یکی از روش های محبوب برای بهبود وضعیت پوست و زیبا سازی آن بوتاکس است و همین مسئله باعث شده تا امروزه شاهد انواع روش های بوتاکس باشیم. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به انواع روش های بوتاکس انداخته و شما را با این تکنیک ها و روش آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید تا این روش ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

معرفی انواع روش های بوتاکس

اگر بخواهیم شما را با انواع روش های بوتاکس آشنا کرده و در رابطه با هر یک از این تکنیک ها و روش ها توضیحاتی را ارائه دهیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بوتاکس دیسپورت

یکی از انواع روش های بوتاکس، دیسپورت نام دارد که به دلیل ظاهر طبیعی تر و ساختاری که بر روی پوست به وجود می آید، به عنوان یک روش پرطرفدار شناخته می شود. در روش و تکنیک دیسپورت شاهد پروتئین کمتری هستیم و همین موضوع باعث می شود تا اثر گذاری آن بهتر پخش شده و باعث شود تا ناحیه ای تحت درمان فرم طبیعی تر و هموار تری به خود بگیرد.

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که روش بوتاکس دیسپورت دارد، واکنش کم سیستم ایمنی بدن به آن است. نکته مهمی که باید بدانید این است که برخی از افراد ممکن است در هنگام تزریق بوتاکس سیستم ایمنی بدن آن ها واکنش نشان داده و همین کل فرایند را با مشکل مواجه می کند. چنین افرادی می توانند از روش دیسپورت استفاده کرده و از آن برای بهبود وضعیت پوست خود و زیبایی آن استفاده کنند.

بوتاکس مصپورت یکی دیگر از انواع روش های بوتاکس

یکی دیگر از انواع روش های بوتاکس مصپورت نام دارد. نکته مهمی که باید بدانید این است که این بوتاکس ایرانی بوده و در واقع در آن از سم بوتولینوم استفاده شده است که مشابه سمی است که در سایر محصولات تولید شده در کشورهای دیگر وجود دارد. نکته مهمی این است که مصپورت به دلیل تولید در کشور بسیار مقرون به صرفه بوده و به نسبت سایر محصولات چینی و یا کانادایی عوارض کمتری داشته و همچنین به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن زیبایی را به پوست خود بازگردانید. به همین دلیل اگر برای شما هزینه انجام این فرآیند اهمیت بسیار زیادی دارد، می توانید به سراغ مصپورت رفته و از این روش استفاده کنید.

بوتاکس زئومین

یکی دیگر از روش های بوتاکس، زئومین نام دارد که از آن می توان برای از بین بردن و محو کردن چین و چروک های به وجود آمده بر روی صورت استفاده می شود. در واقع تزریق در این روش از رسیدن پیام های عصبی به مغز جلوگیری کرده و باعث می شود تا عضلات صورت فرم ثابتی داشته باشند. مهم ترین مزیت زئومین آن است که نگهداری آن در دمای پایین لازم نیست و همین موضوع باعث می شود تا بتوان از آن به راحتی استفاده کرد و امروزه اکثر کلینیک های زیبایی از زئومین به عنوان بوتاکس استفاده می کنند.

بهترین نوع بوتاکس

پس از آن که شما را با انواع بوتاکس آشنا کردیم، ممکن است این سوال بسیار مهم برای شما مطرح شود که از بین روش های گفته شده بهتر است تا به سراغ کدام تکنیک برویم. به منظور پاسخگویی به این سوال باید گفت که از بین روش های بوتاکس لازم است تا با توجه به شرایط خود و ویژگی های پوست تان بهترین روش را انتخاب کنید. مطمئنا تنها یک فرد متخصص می تواند روش مناسبی را به شما پیشنهاد دهد. به همین دلیل لازم است تا برای انتخاب روش و تکنیک مناسب به سراغ پزشک متخصص رفته و از او کمک بگیرید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به انواع روش های بوتاکس انداخته و تلاش کردیم تا شما را با این تکنیک ها و روش های مختلف آشنا کنیم. سعی ما این بود که در این مطلب توضیح کاملی در رابطه با هر یک از این روش ها داده و مزایای آن ها را نیز به شما معرفی کنیم. همان طور که اشاره کردید، اگر قصد زیبا سازی پوست با استفاده از این تکنیک را دارید لازم است تا از بین روش های مختلف انجام این فرایند بهترین گزینه را انتخاب کرده و در نهایت بتوانید بوتاکس را به شکل حرفه ای و استانداردی تزریق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهار × دو =

فهرست