مرکز هایفوتراپی صورت در کرج

بهترین مرکز هایفوتراپی در کرج

بهترین مرکز هایفوتراپی در کرج به شما این امکان را می دهد که بدون پشیمانی از انجام این کار نتیجه ی خوب بگیرید.
یکی به روزترین و پیشرفته ترین روش زیباسازی پوست هایفوتراپی است.هایفوتراپی باعث تقویت و جوان‌سازی پوست می شود.روش HIFU یکی از اصلی ترین شیوه هایی است که به جای روش جراحی مورد استفاده قرار گرفته.

در این روش برای لیفت و کشش پوست اصلا از روش جراحی استفاده نمی شود. هایفوتراپی از شیوه های بسیار کار آمدی است که برای جوان سازی پوست استفاده می شود و به دلیل ایمنی بسیار بالایی که دارد و نداشتن درد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

هایفو برای افرادی که سن آن ها بین ۳۰ تا ۷۵ سال است و از چین و چروک های پوست خود ناراضی هستند و دوست دارند روند پیری پوست خود را به تاخیر انداخته و شاداب و جوان تر به نظر برسند توصیه می شود.
برای کسانی که سنشان بیشتر از ۲۵ سال است هایفوتراپی یکی از تاثیر گذار ترین روش جلوگیری از پیری زودرس پوست است. در هایفو هدف این است که سرعت پیری پوست کندتر شود و این امر باعث شده است که هایفو در مراجعه کنندگان جوان پاسخ بهتری نسبت به دیگر سنین به درمان داشته باشد.
با هایفوتراپی درچند جلسه درمانی می توان به نتایج دلخواه برای داشتن پوستی صاف و جوان و بدون چین و چروک رسید و به افرادی که در معرض نور هستند نیز توصیه می شود وبسیار مناسب است.
به طور عمده بیشترین مراجعه کنندگان استفاده از هایفوترابی افراد مسنی هستند که از  شل شدن قسمتی از پوست زیر چانه و گردن خود ناراضی هستند و می خواهند آن را جراحی کنند. باید این را در نظر بگیرید که هایفوتراپی برای قسمت هایی از پوست که دارای زخم عفونی،ایمپلنت های فلزی و آکنه پوستی هستند توصیه نمی شود.

مزایای زیبایی شناختی هایفوتراپی

طبق آمار انجمن جراحی زیبایی آمریکا در سالهای اخیر استفاده از هایفوتراپی در لیفت صورت رشد بسیار زیادی داشته است که در یک تحقیق، بیش از 65 درصد افراد تحت درمان بعد از سه ماه تفاوت چشمگیر و مطلوب در صورت و گردن خود مشاهده کردند.
نتایج سریع ،ماندگاری مناسب،تعداد جلسات کم٫ انعطاف پذیری بالا جزو مزایای این شیوه درمان محسوب می شود.
باید این را بدانید که بسیاری از مراجعه کنندگان روش هایفوتراپی تنها به یک جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.
به دلیل محدود بودن عوارض این روش و ایمنی بالای آن، می‌توان از آن برای جوانسازی تمام نقاط بدن، حتی مناطق حساسی مانند پلک‌ها، استفاده کرد.
و از مزایای این روش در زیبایی و جوانسازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
* کاهش چین و چروک و صاف کردن پوست صورت
* لیفت گونه، ابرو و پلک
* کاهش چین و چروک و رفع تیرگی دور چشم
* سفت شدن پوست گردن
* رفع خط لبخند و اخم
از بین بردن غبغب و زیباتر دیده شدن فک صورت

هایفوتراپی برای چه کسانی پیشنهاد می شود

درست است که برای جوانسازی پوست هایفو روش بهتری نسبت به عمل جراحی است اما نمیتوان آن را به همه افراد توصیه کرد. به طور کلی، اثرگذاری این شیوه برای افرادی که سن آنها بیشتر از ۳۰ سال است بیشتر است و موارد زیر ممکن است موارد مناسبی برای استفاده از هایفو نباشند.
* کسانی که پوست خیلی شل یا فشرده دارند. این افراد ممکن است برای نتیجه مطلوب نیاز به درمانهای دیگری نیز داشته باشند.
* افراد مسن تر که پوست آنها بسیار شل و یا کرکی باشد. برای این افراد ممکن است نیاز به عمل جراحی باشد.
* افراد مبتلا به عفونت و دارای ضایعات پوستی و یا ایمپلنت فلزی در ناحیه مورد نظر
شما برای استفاده از این شیوه باید در نظر داشته باشید که اگر پزشک شما ماهر نباشد باید منتظر پیامدهای نامطلوبی باشید؛بنابراین هایفوتراپی حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

یکی از خطرات این روش می تواند استفاده نادرست در نقاط غیر هدف باشد.استفاده از امواج روی بعضی از موادها می تواند اثر منفی داشته باشد پس ممکن است مناسب استفاده در بخشهایی از بدن نباشد. با وجود این، می توان این اثرات منفی را با تصویربرداری رزونانس مغناطیسی حذف کرد.

مدت زمانی که نیاز است هایفو تاثیر بگذارد

پس از انجام عمل هایفو، می توانید کاملا واضح عملی که بر روی صورتتان انجام شده را مشاهده کنید که به آن اصطلاحا نتیجه سریع حاصل از هایفوتراپی گویند. هایفو همان طور که نتیجه ی سریعی دارد نتیجه ی طولانی نیز دارد.

نتیجه ای که دیر تر حاصل می شود معمولا چیزی حدود 3 ماه الی 6 ماه به طول می انجامد. در هایفو روشی را جلو می برند که سلول های پوستی را مجاب به ساخت الاستین و کلاژن می کنند که به وجود آمدن بیشتر این عناصر باعث می شود پوست شما جوان شود که این روش پس از جلسه هایفوتراپی هر روز در پوست شما این عناصر را بیشتر می سازد پس زمانی حدود 3 ماه طول می کشد تا اثر واقعی را تماشا کنید.
پس از پرسش و پاسخ از کسانی که این روش را در پی گرفتند اکثر افرادی که هایفوتراپی می کنند نهایتا تا 3 ماه به آن چیزی که می خواهند می رسند. در طرف دیگر کسانی که به زیر تیغ جراحی برای این کار رفته اند در حالت خوب و نرمال پس از گذشت زمان 1 سال نتیجه مطلوب را مشاهده کرده اند.
تاثیری که هایفو دارد بسیار زود و سریع است و مشکلات و خطراتی که دارد خیلی کم و ناچیز است.
در کل در همه امور پزشکی به شما عزیزان پیشنهاد می شود تا جایی که مقدور است برای جوانسازی از راه هایی استفاده کنیدکه کمتر تهاجمی هستند.

آیا هایفو با درد همراه است

در تمامی درمان های پزشکی حداقل مقدار کمی از درد وجود دارد و هایفو هم مستثنی نیست. تعریفی که مردم از دردی که هایفو می دهد را این گونه می گویند که ضربات الکتریکی ریزی به صورت خیلی مبهم وارد می کند.
اگر باز هم از درد آن اضطراب دارید با مشاوره با پزشک متخصص از داروهایی مثل پماد لیدوکایین برای بی حسی ، ایبوپروفین استفاده کنید. سپس بعد از آن که تحت درمان قرار گرفتید و هایفو توسط پزشک متخصص انجام شد این را در نظر بگیرید که شاید در بعضی قسمت ها قرمزی را مشاهده کنید که اصلا نگران این موضوع نباشید زیرا پس از گذشت مدت زمانی علائم از بین می رود.
در این روش درمانی نیازی برای زمان ریکاوری و نقاهت نیست. پس از آن که تحت درمان قرار گرفتید و کار شما به اتمام رسید قادر به بازگشت به حالت نرمال زندگی خود خواهید بود.

مراقبت های پس از هایفوتراپی

پس از آن که درمان هایفو به اتمام رسید نیازی نیست از هیچ پماد یا دارویی استفاده کنید و انگار نه انگار که اتفاقی برای پوست شما افتاده با پوست برخورد کنید.
اما برای لیفت صورت عمل جراحی سنگینی است که تقریبا بین 2 الی 4 ساعت را باید در اتاق جراحی سپری کنید و زمان نقاهت آن معمولا ۲ الی ۴ هفته است. عوارضی که لیفت صورت به همراه دارد از چند هفته تا چند ماه می تواند با شما باشد این عوارض عبارتند از : تورم ، درد ، التهاب و کبودی و… است.

هایفوتراپی کلینیک کاملیا کرج

هایفوتراپی کلینیک کاملیا کرج

هایفوتراپی در کلینیک کاملیا کرج

برای برخورداری از مزیت دستگاه هایفوتراپی کلینیک کاملیا و برای کاهش ریسک درمان هایفوتراپی با متخصصین ما تماس بگیرید.
این را درنظر بگیرید که هزینه هایفوتراپی بسیار کمتر از هزینه جراحی است ولی با همه ی اینها جهت مشاوره و آگاهی از بهترین روش وبه صرفه ترین آن متخصصین ما بهترین پیشنهاد ها را برای شما عزیزان دارند.

تعداد جلسات مورد نیاز هایفوتراپی

تعداد جلسات مورد نیاز شما برای درمان بستگی به میزان شلی پوست و افتادگی شما دارد و پزشکان ما می توانند با مشاوره رایگان در این موضوع به شما عزیزان کمک کنند ولی معمولا در بیشتر مواقع مسئله با یک جلسه برطرف می شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به هیچ عنوان نباید منتظر معجزه طی چند روز بعد از انجام هایفو باشید بلکه همانطور که گفته شد اولین علائم تغییر در پوست طی سه الی چهار ماه ظاهر می شود.

شما عزیزان می توانید جهت انجام جلسات هایفوتراپی و دریافت مشاوره درباره استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید کارشناسان ما آماده هستند تا در طول تمام ساعات کاری کلینیک به شما اطلاعات لازم را ارائه دهند.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر مقالات مرتبط با پوست، مو، لیزر و زیبایی در کلینیک کاملیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پنج − 4 =

فهرست