امروز افرادی که قصد از بین بردن موهای زائد خود را دارند، می توانند به سراغ بهترین روش لیزر موهای زائد رفته و از این روش ها استفاده کنند. در این بین اما سوال بسیار مهمی که مطرح می شود این است که مناسب ترین روش لیزر برای از بین بردن موی اضافی کدام یک است و افراد برای انجام این کار باید به سراغ کدام تکنیک و روش بروند. در همین راستا در این مطلب شما را با این روش ها آشنا کرده و در رابطه با هر یک توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین روش لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت

بدون هیچ شک و تردید یکی از بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای زائد، دستگاه الکساندرایت است که امکان تنظیم طول موج و انرژی را برای از بین بردن موهای زائد داشته و می توانید با استفاده از این دستگاه به بهترین شکل ممکن موهای زائد هر پوستی را از بین ببرید. این دستگاه دارای نور مرئی با طول موج ۷۵۵ نانومتر بوده و همچنین دارای سیستم خنک کننده و کولینگ قدرتمندی است که جلوی سوختگی پوست شما در هنگام انجام فرآیند لیزر می گیرد و این مسئله باعث شد تا این دستگاه را بتوان یکی از بهترین روش لیزر موهای زائد در نظر گرفت.

دستگاه لیزر دایود

یکی دیگر از بهترین روش لیزر موهای زائد استفاده از دستگاه لیزر دایود است که در آن شاهد استفاده از لیزری با طول موج ۸۰۰ نانومتر هستیم که باعث از بین بردن موهای زائد می شود. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که میزان جذب شدن نور این دستگاه توسط ملانین پوست به نسبت دستگاه الکساندرایت کمتر بوده اما عمر نفوذ بیشتری را در این دستگاه شاهد هستیم که یکی از مهم ترین ویژگی های آن است.

همچنین مسئله دیگری که باید بدانید این است که دستگاه لیزر دایود برای پوست های ایرانی گزینه بهتری بوده و همچنین این امکان را به پزشک می دهد تا با توجه به تنظیماتی که دارد دستگاه را متناسب برای پوست های تیره نیز کند. نکته دیگری که باید بدانید این است که دستگاه لیزر دایود نیز قابلیت خنک کردن سطح پوست در زمان انجام فرایند لیزر را نیز دارد.

بهترین روش لیزر موهای زائد با دستگاه آی پی ال

در کنار موارد گفته شده یکی دیگر از مناسب ترین روش های لیزر موی زائد استفاده از دستگاه آی پی ال است. مسئله بسیار مهم این است که این دستگاه برای موهای تیره و پوست های روشن گزینه مناسب بوده و همچنین در آن شاهد استفاده از فلش لامپ های زنون هستیم. مسئله مهمی که به منظور استفاده از این دستگاه باید بدانید این است که تکنسین استفاده کننده از دستگاه آی پی ال باید متناسب با نوع پوست و ویژگی های آن از بهترین فیلتر در این دستگاه استفاده کند تا شاهد خروجی مناسبی باشیم. این دستگاه برای جوان سازی پوست و رفع لکه گزینه مناسب بوده و از سوی دیگر بهترین روش لیزر موهای زائد است. این دستگاه های کم خطر بوده و با استفاده از گرما و بدون هیچ سوختگی می تواند موهای زائد شما را از بین ببرد.

لیزر Nd:YAG

نسل دیگری از دستگاه های لیزر موهای زائد محصولاتی هستند که برای افراد با پوست تیره مناسب بوده و با دستگاه لیزر Nd:YAG می توانند موهای زائد را از بین ببرند.

پرتوی تولید شده در دستگاه لیزر مادون قرمز بیشتری دارد که ملانین پوست را نادیده گرفته و تنها فولیکول های مو های شما را از بین می برد. نکته بسیار مهم این است که در کنار از بین بردن موهای زائد این دستگاه به شما کمک می کند تا اقدام به از بین بردن خالکوبی و حتی لکه های پوستی نیز کنید. امروزه دستگاه لیزر Nd:YAG نیز محبوبیت بسیار زیادی داشته و از آن به عنوان یکی از بهترین روش های لیزر موهای زائد نام می برند.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به بهترین روش لیزر موهای زائد انداختیم و تلاش کردیم تا این روش ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به از بین بردن موهای زائد خود با استفاده از این روش ها و تکنیک ها کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

14 − 6 =

فهرست