در حوزه عمل های زیبایی امروزه شاهد روش های مختلفی هستیم که یکی از این روش ها بلفاروپلاستی نام دارد که جز عمل های جراحی پلاستیک بوده و می تواند به بهترین شکل ممکن نیازهایی زیبایی شما را برآورده کند. با این روش شما می توانید به بهترین شکل ممکن اقدام به جراحی پلک خود کنید. در واقع در این روش شاهد انجام فرآیندهای مثل حذف پوست، حذف عضلات و همچنین حذف چربی اضافه پوست پلک ها هستیم که نتیجه انجام این فرآیند زیبایی فوق العاده پلک های شما خواهد شد. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با این روش آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم.

همچنین شما میتوانید از دیگر خدمات ما از جمله تزریق بوتاکس اشاره کرد.

معرفی اجمالی بلفاروپلاستی

اگر بخواهیم شما را با بلفاروپلاستی آشنا کنیم باید گفت که این جراحی به شیوه ای است که افتادگی پلک های شما را برطرف کرده و با استفاده از آن می توانید اقدام به از بین بردن پوست، ماهیچه و یا چربی های اضافه کنید. مسئله مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به صورت کلی با افزایش سن شاهد بروز مشکلاتی چون کشیده شدن پلک و ضعیف شدن ماهیچه های پشتیبان هستیم که این مسئله باعث می شود تا زیبایی پلک های شما به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. به همین دلیل شما می توانید با انجام عمل های جراحی مربوط به پلک مثل روش بلفاروپلاستی به حل این مشکل کمک کرده و به بهترین شکل ممکن اقدام به از بین بردن مشکلات مربوط به زیبایی پلک خود کنید.

در واقع شما با استفاده از این روش می توانید با تغییرات مختلف بر روی پلک خود به زیبایی آن کمک کرده و همچنین می توانید به بهترین شکل اقدام به جوانسازی صورت خود کمک کنید.

چه افرادی نیاز به بلفاروپلاستی دارند؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره مطرح می شود این است که چه افرادی لازم است تا به منظور جوانسازی پوست خود و از بین بردن مشکلات مربوط به پلک هایشان به سراغ این روش رفته و از آن استفاده کنند. در راستای بررسی این موضوع باید گفت که افرادی که به مشکلات زیر مواجه هستند لازم است تا از این تکنیک برای حل مشکلات مربوط به پلک خود استفاده کنند:

  • پوست شل یا آویزان
  • رسوبات چربی در چشم
  • کیسه های زیر چشم
  • پلک پایین افتاده
  • پوست اضافه و چین و چروک در پلک پایین

اگر شما جز این دسته از افراد هستید می توانید با استفاده از این روش به بهترین شکل ممکن اقدام به از بین بردن این مشکلات کرده و زیبایی فوق العاده ای را به پلک خود بدهید. تمامی این موارد باعث شده تا امروز این روش محبوبیت بسیار زیادی در بین افراد داشته باشد.

روند عمل

یکی از سوالاتی که همواره مطرح می شود این است که روند عمل چیست و گام های این عمل به چه نحوی است. به منظور بررسی این مسئله باید گفت که در این عمل شاهد سه مرحله کلی هستیم. در بخش اول عمل شاهد بیهوشی هستیم که این بیهوشی به شیوه های مختلفی انجام می شود. برخی از افراد با آرامش بخش داخل وریدی و یا برخی دیگر با بیهوشی عمومی برای این عمل آماده می شوند.

در گام بعدی شاهد انجام برش در بخش های مختلف هستیم که این مسئله باعث می شود تا ساختار پلک بهبود پیدا کرده و شکل آن تغییر کند. در نهایت پس از انجام این برش در نهایت بحث بستن برش های انجام شده و زدن بخیه صورت می گیرد. بخیه ها در مدت  یک هفته حذف خواهند شد و همین مسئله باعث می شود تا آثار آن بر روی صورت باقی نماند. با انجام این سه مرحله عمل بلفاروپلاستی به اتمام رسیده و شما می توانید زیبایی فوق العاده ای به پلک های خود بدهید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به یکی از روش های جدید برای زیبایی صورت انداخته و تلاش کردیم تا عمل بلفاروپلاستی را به شما معرفی کنیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا با دید جامع و کاملی بتوانید اقدام به از بین بردن مشکلات مربوط به پلک خود کرده و زیبایی فوق العاده ای به آن بدهید. پیشنهاد ما این است که اگر پلک های شما ظاهر زیبا خود را از دست داده اند و با مشکلات مختلفی مواجه هستند به عنوان یکی از روش های مناسب به سراغ این عمل رفته و از آن به منظور حل مشکل خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یک × 1 =

فهرست