کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ (مشاهده کروکی)

بهترین روش های درمان چاقی بدون جراحی

امروزه شاهد تکنیک ها و روش های مختلفی به منظور درمان چاقی بدون جراحی هستیم. و همین مسئله باعث شده تا افرادی که با مشکل چاقی مواجه هستند، بتوانند به راحتی یکی از آن ها را انتخاب کرده و از این روش ها استفاده کرده و مشکل خود را برای همیشه برطرف کنند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به روش های درمان چاقی بدون جراحی انداخته و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

درمان چاقی بدون جراحی با مزوتراپی

یکی از مهم ترین تکنیک هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نیاز به جراحی مشکل چاقی خود را برطرف کنید، استفاده از روش مزوتراپی است. در این تکنیک مقدار کمی هومیوپاتی زیر پوست شما تزریق می شود که این دارو باعث از بین رفتن چربی ها و بهبود گردش خون لنفاوی خواهد شد.

این مسئله باعث می شود تا شما بدون نیاز به جراحی بتوانید با استفاده از این روش مشکل چاقی خود را برطرف کنید. نکته مهم این است که این تزریق معمولا دو بار در هفته و در طی ۴ تا ۸ هفته انجام می شود و پس از آن می توانید به بهترین شکل ممکن شاهد درمان چاقی بدون جراحی باشید.

به منظور بهبود استفاده از این روش و افزایش کارایی آن می توانید در کنار برگزاری جلسات مزوتراپی، رژیم غذایی مناسب و همچنین تمرینات کافی داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن میزان عملکرد این روش را افزایش دهید.

یکی دیگر از روش های لاغری روش لاغری تهاجمی میباشد.

روش کربوکسی تراپی

یکی از جدیدترین و مدرن ترین روش های درمان چاقی بدون جراحی روش کربوکسی تراپی است. در این روش نیز شاهد تزریق مواد مختلف به بخش چربی های بدن هستیم که این مسئله باعث می شود تا سلول های چربی از بین رفته و به بهترین شکل ممکن بتوانید اقدام به لاغر کردن بخش های مختلف بدن خود کنید. نکته مهم آن است که در این تکنیک باید پزشک بدن شما را بررسی کرده و سپس مقدار دی اکسید کربن مورد استفاده برای تزریق را مشخص کند. سپس می توانید با برگزاری جلسات ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ای به راحتی اقدام به از بین بردن چربی های خود کرده و چاقی تان را از بین ببرید.

روش آر اف

تکنیک دیگری که برای درمان چاقی بدون جراحی مورد استفاده قرار می گیرد، روش آر اف است. در این تکنیک از دستگاه خاصی استفاده می شود که فرکانس های رادیویی را به بدن ارسال می کند. این دستگاه با پخش کردن حرارت و گرمای هدفمند به از بین رفتن چربی های بدن کمک کرده و باعث بهبود وضعیت بدن شما می شود.

روش آر اف مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر روش ها نظیر لیپوساکشن دارد و همین مسئله باعث شده تا امروزه افراد بسیار زیادی به منظور درمان چاقی بدون جراحی به سراغ این تکنیک رفته و آن را انتخاب کرده و استفاده کنند.

همچنین سازمان غذا و دارو این روش را تایید کرده و همین مسئله باعث افزایش محبوبیت این تکنیک به منظور درمان چاقی شده است.

روش هایفو

تکنیک دیگری که امروزه شاهد استفاده از آن در راستا درمان چاقی هستیم، روش هایفو یا سونوگرافی متمرکز با شدت بالا است که با استفاده از این روش می توان اقدام به از بین بردن چاقی های موضعی کرد. در این روش از دستگاه ها خاصی استفاده می شود که اقدام به فرستادن انرژی هدفمند به بدن می کند و همین مسئله باعث در هم شکستن سلول های چربی زیر پوست شده و به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید مشکل چاقی موضعی خود را از بین برده و از نظر ظاهری به شرایط ایده آل و مورد نظر خود برسید.

بهترین روش درمان چاقی

حالا که شما با تکنیک ها و روش های مختلف درمان چاقی بدون نیاز به جراحی آشنا کردیم باید به این نکته توجه داشته باشید که لازم است تا به منظور انتخاب روش مناسب به سراغ پزشک متخصص رفته و از پزشک بخواهید تا تکنیک مناسبی به منظور حل مشکل چاقی را به شما پیشنهاد بدهد. توجه به این مسئله به شما کمک می کند تا با استفاده از تکنیک مناسب بتواند در مدت زمان کوتاهی مشکل چاقی خود را برطرف کرده و ظاهر ایده آلی را به دست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
Call Now Button