امروزه تکنیک ها و روش های مختلفی به منظور لاغری وجود دارند که برخی از آن ها جز روش های لاغری غیر تهاجمی هستند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بهترین روش های لاغری غیر تهاجمی انداخته و شما را با برخی از این تکنیک ها و روش ها آشنا کنیم  پس با کامیلا کلینیک همراه باشید تا به بررسی آن ها بپردازیم.

لاغری با لیزر درمانی در سطح پایین

یکی از بهترین روش های لاغری غیر تهاجمی در کلینیک های زیبایی استفاده از لیزر درمانی در سطح پایین است. در واقع در این تکنیک انرژی وارد بافت بدن شده و توسط سلول های چربی جذب می شود.

برای آشنایی با انواع روش های لاغری موضعی کلیک کنید.

این انرژی باعث تخریب سلول های چربی شده و همین مسئله سبب می شود تا رفته رفته شاهد از بین رفتن بافت چربی در اطراف شکم، ران، باسن و بخش های دیگر بدن باشیم.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که این تکنیک در طبقه بندی روش های غیر تهاجمی به حساب آمده و امروزه افراد بسیار زیادی به سراغ این روش رفته و از آن استفاده می کنند.

نکته بسیار مهم در رابطه با این تکنیک آن است که استفاده از لیزر در سطح پایین هیچ عوارض خاصی نداشته و همین مسئله باعث می شود تا امروزه افراد بتوانند با استفاده از این روش اقدام به لاغری غیر تهاجمی کنند.

تکنیک کرایولیپولیز، یکی از بهترین روش های لاغری غیر تهاجمی

یکی دیگر از بهترین روش های لاغری غیر تهاجمی که شما می توانید از طریق آن اقدام به از بین بردن چربی های موجود در بدن خود کنید، روش کرایولیپولیز است. در این تکنیک که در آن از سرما کنترل شده استفاده می شود، شاهد کشتن بافت چربی هستیم.

در واقع این سرما کنترل شده بر روی چربی ها قرار گرفته و همین مسئله باعث می شود تا سلول های چربی به طرز غیرقابل بازگشتی شروع به تخریب شدن کنند. این مسئله باعث فروپاشی چربی ها شده و همین مسئله باعث می شود تا حد بسیار زیادی از چربی ها با استفاده از این تکنیک از بین بروند. امروزه افراد بسیار زیادی از بین روش های مختلف به سراغ این تکنیک رفته و از آن به منظور لاغری استفاده می کنند.

نکته مهمی که در رابطه با این تکنیک باید بدانید این است که در روش کرایولیپولیز هیچ بیهوشی وجود ندارد و افرادی که به دنبال یک روش غیر تهاجمی و راحت به منظور لاغری هستند می توانند به سراغ این تکنیک آمده و از آن استفاده کنند.

همچنین باید به این مسئله بسیار مهم اشاره کنیم که این روش برای افرادی که کمی اضافه وزن دارند گزینه مناسبی است و افرادی که چاقی بیش از حد دارند نمی توانند از این روش به منظور از بین بردن چربی های بدن خود استفاده کنند. توجه به تمامی این موارد باعث می شود تا در نهایت بتوانید به بهترین شکل ممکن از این تکنیک به منظور لاغری استفاده کرده و مشکل چاقی خود را برطرف کنید.

لاغری با رادیوفرکانسی

یکی دیگر از تکنیک هایی که می توانید از آن به عنوان بهترین روش های لاغری غیر تهاجمی استفاده کنید، روش رادیوفرکانسی است. در این تکنیک از گرما به منظور از بین بردن چربی ها استفاده می شود و گرما با هدف گرفتن سلول های چربی زیر پوست باعث نابودی آن ها می شود. این روش نیز به شما کمک می کند تا بتوانید اقدام به حذف سلول های چربی در بخش های مختلف بدن کرده و به بهتر کردن فرم بدن خود کمک کنید. مزایای گوناگونی که این روش دارد باعث افزایش محبوبیت روز افزون این تکنیک در بین افراد شده است.

بهترین روش های لاغری غیر تهاجمی کدام است؟

پس از این که شما را با تکنیک های مختلف به منظور لاغری غیر تهاجمی آشنا کردیم، ممکن است این سوال بسیار مهم برای شما مطرح شود که از بین روش های مختلف بهترین گزینه کدام است؟ به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که با توجه به شرایط بیمار و وضعیت هر فرد هر یک از این تکنیک ها در شرایط گوناگون به عنوان بهترین روش محسوب می شوند و به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا اگر به دنبال یک روش مناسب به منظور لاغری غیر تهاجمی هستید به سراغ پزشک متخصص بروید. پزشک متناسب با شرایط به شما یک روش مناسب را پیشنهاد داده و به شما کمک می کند تا با استفاده از این تکنیک اقدام به لاغری غیر تهاجمی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پنج × سه =

فهرست