شود. بنابراین برای تزریق چربی نیاز به داشتن سن خاصی نیست.

تزریق چربی برای اصلاح اسکار فرو رفته

اسکارهایی که در اثر جوش ها ایجاد می شوند تا حد زیادی با تزریق چربی از بین می روند.

تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی

تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی

مزایای تزریق چربی به صورت

  • چربی استخراج شده که تزریق می شود از بدن خود فرد است؛ از این رو احتمال پس زدن و بروز واکنش های آلرژیکی پس از تزریق وجود ندارد.
  • در هر ناحیه ای از بدن که دارای انباشت چربی باشد، می توان چربی لازم را استخراج کرد.
  • مدت زمان ماندگاری بافت چربی تزریقی، به نسبت فیلر های دیگر قابل جذب مانند ژل های هیالورونیک اسید، بیشتر است.
  • برای تزریق چربی می توان هر چند بار که لازم است آن را تکرار کرد.
  • تزريق چربي صورت در كرج به بافت بدن پیوند می خورد و خون در آن جریان می یابد. از آن جایی که چربی پیوندی جزئی از بدن است، به هیچ وجه در زیر پوست جابجا نمی شود.
  • این روش درمانی زمان نقاهت و بهبودی کوتاه مدتی دارد.

ماندگاری تزریق چربی به صورت چه میزان است

ماندگاری تزريق چربي صورت در كرج تا حد زیادی بستگی به تکنیک آماده سازی چربی و تزریق چربی دارد؛ برای این کار اگر عمل ساکشن به طور اصولی و درست انجام شود و آماده سازی بافت چربی به خوبی صورت گیرد، ماندگاری بسیار خوبی خواهد داشت؛ به صورتی که حدود نیمی از چربی تزریق شده به طور دایم باقی خواهد ماند.

البته این را به یاد داشته باشید که در دو ماه اول حجم چربی تزریق شده به صورت، حدود 50 در صد کاهش پیدا میکند اما چربی هایی که بعد از دو ماه در صورت می مانند به طور دایم باقی می مانند؛ البته بقایای چربی در همه قسمت های صورت به یک میزان نیست و به حرکت سلول ها در آن ناحیه بستگی دارد.

برای صورت تزریق چربی بهتر است یا ژل

هم چربی و هم ژل به عنوان فیلر برای حجم دهی به صورت استفاده می شود. مزایای تزریق چربی به صورت نسبت به ژل در این است که چون چربی از سلول های خالص بدن است هیچ واکنش نا خواسته یا آلرژی برای بدن اتفاق نمیافتد و سلول هایی که بعد از دو ماه در صورت باقی می ماند، باقی خواهد ماند. اما در تزریق ژل حدود 9 ماه پس ازتزریق نیمی از ژل ها جذب خواهند شد؛ همچنین ممکن است که عوارض آلرژی و حساسیت به تزریق ژل در صورت اتفاق بیفتد. البته تزریق ژل در مواردی که احتیاج به تغییرات کم و جزیی در صورت داشته باشیم گزینه بهتری است.

تزريق چربي صورت در کلینیک کاملیا کرج

در کلینیک کاملیا شما عزیزان بدون تحمل کوچک ترین دردی می توانید زیبایی و جذابیت دو چندان را به چهره ی خود هدیه دهید.

برای آگاهی از قیمت تزريق چربي صورت در کلینیک کاملیا کرج می توانید به مقاله های قبل مراجعه کنید. همچنین درجلسه مشاوره رایگان با پزشک متخصص، او با آگاهی از شرایط و خواسته شما، در مورد هزینه شما را راهنمایی خواهد کرد.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پنج × 4 =

فهرست